Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מפתח פילטר שמן חזק וטוב (שברתי כבר 3)

Vovka
שימו לב! השרשור הזה בן 2345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה עשיתי טיפול לאוטו של אחותי, והפילטר שמן היה תפוס ממש חזק שם. ניסיתי עם המפתח הרגיל שלי (שיניים) מאוטודיפו, נשבר. הלכתי וקניתי מהם עוד מפתח, הפעם שרשרת מפתח דק. אחרי חצי דקה - נשבר. חזרתי לחנות, הוספתי כסף ולקחתי את המפתח ה"כבד", שרשרת עבה. אחרי דקה, נשבר. כמובן הפעם החזרתי אותו וביקשתי זיכוי.

את הפילטר פתחתי בשיטת המברג אבל וואחד מברג זה היה! עכשיו אני ללא מפתח פילטרים בשביל האוטו שלי ואני לא יודע מה לקנות. באוטודיפו מוכרים זבל סיני, במקומות "מיוחדים" מוכרים את אותו הזבל במחיר כפול.

יש למישהו המלצה למפתח שפילטרים טוב של נשבר ביד כמו עט? במחיר עממי כמובן.

תודה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע קשה, אתה סוגר את הפילטר עם היד? כי אם לא זה לא המפתח, זה המתקין :D

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מפתח לפילטר שמן שעשוי מרצועת בד וידית מתכת. מעולם לא הייתי צריך להפעיל יותר מדי כוח בכדי לפתוח את המסנן.

נשמע לי שמישהו סגר את המסנן חזק מדי וללא שימון. המסנן אמור להפתח בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להיכנס לשירשור שאני פתחתי על קניה מרוכזת של כלי עבודה.

בקטלוג של SIGNET יש מפתחות לפילטרים, תבחר מה שמתאים לך ותשלח לי הודעה פרטית עם המק"ט והעמוד שלו ואני יתן לך עליו הצעת מחיר.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יפתור לך את כל הבעיות בחיים , סתם אני צוחק .

אבל הוא הכי טוב שנתקלתי בו עד היום .

הכי טוב זה מפתח שרשרת של WISE GRIP, זה מפתח שנראה אחד לאחד כמו פלאייר פטנט,

רק במקום שיניים יש לו שרשרת בצד אחד ושן בצד שני

אתה מתאים את השרשרת לפילטר ואז בשיטת פטנט, אתה ננעל עליו, שוב פילטר לא יכול עליו - נקודה !

המפתח שדרור הציג הוא גם מעולה ונוח מאוד לשימוש, רק צריך להקפיד על אחד איכותי אחרת הוא מחליק, מתפרק וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי שאת שלי תמיד הייתי פותח בקלות כי אני הסוגר ואני יודע מה אני עושה. ( לפעמים)

אצל אחותי, האחרון שעשה טיפול היה מוסך! אני לא יודע איזה מטומטם סגר שם את הפילטר ואיך אבל לקח לי המון זמן לחלץ את הפילטר.

דרור, איך לא חשבתי על זה! זה מעולה!

עכשיו רק צריך למצוא מקום שימכור לי במחיר הוגן ולא עם 40% תוספת פרייר.

תודה :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להיכנס לשירשור שאני פתחתי על קניה מרוכזת של כלי עבודה.

בקטלוג של SIGNET יש מפתחות לפילטרים, תבחר מה שמתאים לך ותשלח לי הודעה פרטית עם המק"ט והעמוד שלו ואני יתן לך עליו הצעת מחיר.

יש לי קטלוג של KASKO, המחירים שם טיפה גבוהים אבל אפשר להסתדר איתם. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפתח המצולם בתמונה הוא מפתח פילטר "עכביש" נשב למפתח מצויין.

על האטם של המסנן מורחיםמעט שמן ומהדקים בכוח היד חזק וזהו, ככה להבא הפתיחה תהיה הרבה יותר קלה.

יש כאלה שמחזקים את הפילטר עם מפתח חזק מידי ואז הוא נתפס וקשה מאוד לפתוח אותו.

אין צורך לבצע חיזוק ו"לקרוע" את המסנן שיהיה סגור חזק, אם רוצים להיות בראש שקט אז לאחר שחיזקת עם היד חזק, תן לו איזה ס"מ אחד של הידוק עם מפתח וזהו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי שאת שלי תמיד הייתי פותח בקלות כי אני הסוגר ואני יודע מה אני עושה. ( לפעמים)

אצל אחותי, האחרון שעשה טיפול היה מוסך! אני לא יודע איזה מטומטם סגר שם את הפילטר ואיך אבל לקח לי המון זמן לחלץ את הפילטר.

דרור, איך לא חשבתי על זה! זה מעולה!

עכשיו רק צריך למצוא מקום שימכור לי במחיר הוגן ולא עם 40% תוספת פרייר.

תודה :twisted:

המצולם הוא לא שלי, צילמתי אותו כדי שאדע להסביר למוכר , אני קניתי אחד של סיגנט קצת יותר טוב מזה שבתמונה (משונן)

בעלות של 70 שקלים אבל הוא לכל החיים ואפש להגיע איתו למקומות לא נגישים ,

אני אישית ביצעתי המון טיפולים איתו לעשרות סוגים של רכבים , אף פעם לא הייתה שום בעיה ,

אני אישית למדתי על בשרי בדיוק כמוך מהוא מפתח של אוטו דיפו ,

ולאחר שהורדתי שמן שני מפתחות נשברו עברתי למברג והפילטר כמעט ונקרע , מאז רק מפתח עכביש .

פולקסווגן-כי חיים רק פעם אחת !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב ישנה סכנה בפתיחת הפילטר בעזרת מפתח צינורות?(חוץ מבעיה של נגישות).

אני השתמשתי בזה על מנת לפתוח את הפילטר בטרנספורטר אצלי.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחאפרים:

חגורת מכנסיים צבאית עובדת מעולה גם כן כשאין מפתח.

וכמו שאמרו המפתח של וייס גריפ מצויין.

תקפיץ לשים את המפת קרוב לבסיס הפילטר אחרת אתה עלול לפתל אותם אם סגרו חזק מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 שנים מאוחר יותר...

**הקפצת שרשור מן האוב**

יוגב, (אם אתה עדיין פה) או מי שמכיר את הטריק עם חגורה צבאית, אשמח להסבר איך בדיוק.

הרי כל הקטע עם מפתח יעודי זה אחיזה טובה בפילטר + ידית למומנט. אני לא מבין איך מייצרים מומנט עם חגורה צבאית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...