Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה - מוניות

dinamit
שימו לב! השרשור הזה בן 5038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיום ראשון הקרוב קיה הולכת להוריד את כל דגמי המוניות ב-7,000 ש"ח.

לדוגמא, קיה ריו (המונית הנסחרת ביותר בשוק היום) תעלה 62,300 ש"ח כולל מע"מ (!) לעומת 69,300 עד היום.

יהודה מזרחי הוריד את דגם האוקטביה גיר רגיל שלו ל-81,500 כולל מע"מ כדי לשבור את קיה, הוא כנראה מצטער שהוא העיר את המתים עכשיו...

כבן של נהג מונית, שנוסע בקיה ריו משנת 2006, שידרג ב-2008 ומחר ישדרג ל-2010 אני מאוד גאה בבחירה הראשונית של אבא שלי ושמח שסוף סוף מישהו הצליח לשבור את ההגמוניה של סקודה ומרצדס.

אוטו במחיר של אבטיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מיום ראשון הקרוב קיה הולכת להוריד את כל דגמי המוניות ב-7,000 ש"ח.

לדוגמא, קיה ריו (המונית הנסחרת ביותר בשוק היום) תעלה 62,300 ש"ח כולל מע"מ (!) לעומת 69,300 עד היום.

יהודה מזרחי הוריד את דגם האוקטביה גיר רגיל שלו ל-81,500 כולל מע"מ כדי לשבור את קיה, הוא כנראה מצטער שהוא העיר את המתים עכשיו...

כבן של נהג מונית, שנוסע בקיה ריו משנת 2006, שידרג ב-2008 ומחר ישדרג ל-2010 אני מאוד גאה בבחירה הראשונית של אבא שלי ושמח שסוף סוף מישהו הצליח לשבור את ההגמוניה של סקודה ומרצדס.

אוטו במחיר של אבטיח.

לשבור?! אתה חושב שקונים יותר קיה ריו מאשר את כל השאר? חוץ מזה, באמת שאין מקום להשוואה בין קיה ריו לסקודה אוקטביה ולמרצדס C\E.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמעט כמו פרסומת מסחרית בשביל הודעה ראשונה למישהו בפורום שנרשם לפני שבועיים.

אם הספקת לשוטט בפורום, אתה אמור לדעת שבהודעות כאלה צריך לשים תמונה של אבטיח להמחשה :wink: .

BarMan,

נהגי מונית מתקזזים על המע"מ שברכישה ובהמשך יש להם גם פחת שנתי על הרכב.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיה ריו הוא מסוג כלי הרכב שגורמים לי לוותר על התענוג שבנסיעה בהם ולהמתין למונית הבאה. מעדיף לנסוע בפביה שחוטה עם K500 ק"מ ע"פ הזוועה המוטורית הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיה ריו הוא מסוג כלי הרכב שגורמים לי לוותר על התענוג שבנסיעה בהם ולהמתין למונית הבאה. מעדיף לנסוע בפביה שחוטה עם K500 ק"מ ע"פ הזוועה המוטורית הנ"ל.

איך אפשר להשוות סקודה פאביה לקיה ריו לעזאזל?

לא פלא שהיבואן לא רוצה להביא אותו יותר לארץ בתור מונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע עליתי על מונית קיה.

הנהג לא הפסיק להתלונן על כאבי גב ועל האיכות של הרכב.

הוא היה ממש עצבני ואמר שבעל המונית אידיוט גמור כי הוא קנה גועל נפש קוריאני.

נסיעה קשה ולא נוחה אבל מאוד משעשעת.

קיה זה קיה ועד שלא נראה שינוי אמיתי, היא תמשיך להיות זוועה קוריאנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בישראל זה קיָה.

KIA - אני חושב שצריך לכתוב זאת קִיאָה.

בין זה לבין קִיא, המרחק לא גדול.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לראות אותך, כשתאחר לפגישה ויעצור לך נהג מונית עם קיה. לדבר זה קל.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה הקשקוש הזה "לא נוסע במונית של קיאה"? כמי שמשתמש בלא מעט במוניות בתוך ת"א - ממש לא מעניין אותי באיזה מונית אני נוסע, כל עוד המזגן עובד טוב. העיקר להגיע לפגישה שצריך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי גם בפביה - המושבים לא נוחים, הרכב צפוף.

האמת, גם המושבים באוקטביה לא כל כך נוחים לי.

נכון שריו לא איזו יצירת מופת (בדיוק כמו אקסנט), אבל מדובר ברכב יחסית אמין, זול לקניה ולאחזקה.

אני רואה יותר ויותר מורי הנהיגה עם ריו דיזל. יש להם עכשיו מבצע - 95 אלף ש"ח לריו CRDI.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתחרה של האוקטביה היא הסיד סטיישן, שדוקא אני רואה יותר מוניות אוקטביה חדשות מאשר סיד.

הריו מצליחה היטב, כי היא המונית הכי בסיסית ואין לה מתחרות חוץ מהפאביה שכיום נמכרת רק בגרסת סטיישן.

אגב כל דגמי קיה כיום משווקים למונית.

כבר ראיתי גם פורטה חדשה וקרניבל מוניות.

אגב מישהו יודע אם הונדה התחילו לשווק מוניות?

ידלי על כמה סיויק הייבריד ששווקו אבל כבר ראיתי מונית אינסייט ומונית אקורד.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה זה קיה ועד שלא נראה שינוי אמיתי, היא תמשיך להיות זוועה קוריאנית.

אתה מאוד מגזים! על מה אתה נוהג?

נסעת פעם על קיה סיד? ועל פורטה?

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי לפני שבוע במונית קיה לגמרי במקרה (כן, אני עוצר רק מרצדס, לא חסרות איפה שאני גר מוניות) וממש התרשמתי. לא יודע איזה דגם זה היה בדיוק אבל סלון עור, איכות הרכבה מצוינת, הכל נעים ונחמד. ממש לא זוועה קוריאנית ולא קרוב לזה.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...