Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנת GPS חינמית לנוקיה E-52 ללא חיבור אינטרנט?

Platinum
שימו לב! השרשור הזה בן 5054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר כ6 שנים עם נוקיה 3220 שהוכיח עמידות מעולה בפני נפילות, מכות ושאר מרעין בישין; הגיעו חרחורי הגסיסה והטלפון התחיל לזייף. אי-לכך, התחדשתי היום בנוקיה E-52 המשוכלל עשרות מונים ואני רוצה לנצל את מקלט הGPS המובנה במכשיר כיוון שזו בהחלט פונקציה שימושית בנסיעה למקומות לא מוכרים.

אני מודה ומתוודה שאני בור גמור בכל הקשור למערכות הפעלה של טלפונים ניידים וליישומים שניתן להתקין עליהם ומבקש את עזרת המומחים הסלולריים של הפורום.

האם יש תוכנה חינמית עם מפות עדכניות של ארץ הקודש שאינה זקוקה לחיבור אינטרנט קבוע?

אם כן, האם יש גרסה שמתאימה לטלפון המדובר(E52)? אני לא בטוח אם מערכת ההפעלה היא סימביאן או JAVA ולא יודע באיזו גרסא מדובר

היכן ניתן למצוא מדריכים להוספה/הסרה של תוכנות כאלה ואחרות?

תודה מראש לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש - עשית בחירה מצוינת.

גם לי ולעוד כמה חברים בפורום הזה יש את הסלולרי המדובר, והוא אכן מוצלח ביותר.

בקשר ל-GPS: יש לך את WAZE שהיא תוכנה חינמית. אמנם בעקרון היא דורשת חיבור לאינטרנט, אבל בכמה פעולות פשוטות ולא מסובכות אפשר לבטל את האופציה הזו.

ראה את הקישור הזה.

תהנה!

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העזרה, את השרשור שציינת חתמת בהודעה:

אני קצת מאוכזב מ-WAZE: הרבה פעמים הניווט לא מדויק ("מציעה" לפנות בפניות לא נחוצות במקום להמשיך בדרך המהירה יותר) וגם נדמה כאילו הניווט הקולי מכיר 2 מרחקים - "עוד 800 מטר" ו"עוד 200 מטר".

מצד שני, היא חינמית וההשוואה (שאני עושה) ל- IGO8 לא פיירית.

יאללה, ננסה SYGIC בקרוב..

נ.ב: יאללה, מתי יהיה כבר IGO לסימביאן?

האם WAZE השתפרה מאז?

האם ניסית את ה SYGIC?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שמת לב לשרשור מהימים האחרונים על WAZE, יש שם משתמשי יותר "כבדים" ממני בתוכנה הזו, שווה לקרוא מהי דעתם.

מאז שכתבתי את ההודעה שציטטת לא ממש השתמשתי ב-WAZE וגם לא ב-SYGIC.

אני תמיד מוצא את עצמי מעדיף את ה-IGO (במכשיר GPS ייעודי..אין גירסא לסימביאן, לצערי).

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי Sygic זאת התוכנה הכי טובה לסימביאן.

לאחרונה התקנתי את הגרסה החדשה של התוכנה, Sygic 10 (גרסה 8.06), ואני מאוד מרוצה ממנה. מוצאת מהר מאוד לווינים, ונוחה לשימוש. בזמן שיחה התוכנה רצה ברקע מבלי להתנגש עם השיחה!

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...