Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש מידע לגבי עומסים בדרך צומת בית דגן-יהוד בשעות הבוקר ובחזרה בשעות אחר הצהריים

michaelbe6
שימו לב! השרשור הזה בן 5083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אשתי קבלה הצעת עבודה ביהוד,אנחנו גרים בראשון לציון והייתי מעוניין לדעת ממי שיש לו את המידע לגבי עומסים אפשריים בשעות הנ"ל:

בשעות הבוקר בין 8:00 ל 9:00 כיוןן הנסיעה הוא מאזור התעשיה הישן בראשון עד יהוד דרך בית דגן.

בשעות אחר הצהריים משעה 15:00 עד 16:00 מיהוד חזרה לראשל"צ באותה הדרך.

עומסים וזמני הגעה משוערים יעזרו לנו מאוד לקבל את ההחלטה הנכונה.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עושה את הדרך מראשון לת"א דרך איזור התעשיה הישן ובית דגן כל בוקר כמעט.

בבקרים שלא, אני עושה את הדרך מיהוד לת"א.

אז ככה,

כל רח' הרצל עד צומת בית דגן עמוס מאד בשעות האלה, יש ימים שיותר ויש ימים שפחות.

בממוצע לוקח לי לעבור את כל הרצל עד הצומת משהו כמו רבע שעה - עשרים דקות. יש ימים שגם יותר.

מצומת בית דגן על כביש 412 לכיוון יהוד אין עומס בד"כ ואם יש אז הוא מתפנה מיד אחרי מחלף שפירים

והדרך משם עד יהוד זורמת.

מה גם שלפעמים יש עומס בכניסה ליהוד אבל יש שתי כניסות, אחת לעיר ואחת לאיזור התעשייה,

אז הפקק הוא של כמה דקות - לא יותר מזה.

לגבי החזרה אני לא יכול לעזור לך, אני חוזר יותר מאוחר מזה.

שיהיה בהצלחה. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך המכבים די מפוצצת בשעות הבוקר, משעה 07:20 ככה, נסיעה שם היא בערך 7-8 דקות עד לצומת בית דגן. (קח בחשבון שאני מגיע לדרך המכבים מהככרות של נחלת, במידה ואתה נוסע על הרצל זמן ההגעה יתארך במעט)

מעבר לזה בד"כ הנסיעה מבית דגן ועד צומת סביונים אמורה להיות חלקה.

לגבי החזרה, אני בד"כ חוזר בשעות 17:00+ ואז הדרך טיפה עמוסה אך נסבלת בהחלט.

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את העומסים עד צומת בית דגן אני מכיר היטב,כמו כן את כל דרכי הגישה עד לצומת עצמה(גם מהעוקף המזרחי החדש יחסית) ולכן לא שאלתי עליהם,שאלתי היא מצומת בית דגן עד יהוד,עד עכשיו אני מבין שלא צריכה להיות בעיה מיוחדת עם עומס ידוע מראש(שעות אחר הצהריים עד 16:00 אני פחות מוטרד כי זה יחסית מוקדם עדיין).

יש דעות נוספות?

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני נדחף לעניינים לא שלי אבל סתם מעניין אותי,

איך זה שעומסים בדרך לעבודה קובעים אם לקחת את העבודה או לא...

יש דברים אחרים כל כך יותר חשובים מזה כששוקלים הצעת עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתגדל ויהיו לך ילדים תבין שצריך לקחת אותם לגן - שזה גורם לעיכוב - אם ישנם פקקים זה מעכב גם את ההגעה לעבודה ומשם איחור עצמו.

כנ"ל לגבי היציאה - צריך לאסוף את הילדים מהגן ולא להתעכב יותר מידיי, במידה ויש פקקים זה יעכב את ההגעה לגן והילדים יהיו ברחוב.

אלו לפחות השיקולים הרגילים של אמהות בעבודה.

פרט לזה שהוא לא כל כך שקל את הנושא אלה יותר מברר לאשתו דרכי הגעה ונוחות.

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתגדל ויהיו לך ילדים תבין שצריך לקחת אותם לגן - שזה גורם לעיכוב - אם ישנם פקקים זה מעכב גם את ההגעה לעבודה ומשם איחור עצמו.

כנ"ל לגבי היציאה - צריך לאסוף את הילדים מהגן ולא להתעכב יותר מידיי, במידה ויש פקקים זה יעכב את ההגעה לגן והילדים יהיו ברחוב.

אלו לפחות השיקולים הרגילים של אמהות בעבודה.

פרט לזה שהוא לא כל כך שקל את הנושא אלה יותר מברר לאשתו דרכי הגעה ונוחות.

זה נחמד שניתחת כבר על פי התגובות שלי אם שקלנו או לא שקלנו לקבל או לא לקבל את העבודה:wink:.

סליחה שאני נדחף לעניינים לא שלי אבל סתם מעניין אותי,

איך זה שעומסים בדרך לעבודה קובעים אם לקחת את העבודה או לא...

יש דברים אחרים כל כך יותר חשובים מזה כששוקלים הצעת עבודה.

לא אכפת להסביר את השיקולים שלי אבל בלי קשר אליהם,מדוע זה לא שיקול בעיניך? מרחק ופקקים בדרך, הם שיקול מרכזי בעבורי בדילמות מסוג זה,זמן=כסף.

סתם למי שזה מעניין אותו, אשתי עובדת אצל מעסיק מזה 8 שנים,בהוד השרון,אנחנו גרים בראשון לציון,לאחר הלידה הראשונה מלפני כשנתיים+ החלטנו שניתן להסתדר בלי בעיות מיוחדות גם עם נסיעה כמו שלה לעבודה בשקלול כל המשתנים(שכר,תנאים,הכרות עם הבוס ומעמד במשרד), כעת אשתי בחופשת לידה שניה,והחלטנו ששעה+- לכל צד זה כבר זמן לא סביר לאשה עם 2 ילדים קטנים ולכן החלטנו שהיא תעזוב את המעסיק לאחר חופשת הלידה(הודיעה לו כאשר הייתה עוד בחודש שישי) במטרה למצוא עבודה בתוך ראשון לציון גם בתנאי שכר פחותים במידה וצריך(למרות שבתחום עיסוקה ועם הנסיון שלה ,דעתי היא שהיא יכולה להתקדם בשכר ולא לרדת,אבל זה כבר דיון אחר).

מכיוון שהבוס שלה לא מוכן כל כך מהר לוותר עליה הוא הציע הצעה מסויימת שעיקרה כרגע מבחינתנו זה מקום העבודה שהוא ביהוד, אני מעוניין לדעת מה קורה בכביש הזה בשעות הבוקר(לא 7:30 כפי שרשמו כאן אחרים אלא יותר לכיוון 8,8:30) על מנת להמשיך לדון בהצעה,נסיעה ביום שבת לצורך העניין היא לא יותר מרבע שעה 20 דקות גג וזה נסיעה שהיא בגדר הסביר מאוד,אולם אם ישנם פקקים וזמן הנסיעה יעלה לחצי שעה ויותר,נמשיך לחפש מקום עבודה בתוך ראשון.

"עשה עבודת שטח אין תחליף לזה ידידי"- לבחור שרשם את זה, זה ברור מאליו שצריך גם לבדוק את זה פיזית אולם כל עבודת שטח,מתחילה מעבודת מחשב ולכן קודם כל התייעצתי כאן לקבל אינדיקציה ראשונית.

תודה לעונים ואשמח לעוד תגובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ להיכנס לאתר ווייז בשעות שאתה מתכנן לנסוע ולראות את המצב במשך מספר ימים על מנת לבצע מדידה מדוייקת.

האתר:

http://www.waze.co.il

מקווה שזה עוזר.

בבקשה.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...