Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתעניינת ברכישת רכב משלמה סיקסט

roni_mm
שימו לב! השרשור הזה בן 5053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הציעו לי שתי הצעות מאד מאד משתלמות לרכישת רכב שיוצא מליסינג.

האחת היא לשברולט אוואו ביג והשנייה היא ליונדאי אקסנט. השנתון של שתיהן הוא 2008 שתיהן 1.4 ל' והקילומטרג' שלהן גבוה מן הממוצע (כמעט 80,000)ולכן המחירים שלהן מאד מאד אטרקטיביים... אשמח לשמוע חוות דעת על שני הרכבים. הכיוון שלי היה בכלל רכב קומפקטי כמו דהיטסו סיריון אבל העובדים של שלמה סיקסט הפחידו אותי שהסיריון איננה בטיחותית בעליל...

בבקשה בבקשה תעזרו לי אני אבודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש יונדאי אקסנט שנת 2008 (רכב שנרכש מהעבודה של אבא שלי לפני שנתיים)

אוטו משפחתי, נוסע יפה. לא זולל יותר מידי דלק. רכב אמין.

בקשר ל2 האחרות אני לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, סיריון מכונית מוצלחת - זריזה, חיסכונית, סחירה, לא יקרה לאחזקה.

לטעמי יותר טובה מאוואו. אקסנט בסך הכל בסדר מבחינת האמינות, אבל הרכב קפצני, המושבים מאוד לא נוחים .

אם אין צורך ברכב סדן עם בגאז' גדול, הייתי בוחר בסיריון.

לגבי הבטיחות:

סיריון 2006+

AVEO ביג

מבולבלת מהדיבורים של עובדי שלמה סיקסט וממה שאת רואה בתוצאות מבחני הריסוק?

טוב, כבר כמה ימים יש דיון על צורת הדיבור של עובדי החברה הזאת (בעיקר של המנכ"ל), יש לראות את הסרטון עד הסוף:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=322484

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לאוואו - ערכי חיפוש, בגדול הרכב לא מומלץ בעיקר בגלל הצד הבטיחותי הלוקה בחסר.

רובם הגדול פה ימליצו לך להתרחק ממגרשי רכבי ליסינג- תמיד עדיף רכב מידיים פרטיות ( בהנחה שטופל כראוי ), אך אם כבר ליסינג - נסי למצוא רכב לאחר ליסינג מימוני, או ליסינג של נהג יחיד.

שימי לב, יונדאי אקסנט רבות יצאו לאחרונה משימוש ליסינג של צה"ל - בדקי טוב את הרכבים אשר הציעו לך, לא מומלץ להתקרב לרכב כזה לדעתי.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי איך את שוקלת בכלל ללכת לחברה הנ"ל, יש מספיק חסרות אחרות שיש להם מבצעים וכל המחירים תכלס אותו דבר, אם כבר ליסינג תלכי לאלו שלא הוזכרו בכתבה, אוויס וכאלה

לגבי השאלה לדעתי תלכי על יונדאי אקסנט. לשברולט אוואו מוניטין פחות טוב מבחינת אמינות (בעיות בתיבת ההילוכים וכו').

כמו שיכור מסתובב......:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת רק השבוע דובר על כל הקומבינות שלהם אני גם לא מבין איך אפשר לשקול ללכת לשם ועוד הראו צילומים וידאו ומה לא.

אם בכל מקרה את תלכי לאחת החברות הליסינג תבואי עם מצלמה נסתרת ותתעדי את כל הפגישה כי יהיה מצב גדול שפתאום יעשו עלייך קומבינה או שלא תקבלי את הרכב שהובטח לך וכו'.

ואז כשיהיה לך תיעוד ביד ותרצי לתבוע אותם את תוכלי להיכנס להם בצורה מבלי שאחרי זה איזה מנכ"ל אפס יאיים וילכלך עלייך בטלפון.

בכל מקרה תקראי את כל הטפסים מא' ועד ת'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל חושד שהאוואו והאקסנט הן יוצאות צה"ל (אלו רכבים בשימוש קצינים) והם מנסים לדחוף אותך אליהן בתירוץ המגוחך והשקרי על הבטיחות של הסיריון, כנראה שעל האוואו והאקסנט מתח הרווחים שלהם גדול יותר (גם אם הן במחיר מאוד זול, מה שעוד יותר מחשיד לי) והם בונים על זה שלא תגלי שאלו רכבי צה"ל.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחת היא לשברולט אוואו ביג והשנייה היא ליונדאי אקסנט. השנתון של שתיהן הוא 2008 שתיהן 1.4 ל' והקילומטרג' שלהן גבוה מן הממוצע (כמעט 80,000)ולכן המחירים שלהן מאד מאד אטרקטיביים... אשמח לשמוע חוות דעת על שני הרכבים. הכיוון שלי היה בכלל רכב קומפקטי כמו דהיטסו סיריון אבל העובדים של שלמה סיקסט הפחידו אותי שהסיריון איננה בטיחותית בעליל...

ידוע שהאוויאו מצטיינת במבחני ריסוק ועמוסה בכריות אוויר, אני פשוט לא מכיר מישהו שלא נסע באוויאו והרגיש כמו מרופד ומבוטח כמו בטנק מרכבה לא פלא שהיא משרתת את צה"ל!:|

ההבדל בין הבטיחות של הסיריון לבין אוויאו הוא שנות אור, מצד אחד רכב סופרמיני מודרנית ומצד שני דייהו פרימיטיבית שמתאימה לשנות ה70... חשבתי שעברנו את הזמן שמדדנו בטיחות של אוטו לפי כמה שהוא גדול. נחמד לדעת שככה עוד מאמינים או לפחות מנסים לטעון חברת הליסינג הגדולה ביותר בישראל, הרי מה חשובה בטיחות של אנשים לעומת הכמה אלפים שהם יעשו בעסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שזה לא השבוע של שלמה8)

פשוט הזוי שסוכני המכירות ה"צדיקים" אמרו לך לא לקנות סיריון עקב הבטיחות הבעייתית , אבל באותה נשימה הם מנסים "לדחוף" לך רכב מסוג דייהו עם סמל של שברולט ,שהוא כאמור ,המקבילה האמריקאית/קוריאנית לוולוו השבדית:roll:.

עצה לי אלייך ,ולכל מי שרואה את השירשור הזה ,אל תקנו רכב מבלי שיש איתכם בן אדם שמבין ברכבים ,יודע לאתר קומבינות וכו' . כמו כן , במידה ויש לכם בן אדם כזה , אני מקווה שמלכתחילה הוא יוותר מראש על כל סוכנויות הליסינג (עדיפות לאלה שראינו בכתבה )וקודם כל יחפש לרכוש את הרכב בשוק הפרטי.

rover r75 -2.5L v6 -177h.p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין היום רכבים בשוק הפרטי. 78% מהמכוניות בסגמנט הנ"ל הן יוצאות ליסינג והשכרה ולכן אם אתה רוצה כיום אוטו קטן או משפחתי אתה פונה קודם כל לליסינג או להשכרה, אח"כ מחפש רכב פרטי.

כמו כן, בליסינג יוצאות מכוניות משנתון 2008 ואפילו 2009 מהשירות, בזמן שבשוק הפרטי, שמראש מרכיב רק 22% מהשוק, אין יותר מדי אנשים שמוכנים למכור את הרכב אחרי שנה וחצי של שימוש.

לגבי צה"ל - אין דרך לבדוק או לדעת היכן היה הרכב. כמו כן ישנה גם אפשרות של רישום "השכרה" כאשר מדובר בהשכרה תפעולית לצה"ל. בקיצור - אין שום סיבה לגעת באחד מהרכבים האלה, כמו שלא היית קונה בעבר רכב עם רישום של רכב צה"לי לשעבר.

אני אישית הייתי לוקח את הסיריון, כמובן שבכפוף לאלף בדיקות אפשריות על מנת למזער אפשרויות של הונאה.

הבדיקה הזריזה ביותר היא כמובן התבוננות לתוך הרכב ובדיקה פיזית של איכות תא הנוסעים - אם מלא בשריטות ושברים, להתרחק - זה מצביע על רכב של סוכן שטח של הוט\מי עדן\YES וכיוצא באלה...עדיפות תהייה לרכב ליסינג או השכרה לתיירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי לרכוש ממגרש וזה בסדר גמור. רק מה, שיהיה מגרש מקורי של החברה.

אם זה מגרש של שלמה סיקסט, אז שיהיו שם רק רכבים של החברה הנ"ל ועובדי חברה - ושלא יהיה מגרש קבלני שבין היתר גם מוכר את העגלות ששלמה סיקסט זרקה אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...