Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה כדאי: פורד פוקוס, שברולט קרוז או מיצובישי לנסר החדשה? (להבא נא לכתוב את השם המלא)

EYALCO
שימו לב! השרשור הזה בן 5051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה צריך לבצע נסיעת מבחן על הרכבים האלה - יהיה לך הרבה שעות לבלות על הכביש.

אני אישית הייתי בוחר בלנסר, אבל זה רק עניין של טעם.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחות הנסיעה באוקטביה לא טובה במיוחד. גם הלאנסר לא מאוד נוחה. פוקוס היא הטובה ביותר במובן הזה, אבל כבר מתיישנת ומוחלפת בקרוב, והמנוע חלש.

מרווח פנים - שלושתן טובות

יפה - זה כבר עניין שלך...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חשוב לך מרווח אז לך על הקרוז.

אם חשוב לך מראה אז לך על הלאנסר.

לפי דעתי הפוקוס נותנת את החבילה הכי מאוזנת פה. אז נכון שהיא כבר קצת מיושנת והביצועים על הפנים אבל לפי דעתי בשורה התחתונה היא גוברת על 2 המתחרות שציינת.

אחריה בפער נורא קטן נמצאת הלאנסר עם מראה סקסי בטירוף. הבעיה היחידה שלי אתה זה המנוע היחסית חלש ועיצוב הפנים הקצת שנוי במחלוקת (יש שאוהבים ויש כמוני שלא).

הקרוז לדעתי נמצאת במקום האחרון. כן היא נורא מרווחת וגם דיי מאובזרת אבל נחותה מבחינת נוחות, בטיחות ואמינות מהמתחרות.

בקיצור, ממליץ לך על נסיעת מבחן בכל אחת מהמתחרות. מדובר ברכבים טובים מאוד שהבחירה בניהם צריכה להיות עקב טעם אישי.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20 אלף ק"מ ונסיעות ארוכות בלנסר 1500 החדשה גורמים לי להמליץ לך עליה.

אגב, המנוע ה"יחסית חלש" נותן 109 כ"ס...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עמדתי בדילמת הליסינג לפני כחודש , האלטרנטיבות היו מעט שונות , אוקטביה , פלואנס וקורולה.

לאחר מספר נסיעות מבחן , אף אחד מהרכבים הנ"ל לא ממש דיבר אלי , הקורולה עפה מיד עקב איבזור בטיחות חסר, הפלואנס הייתה פשוט איטית וגימור פנימי שאינו מבריק , והאוקטביה לא נעימה מבפנים , ודי קשה מבחינת נוחות , לטעמי גם לא מספיק מרווחת מאחור.

בסופו של יום הלכתי על הקיה פורטה , ממש הפתעה נעימה בעיני, הרכב מרווח , איכות בניה טובה מאוד בתא הנוסעים , מנוע חזק , בקיצור הפתעה עבורי , חבל שאין את האלטרנטיבה למנועי הדיזל הטובים של קיה.

ערך מוסף עבורי הוא העיצוב שנראה הכי טוב בקבוצה היום.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי זה עניין של טעם.

נהגתי על כל השלוש - מבחינת נוחות (וגם מרווח) הפוקוס לטעמי עדיין מנצחת, למרות מנוע חלש יחסית ודגם שאמור להתחלף.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חשוב לך מרווח אז לך על הקרוז.

אם חשוב לך מראה אז לך על הלאנסר.

לפי דעתי הפוקוס נותנת את החבילה הכי מאוזנת פה. אז נכון שהיא כבר קצת מיושנת והביצועים על הפנים אבל לפי דעתי בשורה התחתונה היא גוברת על 2 המתחרות שציינת.

אחריה בפער נורא קטן נמצאת הלאנסר עם מראה סקסי בטירוף. הבעיה היחידה שלי אתה זה המנוע היחסית חלש ועיצוב הפנים הקצת שנוי במחלוקת (יש שאוהבים ויש כמוני שלא).

הקרוז לדעתי נמצאת במקום האחרון. כן היא נורא מרווחת וגם דיי מאובזרת אבל נחותה מבחינת נוחות, בטיחות ואמינות מהמתחרות.

בקיצור, ממליץ לך על נסיעת מבחן בכל אחת מהמתחרות. מדובר ברכבים טובים מאוד שהבחירה בניהם צריכה להיות עקב טעם אישי.

מאיפה לך שהקרוז לא בטיחותית ולא אמינה?

היא קיבלה את ציון הבטיחות הגבוהה ביותר במבחני בטיחות euroncap.

ואני מבין שיש לך אחת כבר לפחות 3 שנים בשביל להגיד שהיא לא אמינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היופי הוא בעיני המתבונן, ככה שזה אינדיבידואלי לך.

לגבי נוחות ומרווח בעיני הפוקוס טובה מהאחרות. לא יודע למה, אבל נהגתי סופ"ש בקרוז והיא לא ממש נוחה גם מבחינת מרווח וגם

מבחינת מושבים. מנוע ה1.6 גם מאד עצל (ככה שלא תרגיש לדעתי שונות גדולה אם בכלל מהפוקוס שגם עצלנית קצת).

מבחינת אמינות, לא יודע לגבי אחרות, אבל בפוקוס הבשלות כבר הגיע לשיאה והיא חפה מתקלות ובעיות ילדות שהיו לה. וחוץ מזה אם זה רכב ליס, אז האמינות היא לא מה שיכריע לפה או לשם, לא?

לא מכיר את הלאנסר. מה שכן היא מרשימה מאד חיצונית בגרסאות הפרטיות. בגרסאות הליסינג היא הרבה פחות הרמונית.

אני אישית גם חושב שהפוקוס היא הטובה ביותר במכלול התכונות וכחבילה. מרשימה, מאובזרת, נוחה וגדולה. לחובתה מנוע מעט חלש. אם רוב הנסיעות שלך אינן תחת עומס מלא של ארבעה נוסעים ומטען, זה הרכב שהייתי בוחר.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עמדתי בדילמת הליסינג לפני כחודש , האלטרנטיבות היו מעט שונות , אוקטביה , פלואנס וקורולה.

לאחר מספר נסיעות מבחן , אף אחד מהרכבים הנ"ל לא ממש דיבר אלי , הקורולה עפה מיד עקב איבזור בטיחות חסר, הפלואנס הייתה פשוט איטית וגימור פנימי שאינו מבריק , והאוקטביה לא נעימה מבפנים , ודי קשה מבחינת נוחות , לטעמי גם לא מספיק מרווחת מאחור.

בסופו של יום הלכתי על הקיה פורטה , ממש הפתעה נעימה בעיני, הרכב מרווח , איכות בניה טובה מאוד בתא הנוסעים , מנוע חזק , בקיצור הפתעה עבורי , חבל שאין את האלטרנטיבה למנועי הדיזל הטובים של קיה.

ערך מוסף עבורי הוא העיצוב שנראה הכי טוב בקבוצה היום.

מסכים לחלוטין!! קיה נכון להיום מציעים את עיסקת החבילה המשתלמת ביותר וגם רכבים אייכותיים ואמנים כאחד.

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה לך שהקרוז לא בטיחותית ולא אמינה?

היא קיבלה את ציון הבטיחות הגבוהה ביותר במבחני בטיחות euroncap.

ואני מבין שיש לך אחת כבר לפחות 3 שנים בשביל להגיד שהיא לא אמינה.

+1

אני הייתי ממליץ לך ללכת על הקרוז, (בתור אחד שיש לו אחת)

לטעמי היא מעולה מכל הבחינות, מאוד נוחה, מרווחת, בגאז' ענקי (במידה ואתה יוצא לטיול או משהו)

עיצוב פנים יפייפה, ומבחינת יופי מבין השלוש גם לדעתי הקרוז לוקחת בגדול מבחינת מראה חיצוני.

מה גם שהיא מאוד בטיחותית, (אפשר לקרוא בכמה עיתונים, או אפילו באתר של שברולט יש כמה כתבות עליה.)

בהצלחה, אלדד. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרוז ממש לא נוחה לטעמי מבחינת המושבים.

ממושב הנוסע גם עלו תלונות על ההתנהגות של הגיר שעושה בחילה - 6 הילוכים שכל הזמן מתחלפים - ולא בצורה נעימה.

למעשה אשתי מעדיפה את הרכב שלי (קופרה עם קוילאוברים מונמכת ומוקשחת) מבחינת נוחות מאשר לסוע בקופרה.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שבוע עם לאנסר 1.8 ומחר מחליף לקרוז.

במושב בלאנסר ממש לא נוח לי, אני 1.75 ובעל מבנה גוף רזה יחסית ואין תמיכה צידית בכלל, כמו כן עיצוב המושב לא נוח.

ההגה לא מתכוונן למרחק אבל מצאתי תנוחת נהיגה טובה מאוד למרות חוסר האפשרות לכוון את ההגה.

אני באופן אישי דווקא אוהב גיר רציף, החיסרון שלו בלאנסר זה שהוא מאוד רועש ועצל בהתחלה.

המערכת סטריאו זבל וממש בושה וחרפה.

איכות חומרי הפנים על הפנים אבל איכות ההרכבה סבירה.

המרווח במושב האחורי טוב ותא המטען גדול.

הזנב של הלאנסר "שמח" והיא מגיבה מצויין להעברות משקל, ההיתנהגות מפתיעה לטובה ואיכות הנסיעה טובה ממה שציפיתי.

צריכת הדלק גבוהה וההמוצע שלי נכון לעכשיו עומד על 1 ל7.2 אבל אני לא נוהג בה רגוע כלל והיא גם מנוע 1.8 לעומת ה1.5 שאתה מדבר עליו.

בגרסא שאני קיבלתי כל תא הנוסעים שחור וגורם לאווירה קודרת מבפנים, בדוק האם אפשר להזמין אותו בצבעים בהירים.

אם תרצה מחר בערב אני יוכל לתת לך היתרשמות מהקרוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין השלושה הייתי בוחר בקרוז ללא ספק.

בתור בעל ניסיון עם שלושת הרכבים הנ"ל, על הפוקוס אפשר לאמר כי הרכב אמין, נוח מאוד, בטיחותי , יפה וכה' וכה' אך בעל ביצועים חלשים ביותר.

הלאנסר 1500 אף היא בעלת ביצועים לא מרשימים ואם כבר הייתי בוחר ברכב הנ"ל זאת הייתה גרסת ה1800.

הקרוז לדעתי הכי יפה מבין השלושה אם זה מבפנים הרכב או מחוצה לו, נוחה, מאוד בטיחותית- בעלת הציון הגבוה ביותר ( לא יודע איך אחד מהאנשים כתב שהיא לא בטיחותית ). גם כאן המנוע בגרסת ה1600 לא מביא ביצועים בשמיים אך מתנהג הכי טוב והכי זריז מבין ה2 האחרות.

באשר לאמינות לא נראה לי שניתן לקבוע כי הדגם יחסית חדש ואין עוד הרבה ניסיון איתו.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...