Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

ראיתי שני פרקים של אלים אמריקאים, לא אהבתי ונטשתי.

כ"כ הרבה המלצות על האמריקאים, סידרה שהייתה סבירה בעיניי ואחרי עונה 2(שגם לא התמדתי עד סופה) לא המשכתי לראות. זה על המרגלים הרוסים בארה"ב של שנות ה80 נכון?

אתם באמת ממליצים עליה בטופ טן שלכם, רוני ויוגב? ממש ליד הסמוייה והסופרנוס ופארגו וכו'?

אולי אתן לה עוד סיכוי.

כן, זאת הסדרה היחידה שאני אשכרה יושב כל שבוע לראות פרק, בדרך כלל יש לי סבלנות ואני מחכה שעונה תיגמר ורואה את כולה ביממה.

Sent from my Alcatel 6055U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שיימלס האמריקאית נכון? אני הייתי בוחר בפרנק לנשיאות.

חח פרנק יחליף את טראמפ,

ראיתי שתי עונות ראשונות מצחיק בטירוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The handmaids tale של hulu, אחת הסדרות הכי מדהימות ומעוררות מחשבה שיצא לי לראות בשנים האחרונות.

משחק נהדר ומאופק ועלילה חכמה שלא עושה הנחות ולא מקלה על הצופים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Power -עונה 3.

ג'יימס סנט פטריק שמכונה "גוסט" בעל מועדון לילה מצליח בניו יורק מנהל חיים כפולים.

לצד מועדון לילה הוא סוחר סמים בעל עמדת כוח רבה.

אחרי עונה 2 טובה, עונה 3 יותר מלוטשת משאר העונות. השחקן הראשי (גוסט)

Omari Hardwick מציג רמת משחק סבירה +. מי שלוקח ממנו את ההצגה בגדול > זה יד ימינו Joseph Sikora שלוהק לתפקיד של בחור עם פתיל קצר ומעט פסיכי -ואת זה הוא עושה בצורה משכנעת. (שחקן נפלא) גם 50 Cent בתפקיד קטן, אבל עם נוכחות טובה.

הבעיה שלצד משחק טוב של הצד הגברי, הצד הנשי מציגות רמת משחק לא משכנעת.

במיוחד רעייתו של גוסט (Naturi Naughton) משחק מרגיז וחסר אמינות. חוץ מהתובעת

Lela Loren שגם יפיפייה מרשימה וגם משחקת טוב.

קווי העלילה טובים, לא תמיד אמינים,רמת משחק לא אחידה, קלילה ופשוטה להבנה,

מינון המוזיקה חייב לרדת עוד (אין לו שום תרומה -עדיף לרכז שיר אחד רצוף, מאשר כמה שניות על פני כל פרק) חלק מהדמויות טובות ואמינות במיוחד צוות החוקרים (ליהוק מושלם) חלק פחות. סדרה נחמדה ודי זורמת.

* יש דמות אחת שממש כבשה אותי, Enrique Murciano בתור הבוס הגדול בהופעה מרשימה,כריזמטי ושנון. כישרון גדול שהייתי רוצה לראות ביותר סרטים/סדרות.

עונה 2.

אחרי מאמץ סיימתי את עונה 2 והאחרונה כרגע של Power. למה מאמץ? כי לסדרה יש פוטנציאל

להיות משהו מעניין, רק חבל שהביצוע לא מדויק. הסיפור טוב ומעניין - אבל מעברים חדים מידי

בין התרחשות מותחת לדיסקוטק עם מוזיקה דוחה (אותי אישית) הוציאה אותי מהריכוז.

דווקא עונה 2 יותר מעניינת ומותחת, ופחות מוזיקת דיסקוטקים מטרידה. (כנראה שזה הפריע לא רק לי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Bill Nye saves the world

ביל ניי חוזר תחת נטפליקס בסדרה חדשה שהפעם מיועדת למבוגרים ונועדה להנגיש נושאים עדכנים במדע פופולארי לציבור הרחב.

אני מאוד מעריך את ביל ניי ואת המאמצים שלו לקידום מודעות למדע ולחשיבה ביקורתית בציבור הרחב. אבל לסדרה החדשה שלו יש כמה בעיות רציניות.

ראשית, אני מבין את הצורך לפשט את הנושאים היחסית מורכבים בהם היא עוסקת, אבל התוצאה מופשטת מידי, על גבול הרדידות ולפעמים מעבר לו. נושאים כמו אינטילגנציה מלאכותית, לדוגמא, מוסברים בצורה שגויה. נערכים 'ניסויים' שאמנם מגניבים (ברמה של הר געש מסודה לשתיה, כן?) אבל לרוב לא רלוונטים לנושא ולא מוכיחים את הנקודה אותה מנסים להעביר. זה אחלה אם היו מציגים זאת כהמחשה ויזואלית, אבל זה לא קורה.

שנית - פאנל המומחים (שמשתנה כל פרק בהתאם לנושא) כולל לרוב אנשים לא רלוונטיים או מומחים בעיני עצמם ללא הכשרה רלוונטית לנושא. הפאנל עצמו מרגיש מבולגן מאוד, מונחים שנזרקים לאוויר ללא הסבר (בניגוד למגמת הפישוט המוגזם בקטעים הערוכים מראש), משפטים נקטעים באמצעם ובאופן כללי הפאנל לא מסתיים עם מסקנות מוגדרות, מקסימום בבדיחה מאולצת של ביל.

בפרקים השונים משובצים ידוענים למיניהם שמשתלבים בפרק, משתתפים בניסויים או נשלחים למקומות שונים כדי לקריין כתבה. כולם משמשים כלא יותר מקישוט ולא תורמים כלום. למעט קארלי קלוס שעשתה עבודה מדהימה בפרק הראשון (שהיה גם הטוב והמדוייק ביותר עד כה, ועסק בהתחממות הגלובאלית) והפגינה אינטיליגנציה מרשימה מאוד, יכולת הגשה מצויינת ואופי חם ומקסים.

שלישית, ברוב הפרקים אין סיכום של הנושא, המסקנות שאספנו במהלך הפרק ובכלל, התחושה היא שנתנו לביל ניי להשתולל בסטודיו בלי תסריט מוגדר. התוצאה מצחיקה מאוד, קיטשית להפליא ומעניינת לעיתים - כמו ביל ניי עצמו - אבל לא מרגישה כמו סדרת מדע פופולארית ראויה לשמה (למשל - בולשיט של פן וטלר שהייתה מצויינת, מצחיקה ועסקה בנושאים דומים מאוד).

לסיכום, כיף לראות שוב את ביל ניי מחוץ לפאנלים בנושא אקלים בתוכניות בוקר אמריקאיות. אבל הייתי שמח למשהו יותר מהודק, מקצועי ומקיף. אם תרצו - יותר 'מדע' ופחות 'פופולארי'.

עריכה אחרונה על ידי audiR8

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין הסדרות הבאות, מה כדאי להתחיל לראות?

אני מחפש משהו שהוא קצת טוב מסתם להעביר את הזמן.

the five (uk)

the night of

billions

banshee

marvels jessica jones

the getdown

wayward pines

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Banshee!

אגב, ראיתי את 5 הפרקים הראשונים של American Gods ואהבתי מאוד.

מומלץ לחובבי הפנטזיה/מד"ב, מאמין שחובבי הספר לא יתאכזבו.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין הסדרות הבאות, מה כדאי להתחיל לראות?

אני מחפש משהו שהוא קצת טוב מסתם להעביר את הזמן.

the five (uk)

the night of

billions

banshee

marvels jessica jones

the getdown

wayward pines

The getdown

קליל וסבבה כזה, אני אוהב סדרות תקופתיות.

אהבתי

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם.

the getdown נראה לי מגניב בזכות הטריילר. אצפה בו ראשון.

בסוף מה שעשיתי זה להוריד ולצפות ב-3 פרקים של american gods. ממש אהבתי!

חובבי המיתולוגיות ייהנו בוודאות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שעוד לא התחיל לראות סיפורה של שפחה - מומלץ מאוד.

מי שכבר רואה, וואלה כבר שבוע שעוד לא יצא תרגום לפרק 8, איך זה הגיוני??

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שעוד לא התחיל לראות סיפורה של שפחה - מומלץ מאוד.

מי שכבר רואה, וואלה כבר שבוע שעוד לא יצא תרגום לפרק 8, איך זה הגיוני??

איך זה נקרא באנגלית?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...