Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשר המלצה לחבילת מוצרי חשמל לבית?

cocAIn
שימו לב! השרשור הזה בן 5067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עברתי לגור עם חברתי.

אנחנו רוצים לקנות את כל מוצרי החשמל "הבסיסיים"

-מקרר

-תנור שנכנס לתוך נישה

-כיריים חשמליים

-מכונת כביסה

-טלוויזיה LCD 42

שיהיה ברמה טובה,לא הכי טוב בעולם אבל רמה טובה.

רצוי הכל חדש,תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לך לכל אחת מרשתות מוצרי החשמל. תהיה נחמד ותתנהג כמו טמבל, תבחר מקרר. אחרי שבחרת את המקרר, תגיד לאיש המכירות, "אם אני מקבל מחיר טוב, אולי אני גם אוסיף תנור שנכנס לתוך נישה". תבחר תנור. בעודך ניגש לשלם, תגיד "אם אני מקבל מחיר טוב, אולי אני גם אקח כיריים חשמליים". וכן הלאה וכן הלאה. תחזור על התהליך כמה פעמים ברשתות שונות.

2. בחנויות שבאמת נותנות מחיר טוב, שב לסגור עסקה. תגיד להם, "רגע, בזאפ לא יותר זול?" כשאיש המכירות ישמע את זה, כמה שעות ירדו לו מהחיים (וזה מצויין בלי שום קשר לאם תקנה או לא). הוא יגיד לך שלא. תגיד לו שאין בעיה, ותשלוף מהתיק אייפון. גלוש לזאפ. בשלב הזה, אתה כבר תדע את הבלוף שלו, עוד לפני שהכנסת מק"ט אחד. בשלב הזה ירדו עוד כמה שקלים.

3. הגעת למחיר אטרקטיבי? מצויין. תוציא כרטיס אשראי. עכשיו זה הזמן לבקש משהו על הדרך, בשביל ההרגשה הטובה שלך. אתה יודע, טוסטר, או מכונת אספרסו של דלונגי.

4. אחרי שהוא הבטיח את זה, תגיד לו שאתה הולך לסיבוב אצל המתחרים בשביל לראות שבאמת לא דופקים אותך, ותחזור עוד שעתיים. שישמור לך את ההצעה בזמן הזה. הוא יחוויר.

5. צא לשעתיים, שב לאכול עם חברה שלך (לא משהו יקר מדי, הכסף הולך בקרוב). אל תחזור מהר מדי. כשאתה מסיים, תחזור, ותגיד לאיש המכירות שהשכן שלו הציע בכמה מאות שקלים פחות, אבל הוא נראה לך גבר אז תקנה ממנו. השלב הזה לא משרת שום מטרה פונקציונלית, זה סתם בשביל הצחוקים.

6. בצע את הרכישה.

(אני אמור לדעת; בתהליך כמעט זהה קניתי את כל הריהוט שלי בבית)

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש עם חברתך לאחת מחנויות החשמל הגדולות, ותן לה לבחור את הדגמים והצבעים של כל המכשירים למעט הטלוויזיה. (למה למעט הטלוויזיה - כי אין שום ייתרון לראות "הרווק" ב HD ולכן זה לא עניינה. מצד שני את המונדיאל יש יתרון לראות ב HD וזה עניינך...). אחרי שיהיו לך כל הדגמים המדוייקים של מה שבחרתם, בקש הצעת מחיר מסודרת מהחנות.

לך הביתה, פתח זאפ ובדוק מה המחירים הכי זולים על המוצרים המדוייקים שבחרת.

לך עם הרשימה והמחירים מזאפ לאבי סופר באלנבי, תגיש להם את הרשימה, ותגיד שאם נותנים לך יותר זול מזאפ - אתה מזמין אצלהם. אחרי שיתנו לך מחיר תעשה קולות של מתלבט, יורידו עוד, ואז הגיע הזמן לשלב המתנה כפי שרשמו קודמיי.

בדוק!

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לרועי אני לא דוגל בשיטת הסלאמי.

כנס לרשתות/חנויות שאתה בוחר, תגיד מראש שאתה צריך תנור, כיריים, מקרר ומכונת כביסה ותבהיר שאתה הולך לעשות סקר ולא מתכוון לפצל את החבילה.

כל אחד יציע לך מספר דגמים וממה שהם מסבירים אתה כבר תלמד מה היתרונות והחסרונות של כל דגם ותרכיב לך את החבילה שנראית לך.

עכשיו לך הביתה ובדוק באינטרנט מה המחיר הזול ביותר לכל החבילה (אין בעייה להזמין כל מוצר ממקום אחר אבל מה שקובע זה המחיר הכללי). עם המחיר הזה חזור לאחת החנויות שמציעה לך את המוצרים שרצית וכנס למו"מ עם המוכר. כשהחבילה מספיק גדולה הוא כבר ידאג לדבר עם הבוס/מנהל הרשת כדי לקבל אישור להנחות גדולות יותר.

לפני כ 4 חודשים רכשתי תנור, כיריים, קולט אדים ומדיח וקיבלתי באחת הרשתות הגדולות מחירים שהחבילה בסופו של דבר עלתה כ 10% פחות מהמחיר המינימאלי בזאפ. זה אומנם דרש מו"מ של כשעתיים וחצי אבל עדיין 1500 ש"ח לא הולכים ברגל והסיבה שאמרתי להסתכל על כל החבילה היא שחלק מהמוצרים היו קצת יותר יקרים אבל אחרים זולים משמעותית.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לקלקל את השמחה אבל- אין לך טעם ללכת לקנות הכל חדש.

אתה יכול בכיף, בתור זוג צעיר לקנות הכל מחנויות העודפים של היבואנים הרשמיים.

לדוג'- טלוויזיה 32 אינץ של LG מעודפים תעלה לך 1800 כוללל התקנה והמתקן עצמו(שעולה 250 ש"ח) בנוסף אתה מקבל 3 שנים אחריות של היבואן הרשמי(היבואן הרשמי הוא ח.י, ישנם עוד יבואנים אבל איתם יש בעיות)

מכונת כביסה- לדעתי בתור התחלה אתה יכול לקנות משהו פשוט, חברות כמו קריסטל וכדומה יתנו לך את המענה לכמה כביסות בשבוע, אחריי הכל אתה לא צריך מכונה "חכמה" מידי כי אין לך יותר מידי אופציות, כשיש ילדים אז צריך מכונה יותר גדולה ועם יותר אופציות(מכונה ברבע שעה ל3 קילו וכדומה).

מקרר- המומלץ הוא אמנה תוצרת ארה"ב(ולא קוראיה!) תוכל לקנות אותו במחירים ממש טובים בחנויות העודפים של היבואן.

אגב- את מכונת הכביסה ואת המקרר תוצרת אמנה תוכל לרכוש בחנות העודפים של קריסטל(היבואן של קריסטל ואמנה הוא אותו היבואן)- אם תרצה אני יתן לך את הכתובת המלאה.

במידה ותרצה לקנות מקרר של חברת LG אז תוכל לקנות אותו גם בחנות העודפים של היבואן(ח.י) ואז לנסות להוציא ממנו עוד איזה טלוויזיה קטנה לחדר.

כיריים ותנור אני לא יודע בגלל שלא קניתי בזמן האחרון.

אם תרצה אני אתן לך הסבר מפורט על בדיקה/מסקנות שכל אחד מהמכשירים.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם,מצאתי מודעה ביד2 לגבי תנור

נסעתי לבן אדם,והוא מוכר את כל תכולת הדירה שלו והמוצרים פשוט חדשים.

עשיתי עיסקה מעולה!

נשאר רק TV 47/52 LCD

מישהו ממליץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם,מצאתי מודעה ביד2 לגבי תנור

נסעתי לבן אדם,והוא מוכר את כל תכולת הדירה שלו והמוצרים פשוט חדשים.

עשיתי עיסקה מעולה!

נשאר רק TV 47/52 LCD

מישהו ממליץ?

לגבי ה-TV מה המרחק מהקיר והאם הסלון מואר? וכמובן מה התקציב:-D.

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...