Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוי קרסו קרסו... כמה שאתם מפגרים.....

beresford
שימו לב! השרשור הזה בן 7757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב....היום לקחתי את הקליאו לביקור ראשון במוסך המרכזי בחיפה

8 וחצי בבוקר, אני נכנס למשרד, כבר מקבלים אותי עם פרצוף חמוץ של " מה אתה רוצה ילד" :x .....

טוב הסברתי להם שהם שיש פנייה בנוגע לרנו קליאו והם הפנו אותי למנהל המוסך, דווקא בחור נחמד והקשיב לבעוייתי שהיו:

1. סל"ד נמול מדי

2. נעילה מרכזית לא פותחת את דלת הנהג

3. חלונות חשמל חורקים

4. ונורית דלק שנדלקת מוקדם מדי.

חצי שעה לקח להם לחבר את המחשב לאוטו ועוד חצי שעה עד שהצליחו לקבל נתונים.

הסתבר שהמד סל"ד קצת זייף . סודר. כנ"ל גם נורית הדלק.

המנגנון של הנעילה נדפק והזמינו חלק, ואת חלונות החשמל שימנו וניקו...

הבחור אמר לי לבוא מחר בבוקר ושיחליפו לי את החלק, והוסיף שכדאי להתקשר ביום אחה"צ כדי שלא אבוא לחינם למוסך במקרה שהחלק לא יגיע או משהו דומה.

כנראה שהאינטואיציה שלו הייתה נכונה.

לא חשוב שכבר הייתי בדרכי חזרה הביתה וסגרתי את החלונות החריקות היו פי אלף יותר חזקות, אני מתקשר בארבע אחה"צ כמו שאמרו לי, מדבר עם הבחור:

"קרסו שלחו לנו בטעות מנגנון של קליאו מדגם שונה"

שאלתי מתי יהיה חלק

"לא יודע"

שאלץי מתי הוא יידע

"דבר איתי מחר נודיע לך"

טוב אני יצאתי די מעוצבן מכל העסק כי בסה"כ הביקור במוסך היה די חסר טעם, התייבשתי שם שעתיים ולא עשו יותר מדי...

:mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב!

כדאי שתתחיל להתרגל.

בכל אופן , הוצאתי את האוטו שלי היום מליטל.

ציון 10 על יחס/סבלנות .

בנוסף : השארתי למוסך נוזל בלמים של מוטול 5.1 DOT כדי שירעננו לי את המערכת , מי שעבד על האוטו שכח מהעובדה הזו , ורענן בDOT 4 רגיל.

מילה קטנה ליוסי , והחיוב על הDOT 4 נעלם כלא היה מחשבונית התשלום.

אז נכון זה דבר קטן (50 ש"ח לליטר נוזל) , אבל מדובר פה בעקרון.

מנהל המוסך יעשה הכל כדי שתהיה מרוצה. אני מוריד את הכובע בפני יוסי ומוסך ליטל בכל הקשור בשירות ויחס.

בנוגע לעבודה , אני מאמין שכל עובדי המוסך במורשה/מרכזי/מדרכה הם באותה רמה פחות או יותר.

במקרה של ליטל , המחירים אינם גבוהים מהמקובל והיחס מעולה.

באופן אישי אני שונא מוסכים , ומעדיף לטפל באוטו בכל מה שניתן לבד(עם איציק כמובן). אבל במקרה שאני נתקל באיזושהי בעיה שדורשת אבחון/תיקון של מוסך זה יהיה שם.

באותה ההזדמנות אני אמליץ מנסיוני האישי :

לא להתקרב למכון יואל בפ"ת

בנוסף למחירים היקרים אותם הוא דורש , הם נדרשים ללא כיסוי !

בעל המקום ועובדיו דרשו ממני סכום מופקע (כפול ממוסף מורשה) עבור בעיה שאין באפשרותם לתקן בצורה משביעה מפני שאין בידם את הכלים המתאימים!

הם לא יטרחו להודיע לך על כך!

דוגמא : דרשו ממני מחיר של 350 ש"ח!!! עבור פירוק זרוע שארכה שעה!!!

יתר על כן , הם לא הסכימו להחזיר אותה למקום בחזרה , בטענה שלא ניתן להחזיר אותה ללא בוקסות חדשות. יש לציין שאת הקודמות הם הרסו.

במקום 3 עובדים שמטפלים : בכיוון פרונט , מתיחת שלדות , יישור ג'אנטים , בדיקות קניה , רדיאטורים ואגזוזים!

נטען בפני במשך כמה פעמים "שיותר מדי זמן הם התעסקו עם האוטו שלי , דבר שהפריע להם בעבודה השוטפת" באותו יום , בקרו 4 לקוחות במשך 7 שעות !

לסיכום : אני לא אתקרב יותר לשם בחיים , וגם לעולם לא אמליץ על המקום.

בעל המקום שרלטן , ואינו יודע להעריך נכון את מורכבות הבעיה.

נכון , אני מקרה יחיד , ושמעתי על מקרים שאנשים יצאו שבעי רצון משם מבדיקות קניה וכיוון פרונט. אבל חשוב לי להתריע על מקומות כאלה שמנסים ל"עשות קופה" ועוד ללא כיסוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

50 ש"ח לליטר נוזל

50 שקל לליטר???? :shock2:

אצלינו (בתחנת דלק!!!) מוכרים ליטר ב 38!!

אם זה של "מוטול" DOT 5.1, שים לי ארגז בצד, אני בא לקחת מחר בבוקר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כנראה לא ליטר, אלא חצי ליטר...

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...