Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי תפעול מערכת מולטימדיה DDX5026

שימו לב! השרשור הזה בן 5065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחרונה רכשתי מערכת מולטימדיה של קנווד ddx5026 עם GPS ו bluetooth.

כמה שאלות:

1. האם המערכת אמורה להכבות בשניה שאני מכבה את האוטו? נראה כאילו מתנתק החשמל מהמערכת כשאני מכבה את האוטו. מהנסיון שלי במחשבים הייתי אומר שמערכת כזאת צריכה "להרגיש" שנכבה האוטו ולעשות יציאה מסודרת וזאת כדי לא לפגוע בקבצי התוכנה. (יכול להיות שרק לי זה נשמע ככה ולכם הזוי...).

2. האם ה GPS צריך גם להכבות כשאוטו נכבה? כל פעם שאני מפעיל את המערכת ועובר לניווט אני מרגיש כאילו השניה התקנתי אותו ואני צריך להיכנס ל NEVIGATION מהמסך הראשי של התקן ה GPS מה שמפעיל את ה IGO. ראיתי כמה מכוניות אחרות עם GPS במערכת מולטימדיה שכאשר הם לוחצים על הניווט הוא מעביר אותם יישר למסך הראשי של IGO ולא מפעיל את התוכנה מחדש. אולי צריך להגדיר אותו איכשהו שתוכנת הניווט תתלד בשניה שמדליקים את מערכת המולטימדיה, או אולי בכלל היה צריך לחבר את התקן ה GPS למתח לפני סוויטצ. או אולי שקר כולשהו :wink:

זהו פחות או יותר. אשמח לתשובה ממכם.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1, לא המערכת פשוט נכבת ברגע שאתה מוציא את הסוויטצ', אם אתה רוצה להיות עדין על המגבר שאולי מחובר תקפיד לפני הוצאת הסוויטצ, להכניס את המערכת למצב STANDBY, במצב הזה המגבר שמחובר לREMOTE של הרדיו נמצא במצב כבוי ולא עובר זעזועים של מתח.

2. זה נראה לי תקין, לאחר כיבוי. אם זה קורה בין מעברים של תפריט האודיו לGPS בזמן פעולה רגיל אז זה לא אמור להיות ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ב8024 גם נכבה ברגע הוצאת המפתח, אין בעיה עם זה

לגבי הGPS, אצלי לחיצה על הNAV מעבירה ישירות לתפריט הראשי של הIGO

בכל מקרה הGPS לפי מה שקראתי גם כשאתה מכבה את הרכב נשאר דלוק ל30 שניות.

תבדוק אצלך את הגדרות הניווט בGPS בקנווד אולי תמצא משהו. (נסה גם לחפש בהוראות ההפעלה)

נסה גם את הדבר הבא, כנס לניווט וצא מהתוכנה.

אתה אמור להגיע למסך ריק ותן לחיצה ממושכת על המסך ייפתח תפריט, תראה אם אפשר לשנות שם משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...