Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

מבחינת אקשן והתקדמות של העלילה - אחלה עונה. מבחינת כתיבה וכל מיני דברים מסביב כמו חורים הזויים בעלילה/דברים הזויים שקורים בלי הסבר, על הפנים. אבל אני סה"כ נהנה, יותר טובה מהעונה הקודמת זה בטוח, מרגיש שדברים אשכרה מתקדמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סיימתי Penny Dreadful.

סדרה לא ארוכה מאוד - 27 פרקים טוטאל של 50+ דקות.

מתרחשת בסוף המאה ה-19 וכוללת אינטרפרטציה של היוצרים למגוון דמויות מספרי פנטזיה כמו פרנקנשטיין, דרקולה, דר ג'קיל ומר הייד, וגם סתם מכשפות וזאבי-אדם.

מאוד יפה ויזואלית, משחק מעולה של רוב השחקנים, עלילה טיפה נמרחת (היה אפשר לחתוך שליש) אבל למי שאוהב סדרות פנטזיה היסטוריות היא מאוד מעניינת. רק צריך להתכונן לכל מיני דיבורים על אלוהים, השטן וכדומה.

לטעמי הפרק האחרון סוגר יפה את הסדרה ומביא לסיום מספק בהחלט, למרות שיש כמה שאלות שנשארות פתוחות - הן לא קריטיות.

אני שונא סדרות איטיות ומאוד נהניתי מפני דרדפול. מאוד.

הסוף מרגש, יפה ובעיקר סוגר את הסדרה בצורה מצוינת. הסדרה עצמה לא גאונית, בעיניי היא פשוט טובה פלוס לאורך כל הסדרה ואחרי שהגעתי לסוף, בזכותו, יכולתי להגיד שהסדרה טובה מאוד.

זהירות ספויילר בציטוט:

Anyone notice the poem at the end]

that John Clare recites as he is standing over Vanessa's grave, is the same one Frankenstein recites in S1E3 as he's standing over his dead dog with the maggots crawling out of its eyes? He goes on to discuss whether death is serene and sends you to a better place. For Frankenstein, [the creation of] life and death are initially tortured, but John Clare and Vanessa prove otherwise in the end.

By the way, Frankenstein only recites the beginning of the poem, while John Clare "finishes" it off. In a way, Victor's abortive first attempt at creation ended up proving to be a "complete" man, or as Vanessa said, "the most human man I have ever known."

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים דובר פה על Top of the lake אבל רק עכשיו ראיתי את העונה הראשונה (שנייה יצאה השנה). האמת, עדיין לא ראיתי את הפרק האחרון, פשוט כי הפרק הלפני אחרון פשוט חיסל אותי.

למי שאהב The missing - מדובר בסדרה דומה בקונספט שלה. ילדה קטנה הלכה לאיבוד וכולם מחפשים אחריה. רק שכאן יש סיפור זוועות על פדופיליה ואונס והתעללות וכמה שזה קשה לצפות ככה גם אי אפשר שלא. מזל שהיא אפילו קצרה יותר מ-the missing כי אני לא יודע כמה עוד מזה אפשר לספוג. ושיהיה ברור - סדרה פשוט מעולה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Godless מיצויינת.

עשויה מצויין, משוחקת היטב.

אני ממש אוהב איך דמויות הרשעים בטלוויזיה ובקולנוע הופכות ליותר ויותר מתוחכמות ורב מימדיות. ג'ף דניאלס נותן שם חתכת הצגה, בשביל מישהו שנראה כמו סבא טוב.

יש גם הרבה פמיניזם, אבל לא מהסוג הייבבני, שזה גם מרענן.

https://www.youtube.com/watch?v=mMUiRYoc76A

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים דובר פה על Top of the lake אבל רק עכשיו ראיתי את העונה הראשונה (שנייה יצאה השנה). האמת, עדיין לא ראיתי את הפרק האחרון, פשוט כי הפרק הלפני אחרון פשוט חיסל אותי.

למי שאהב The missing - מדובר בסדרה דומה בקונספט שלה. ילדה קטנה הלכה לאיבוד וכולם מחפשים אחריה. רק שכאן יש סיפור זוועות על פדופיליה ואונס והתעללות וכמה שזה קשה לצפות ככה גם אי אפשר שלא. מזל שהיא אפילו קצרה יותר מ-the missing כי אני לא יודע כמה עוד מזה אפשר לספוג. ושיהיה ברור - סדרה פשוט מעולה.

לא ידעתי שיצאה עונה שניה. תודה על העדכון.

מאוד אהבתי את הראשונה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שכאן יש סיפור זוועות על פדופיליה ואונס והתעללות וכמה שזה קשה לצפות ככה גם אי אפשר שלא. מזל שהיא אפילו קצרה יותר מ-the missing כי אני לא יודע כמה עוד מזה אפשר לספוג.

שאלה - אז בשביל מה לצפות בזה, אם אתה לא איזה מפלצת אדם?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Limitless. סדרה מבוססת על הסרט

http://www.imdb.com/title/tt4422836/

מלא חורים בעלילה, אבל הקצב בסדרה מהיר והיא מועברת בצורה מאוד מעניינת ויזואלית כדי לשמור על הTHEME של הכוחות של הגלולה. מאוד אהבתי

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה - אז בשביל מה לצפות בזה, אם אתה לא איזה מפלצת אדם?

אני טוען שלבנאדם נורמלי זו לא סדרה קלה לצפיה, אלא כזו שלוקחת ממך כוחות נפשיים לאורך הצפייה. בעונה הראשונה יותר אבל גם בעונה השנייה היו רגעים ממש קשים (למשל הרגע בבית המשפט, למי שצפה).

עם זאת חשוב להבין שמי שנהנה מדרמות מתח עשויות היטב ולא מפחד מקצת דם, אלימות וכדומה - יהנה ממנה מאוד.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו סיפורה של שפחה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו סיפורה של שפחה?

כנראה. לא ראיתי עדיין סיפורה של שפחה אבל פאן פאקט - זו אותה השחקנית הראשית בשתי הסדרות. מישהו צריך לתת לה תפקיד בקומדיה סוף סוף, מסכנה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי Penny Dreadful.

התחלתי.

כמו Stranger Things, שהיא מישמש של תמות וסגנונות מהאייטיז, PD היא מישמש של תמות וסגנונות של אימה ויקטוריאנית מסרטי וסדרות עבר, אבל עשוי יפה, אין מה להגיד. ואיווה גרין... אין מה לאמר, שקסית בטירוף.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אווה גרין ללא בגדים זה תמיד טוב!

הדבר היחיד שביאס אותי ב Penny Dreadful זה שקיצרו אותה, היתה אמורה להיות עוד עונה או אפילו 2 מעבר לשלישית.

יש לא מעט ביקורת רוגזת כלפי הבמאי וההחלטה הנ"ל, האמת שגם אני הייתי כזה, אבל ללא ספק אחת הסדרות הכי טובות שיצא לי לראות בשנים האחרונות, האווירה ה"חשוכה" והכבדה, הטיימליין שבו הכל קורה, וערבוב סיפורי הילדות יחדיו יצרו רעיון מצוין (לא רוצה לגלות למי שלא ראה, ולמי שאוהב את הז'אנר כדאי מאוד).

אני כרגע רואה את המעניש - סדרה מצוינת ועשויה פשוט טוב, ג'ון ברנתהל פשוט שחקן מצוין (התבאסתי במתים המהלכים שהוא היה קצת הזוי שם), לדעתי טובה יותר מ Iron Fist שהייתה אחלה (לא מצוינת אבל שווה את הצפיה לחובבי מארוול).

את Stranger Things אני מנסה לסיים, סדרה מדהימה והאווירה שהיא משרה מעולה, לדעתי העונה הראשונה טובה יותר וזאת אך ורק בגלל הסיבה שבעונה הראשונה מגלים מול מה מתמודדים, כשבעצם אין לך מושג מה זה עד אמצע העונה (השאירה בי קריפיות בכל פרק).

אגב לא מזמן התחלתי לראות Strike Back (מכת מחץ) והיא סדרה טובה מאוד, עונה ראשונה אחלה ועכשיו אני באמצע השניה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי סדרות שראיתי לאחרונה:

Guyane

בצרפתית:

צילומים מרהיבים. נהנתי.

No Offence

יש כבר עונה שנייה , אני מתחיל לצפות בה כעת.

http://www.channel4.com/programmes/no-offence/videos/all/trailer/4172428993001

אהבתי שהשחקנים הם לא "פלקטים" כמו בסדרות אמריקאיות.

גם הסדרה הזו מצטרפת לטרנד ההעצמה הנשית.

עריכה אחרונה על ידי jhonston

בברכה ירון

אני תמיד אומר שיש דבר אחד שמפריד ביני לבין גאונות: וזה אני:shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...