Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

HTC HD2 vs Nexus one vs Xperia X10

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 5055 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

נוצר צורך לעבור לסמארטפון והיות ואין לי ניסיון עם אף אחד מהמכשירים המוזכרים, אשמח לשמוע את דעתכם בנושא.

אייפון לא בא בחשבון (סיבה עקרונית ולא קשורה למכשיר עצמו).

חשוב לי מסך מגע איכותי, אפשרות להתקנת תוכנות צד שלישי, WIFI טוב, מצלמה איכותית ויכולת שרידות טובה.

את המחירים של כולם אני מכיר.

מבחינתי ההשוואה היא בין (אבל אם יש הצעות נוספות, אשמח לשמוע):

HTC HD2

GOOGLE Nexus one

SE Xperia X10

SE Xperia X10 Mini / SE Xperia X10 Mini Pro

תודה לעוזרים

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין השלושה - נקסוס - בלי לחשוב פעמיים

הHD2 תקוע עם מערכת הפעלה ממש לא משהו של מייקרוסופט - ולא יקבל שדרוג ל7 מובייל

האקספריה הם פלאפון אנדרויד - אבל מיושן יחסית לנקסוס.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר NEXUS , אז תבדוק את ה DESIRE HTC, הוא קצת יותר טוב.

מסכים לחלוטין! ה-HTC DESIRE הוא שיפור של הNEXUS ומכשיר מעולה!

http://www.kombinator.co.il/view-review.php?rid=357#uploaded_files/users_profile/re717.761858089.htc_desire_official_2.jpg

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקסוס מריץ את הגרסה האחרונה של אנדרואיד ? ניתן יהיה לשדרג בעתיד ? איך בכלל האנדרואיד יחסית למובייל ולמערכת ההפעלה של אפל ?

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקסוס מריץ 2.1 מהמפעל ובר שדרוג ל2.2 (בניגוד לSE)

האנדרוייד מצוינת - עדיפה משמעותית על המובייל שעם כל הכבוד - ממש כבר לא עומדת בקצב.

בהשוואה למערכת של אפל - לטעמי היא קצת פחות טובה - אבל זה בהחלט TRADING BLOWS ולא נוק אאוט.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייפון פסול אצלי מסיבה אישית וזה לא משנה איזו גרסה הוא.

בר,

ממתי צריך בכלל לצאת מהבית על מנת לרכוש משהו ?:wink:

אחרי מעט קריאה, המכשיר של SE נראה דיי נחות בהשוואה לאחרים למרות שמבחינת עיצוב הוא לוקח.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאתה פוסל את האייפון על הסף מסיבות אישיות.

אני רכשתי את האייפון לפני חודש וחצי למרות שרוב האנשים בפורום המליצו לי על טלפונים אחרים. לאחר שימוש במכשיר אני פשוט נדהם מהיכולות של המכשיר כול פעם מחדש והתוכנות שניתן להתקין עליו.

טלפון חכם זה אייפון :arrow:

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר יותר מארבעה חודשים אני עם נקסוס 1 לאחר שהיה לי את האייפון אני יכול לומר לך בלב שלם שהנקסוס עדיף על האייפון דור 3 מכל הבחינות! מצד שני יש לי חבר עם נקסוס 1 שמעוניין להחליפו ב אייפון דור 3 כי הוא לא מסתדר כל כך עם הנקסוס הוא חושב שהוא יותר מסורבל. ניסיתי להסביר לו שמערכת אנדרויד יותר ידידותית למשתמש ופתוחה מאשר זו של האייפון אבל הוא לא ירגע עד שהוא לא ינסה בעצמו.

אז לשיקולך!

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא התנסיתי באייפון 4 אבל גם אני לא ממש בעדו (כניראה שמאותם הסיבות)

המלצה שלי: HTC Desire פשוט היה לי תענוג להשתמש בו - ומאז אני חוסך שקל שקל :-P

וכמו שפיתגם סיני עתיק אומר: "אם אין לך משהוא חכם להגיד - תגיד פיתגם סיני עתיק אמר"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה פסלת את האייפון על הסף ? אייפון 4 פשוט מעולה ועוקף בקלות את שאר המכשירים.

כי הניסיון שלך עם המכשיר הזה ארוך מאוד,

ואתה כבר יודע שנפתרו כל הבאגים שהיו באיפון סטייל סוללה חלשה, ואיטיות מסויימת בפתיחה של אפליקציות או פיצ'רים

נ.ב. אין לי כלום נגד איפון, אני בעצמי בעלים של אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...ניסיתי להסביר לו שמערכת אנדרויד יותר ידידותית למשתמש ופתוחה מאשר זו של האייפון אבל הוא לא ירגע עד שהוא לא ינסה בעצמו.

מזל שרק ניסית, כי אי אפשר להסביר את זה.

אם לא אייפון (שללא ספק הוא המכשיר הטוב בשוק) אז האופציות הטובות ביותר הן כמו שאמרו - המיילסטון או ה-Desire.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...