Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באלנו 96 נזילת שמן ממחזירים קדמיים, נזילת מים ושאר ירקות

electric
שימו לב! השרשור הזה בן 5031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

הכנסתי את הרכב היום למוסך שהומלץ בעבר פה בפורום לבדיקה כללית מכיוון שהרכב מרגיש לא משהו.

בבדיקה נמצא שיש נזילת שמן ממחזירים קדמיים, נזילת מים מהפקקים שעל הבלוק, משאבת בלם אחורית וצינורות נוזל בלם קדמיים (אני לא מבין בזה כ"כ אז תסלחו לי אם כתבתי דברים לא ברורים..)

קיבלתי כמובן גם הצעת מחיר (די גבוהה) מאותו מוסך, רציתי לשאול כמה נראה לכם שאמור לעלות כזה טיפול? הצעת המוסך כללה גם טיימינג במסגרת החלפת מחזירי השמן.

תודה רבה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

לא ברור, לאיזה מחזירי שמן קדמיים התכוון המוסך?

האם ממדובר בצחזירי שמן קדמייפם לנבה קדמית, או מחזירקי שמן לטיימינג.

לא ציינת הערכת מחיר משוערת של המוסך, ולכן לא ניתן להתייחס למחיר המבוקש.

בכל החלפת חגורת טיימינג חובה להחליף מחזירי שמן.

לא ברור האם החלפת חגורת הטיימינג , היא בעקבות מחזירי שמן טיימינג נוזלים, ואם כן הדבר כמובן משולב במסגרת ההחלפה, אך לא כוללת מחיר מותחנים ואולי גם משאבת מים.

לסכום ללא הצעת מחיר מפורטת בכתב, לא ניתן להתייחס.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה

אני אנסה להבהיר:

האוטו עם 220,000 ק"מ.

אכן החלפת הטיימינג היא בעקבות מחזירי שמן נוזלים, אני לא יודע בוודאות איזה מחזירים נוזלים, אני חושב שאלו של הטיימינג (המוסכניק הראה לי את הנזילה והיא באיזור שבו כל הרצועות השונות). הסיבה להחלפה היא נזילת השמן ושכל הרצועות באיזור (גם רצועת אלטרנטור) מלאות שמן.

אין לי את ההצעה בכתב אבל בגדול הערכת המחיר של המוסך הייתה ~4000 ש"ח כולל מע"מ בעבור:

1. החלפת טיימינג, כולל המותחנים וכל מה שמסביב, לא כולל משאבת מים. אציין שלא עשיתי טיימינג ב-4 שנים שהאוטו אצלי.

2. תיקון נזילות השמן מהמחזירים וגם את האטם מתחת למכסה של המנוע עצמו (תסלחו לי על הבורות אני לא מכיר את המונח המקצועי)

3. תיקון נזילות המים מהפקקים שעל הבלוק + החלפת צינורות מים ראשיים שנראים לא משהו + פירוק טרמוסטט החלפת צינור ואטימה מחדש

4. תיקון משאבת ברקס אחורי

5. החלפת צינורות נוזל בלם קדמיים

בגדול הייתי רוצה לדעת האם המחיר סביר וכן האם ניתן לתקן את הליקויים ללא כל התיקונים שהוצעו לי.

תודה רבה ושבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אשמח לתגובות

אני צריך להחזיר למוסך תשובה ביום א' איזה טיפול לעשות אם בכלל ולא הייתי רוצה לשלם אלפי שקלים מיותרים..:-(

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

לא התיחס למחיר אך בגדול לא בטוח שרצועות מנוע רטובות בשמן זה מה מחזירי שמן של הטימינג ,אני ממליץ על שטיפה טובה של האיזור ולנסות תוך שהאיזור יבש לזהות את המקור האמיתי של נזילת השמן שיכול להיות מאטם מכסה שסתומים או אפילו ממשאבת ההגה וראיתי אפילו שמסנן שמן שאינו סגור כראוי מתיז שמן לכיון רצועות המנוע .

תוכל לפנות אלי בפרטי ליעןץ נוסף .

בברכה יובל .:-)

נא ליישר קו עם כללי החתימה באתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...