Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור וולוו S70 T5 על ידי התקנת צ'יפ

שימו לב! השרשור הזה בן 2442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני כימעט משוכנע שאתה צודק בנוסף שמתי לב לחיישן מגנטי בדומה לחיישן קרנק שיושב אל הגיר האוטומט באזור הציריות שבמצב שהגיר מחובר או מעביר מידע של סיבוב למחשב שככול הניראה נחוץ להצלבת מידע אים המחשב מנוע טוב צריך להביא מחשב המנוע שיושב אל הרכב של S60 T5 2006 אים למישהו יש כיוון לחשב כזה לידני אני ישמח תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה צריך מחשב רק של הדגם שלך S70T5 ידני של אותו מודל .כי אם תביא של דגם אחר(

S60 T5 2006)

אתה יכול להיכנס לסרטים חדשים.קשה לי להאמין שבארץ יש כזה מחשב חפש באינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאני חייב מחשב של S60 דבר ראשון רק הדגם של שנת 2000 S70 מה שיש לי בא אים מנוע כמו ב S60 תיזמון מישתנה ככה שאני צריך לדעת אים איזה גלגל תנופה או בא מקורי ביצור אים זה כמו בS60 מה שיש עכשוו אל הרכב שווה לקחת תריזיקה כי או יקרא את הגלגל של ה60 אבל יותר ניראה לי שהמחשב של ה60 יקרא את המנוע של ה70 כי זה אותו מנוע ואז בטוח או יקרא את הגלגל תנופה שלו לריענון הגיר בא מימנוע של 60 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

מומלץ להחליף לגיר ידני כדי לפרוק בזמן (להחליף הילוך)את העומס שאתה מייצר על המנוע בלחיצת גז , גיר אוטומט מושך תטורים של המנוע ולא מחליף באותו רגע שאתה צריך

עריכה אחרונה על ידי artemtolstykh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חברות אשר בהם מחשב המנוע והגיר מתאימים בין הדגמים.

ההבדל הוא במיקום החיבורים למחשב, צריך לעלות על המחברים הנכונים.

(כדוגמה בגיר הידני, מחשב הרכב לפעמים נותן הוראת עצירת דלק בהחלפת הילוך, כדי שסיבובי המנוע לא יעלו.

ומנגד בממסרה אוטומטית לא - מאחר והיא מחוברת די קבוע גם בהחלפת ההילוכים.)

נסה למצוא ברשת.. באנגליה, פרוייקט הסבה דומה של רכבי VOLVO - משנים ודגמים דומים.

לפעמים רשום שם כיצד ביצעו הסבה והתאמה למחשב המקורי.

ראה אם באותם שנות דגם, יש מנועים או גיר משותף לפורד ונסה למצוא בפורד רכב מקביל.

בדוק בויקיפדיה - לפעמים רשום דגם הרכב של VOLVO , ורכבים אשר חלקו איתו חלפים ומנועים.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...