Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[חדשות רכב] - סיטרואן C3 החדשה נוחתת בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 5014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יבואנית סיטרואן לישראל, חברת דוד-לובינסקי, מכריזה היום על התחלת שיווק הדור השני של הסיטרואן C3.

attachment.php?attachmentid=203315&stc=1&d=1276431738

שוק הסופר-מיני הישראלי מתעורר מחדש. כמה חודשים אחרי שהחלו בצ'מפיון את שיווק הפולו והאיביזה החדשות, ולאחר

ירידת מחירים חדה של ה207, מוסיפה הבוקר חברת דוד-לובינסקי, יבואנית פיג'ו וסיטרואן, שמן למדורה ומכריזה על

תחילת השיווק של הC3 החדשה.

הC3 תשווק בארץ עם מנוע בנפח 1600 סמ"ק בהספק של 120 כ"ס, פרי פיתוח משותף של פיג'ו-סיטרואן וBMW, ותיבה אוטומטית בלבד,

בעלת 4 יחסי העברה. תצרוכת הדלק המוצהרת עומדת על 14.5 קילומטרים לכל ליטר בנזין.

רמת האבזור הבסיסית (Comfort) כוללת בין היתר 6 כריות אוויר ובקרת יציבות אלקטרונית ומחירה כ100,000 ₪.

הגרסא המאובזרת (Comfort Pack) כוללת בנוסף גם מערכת בקרת אקלים, מערכת שמע מקורית עם שקעי USB,

פסי כרום ושמשה קידמית גדולה במיוחד ומתכהה אוטומטית (Zenith). מחירה של הגרסא המאובזרת – כ106,000 ₪.

attachment.php?attachmentid=203316&stc=1&d=1276431760

attachment.php?attachmentid=203317&stc=1&d=1276431760

C3-1.jpg

C3-2.jpg

C3-3.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אוי ואיזמיר. וכל מילה מיותרת. גיר 4 הילוכים? מקווה מאוד שזה לא ה-AL4 הזוועתי.

זה כן. אבל לפחות יש לו טיפטרוניק לפי מה שאני זוכר.

נראית לא רע אבל אני לא מבין את בחירת הצבע הדבילי הזה... נחכה למבחן השוואתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כן. אבל לפחות יש לו טיפטרוניק לפי מה שאני זוכר.

נראית לא רע אבל אני לא מבין את בחירת הצבע הדבילי הזה... נחכה למבחן השוואתי.

הטיפטרוניק זה מה שמנחם אותך? באמת אוי ואבוי.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. באסה עם הAL4, למרות שבמחיר הזה, לקבל מנוע כזה זו עסקה מעניינת למדי

2. לא אשמת האוטו שצילמו אותו בצבע כזה ותפאורה כזו. אם לרגע תחשבו עליה בשחור, זה לא כזה רע בכלל

3. כל הכבוד לסיטרואן בפרט ופיז'ו בכלל. אנחנו רואים אותם מתחילים להתיישר ולייצר מכוניות שאנשים עלולים אפילו לרצות (!). רק נותר להרוג את ה308, להוציא מחליפה ראויה ל407, להפסיק לשחק בנדמה-לי עם מכוניות המנהלים ולהתחיל להוציא גרסאות קיצוניות בסגנון DS3-R

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. באסה עם הAL4, למרות שבמחיר הזה, לקבל מנוע כזה זו עסקה מעניינת למדי

2. לא אשמת האוטו שצילמו אותו בצבע כזה ותפאורה כזו. אם לרגע תחשבו עליה בשחור, זה לא כזה רע בכלל

3. כל הכבוד לסיטרואן בפרט ופיז'ו בכלל. אנחנו רואים אותם מתחילים להתיישר ולייצר מכוניות שאנשים עלולים אפילו לרצות (!). רק נותר להרוג את ה308, להוציא מחליפה ראויה ל407, להפסיק לשחק בנדמה-לי עם מכוניות המנהלים ולהתחיל להוציא גרסאות קיצוניות בסגנון DS3-R

לא אמרת כלום :)

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפטרוניק זה מה שמנחם אותך? באמת אוי ואבוי.

תראה זה או שיש טיטפרוניק או שאין, עדיף כשהוא קיים.

אני מסכים שחבל שאין תיבה נורמלית אבל זה המצב בארץ. אנשים רוצים אוטומט אז שיסבלו קצת (באירופה רוב המכוניות הנמכרות הן ידניות ודיזל).

מקווה שיכניסו במהרה את התיבה של איסיין (6 הילוכים) לכל הליין של החברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 שניות פחות זה נתון רישמי עם התיבה הידנית (נראה לי קצת אופטימי מדי).

לפי נתוני יצרן הגרסה הידנית גם חסכונית בכ-17%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...