Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף לקנות: טויוטה קורולה, מאזדה 3, שברולט קרוז או פג'ו 308 2010?

noam60
שימו לב! השרשור הזה בן 5071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה עדיף לקנות: טויוטה קורולה, מאזדה 3, שברולט קרוז או פג'ו 308 2010?

התקציב כ-120,000

שיהיה רכב משפחתי, בטיחותי, אמין שהוא בעל שוק טוב, ונוח לנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בהשוואה למה?

2. תלוי בצרכים.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מתנייד ברכב הנ"ל.

מאוד נוח ומפנק, איבזור מאוד נרחב גם מבחינה בטיחותית, 6 כריות אויר, 2 עוגני איסופיקס.

ומבחינת איבזור נוחות - מחשב דרך, בקרת שיוט, בקרת אקלים נפרדת לנהג ולנוסע ליד, מערכת אמ.פי 3 עם שליטה מההגה, ועוד כמה פיצ'פקעס שהוספו תוך כדי.

אז מה היה לנו? בטיחותי - אכן כן.

נוח לנהיגה - בהשוואה למה? הרכב הקודם היה איביזה 1.8 טורבו עם חישוקי 17 אינץ' חתך נמוך וכעת בפג'ו רק 15 אינץ'. ספורטיבי הוא בלי ספק לא לעומת זאת בהשוואה להרגשת הנסיעה עצמה ביחס לנהיגה הקודמת עכשיו אני ממש משייט על הכביש ובקושי מרגיש מהמורות.

אמינות - אתה רוכש רכב 2010, אין יותר נושא של אמינות לא אמינות, היום גם טויוטות ומאזדות מתפרקות. אתה יכול להיות בטוח שיש לך רכב עם אחריות ל4 שנים כך שבמקרה הכי גרוע יש אחריות.

אם לא תזניח את הרכב אין סיבה שהוא יתקלקל וזה כמדובר על כל רכב.

ישנם שאלות נוספות?

**עריכה - עכשיו ראיתי את ההודעה הקודמת לגבי התקציב גם, אני לא סגור לגבי התקציב אם אתה מקבל את אותו סל איבזור אז הנושא שווה בדיקה.

בכל אופן הצעה כללית שרבים אחריי יגידו גם, לגבי נוחות זה עניין סובייקטיבי שלך ואל תסתמך על אחרים, תמיד מאוד חשוב לקחת את הרכב לנסיעת מבחן, זאת אחת הזכויות שלך ואל תתבייש לקבוע עם כל החברות שאתה מתעניין לגביהם.

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תיקח 308 בגרסת ליסינג- אז האבזור דל יותר- אין בקרת אקלים ועוד כמה פיצ'פקעס.

השאלה ביחס למה אתה משווה את הרכב הזה. קח בחשבון גיר אוט' 4 הילוכים בלבד, כאשר למתחרות כגון סקודה יש גיר די.אס.ג'י מתקדם עם 7 הילוכים שלא מסרס את כח המנוע.

לכן, אם תשווה את ה- 308 לסקודה אוקטביה 1.4 טי.אס.איי. - מדובר בעגלה של ממש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הרכבים שרשמת.

הקרוז למיטב ידיעתי הינה בעלת המרחב הפנימי הגדול ביותר.

אבל לגיר שלה יש בעיית היפר אקטיביות [הוא יכול להוריד הילוך,להעלות שניים,ואז להעלות אחד בנסיעה של 100 מטר בעיר, די מעצבן.]

הקורולה גם כן מרווחת אבל פחות מאובזרת מבין השלושה וגם אני לא בטוח לגבי הבטיחות [ישנם דגמים עם 2 כריות אוויר בלבד.]

המאזדה 3 נחמדה לנהיגה ,טיפונת צפופה במושב האחורי [בדגם הקודם היא הייתה הרבה יותר כיפית לנהיגה].

ה308 לדעתי מספקת פינוק בסביבת הנהג [אבל הבגאז' שלה קטן].

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי 308 - אוטו מהודר בפנים, בקרוב במבצע "חבר" כ 10 אלף פחות. במחיר כזה - כדי.

אחרת, טויוטה אוריס נותנת יותר ברוב התחומים מכל המשפחתיות קומפקטיות במחיר דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-1.2 לא מחליף את ה-1.4 אלא את ה-1.6 הותיק, ואם הוא לא באותה קטגוריה של ה-1.6 זה בטח כי הוא יותר טוב ולא בגלל שהוא נחות.

מבחינת מחירון, הדגם הזה לפי הידוע לי עוד לא נמסר אף לקוח בארץ ואף אחד (אולי חוץ מלוי יצחק...) לא יכול לנחש מה יהיה המחירון שלו. מלבד זאת הדגם הנוכחי של האוקטביה הוא רכב מאוד מבוקש גם בדגמי הבנזין ולא רק בדיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה

מבחינת מחירון, הדגם הזה לפי הידוע לי עוד לא נמסר אף לקוח בארץ ואף אחד (אולי חוץ מלוי יצחק...) לא יכול לנחש מה יהיה המחירון שלו. מלבד זאת הדגם הנוכחי של האוקטביה הוא רכב מאוד מבוקש גם בדגמי הבנזין ולא רק בדיזל.

אני דווקא בעד לנסות ללמוד מהעבר על העתיד.

מהפאביה שהיתה בראשותי, אחרי 4 שנים מחיר המחירון שלה אכן נפל ב 15 אלף יותר מיאריס מקבילה. מאחר שהערכתי ירידה כשזו, קניתי את הפאביה שלי במבצע הנחה שקיזז את רוב הפער.

לגבי האוקטביה, או כל אוטו אחר שסובל מירידת ערך גדולה, ונמכר במבצעים מידי פעם, כמו "חבר", לא הייתי ממליץ לקנות ללא הנחה גדולה. כמובן שאם אתה חובב רכב, או נדלקת על אוטו מסויים, הסיפור שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...