Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר הרכב שלי רוסס בצבע שחור

caprio
שימו לב! השרשור הזה בן 5112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

השבוע רוסס לי מספר הרכב (הקידמי) בספריי שחור.

מי שעשה זאת נראה שהקפיד מאוד לרסס את המספר ללא פגיעה בפגוש.

כשהלכתי להחליף את המספר במכון-רישוי הקרוב, הם אמרו שפעם ראשונה שהם נתקלים בתופעה(הם ניתקלו בגניבת מספרים אך לא בהשחטה שכזו).:?

כששאלתי מה זה נראה להם?, אולי חלק מניסיון גניבה(הסתרת המספר סיבה כלשהי) שהפריעו במהלכה?

יש לציין שלא מצאתי שום סימן אחר על האוטו לאורך החלונות או במנעול.

תגובת האיש הנחמד שהחליף לי הייתה: האם יש לי סיכסוך עם השכנים?

האמת שיש איזו שכנה שהעירה לי כי אני חונה בחניה המוצלת של הבניין ולה מאיזו סיבה יש עדיפות על חניה זו, עניתי לה שבטאבו אין שום זכות קניין לשום שכן(זה בניין ישן) ואין שום עדיפות למכונית שלה על שלי, בתגובה כמו ילדה קטנה היא חנתה על שתי חניות כדי שאני גם לא אחנה עלידה ואח"כ אמרה לי שיש לה זכות לאנשים שגרים בבנין 20שנה, כשאמרתי לה שאני אחנה איפה שפנוי היא כינתה אותי "אל תיהיה ילד" (משפט מחשיד) , מבירור עם הוועד מתברר שהיא גרה פחות שנים ממני.

מישהו נתקל בתופעה?

מה יכולה להיות הסיבה? ונדליזם? נסיון גנבה שכשל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם החנייה בכל החניות בבית היא בשיטת "כל הקודם זוכה" או שהשתרשו מקומות חנייה קבועים?

לא ברור איזו חזקה יש לך או לשכנה על החניות המוצלות.

ריסוס מספר הרכב מהווה כמובן עבירה. אני מציע שתעדכן את כל דיירי הבניין בפרטי המקרה (תלה מודעה בכניסה לידיעת כל הדיירים) ותודיע להם כי כל פגיעה עתידית ברכב תדווח למשטרה.

אתה יכול להתעמת עם השכנה החשודה אך בהעדר ראיות זה עשוי רק לגרום לחילופי האשמות הדדיים והתדרדרות של הסכסוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם החנייה בכל החניות בבית היא בשיטת "כל הקודם זוכה" או שהשתרשו מקומות חנייה קבועים?

לא ברור איזו חזקה יש לך או לשכנה על החניות המוצלות.

ריסוס מספר הרכב מהווה כמובן עבירה. אני מציע שתעדכן את כל דיירי הבניין בפרטי המקרה (תלה מודעה בכניסה לידיעת כל הדיירים) ותודיע להם כי כל פגיעה עתידית ברכב תדווח למשטרה.

אתה יכול להתעמת עם השכנה החשודה אך בהעדר ראיות זה עשוי רק לגרום לחילופי האשמות הדדיים והתדרדרות של הסכסוך.

השטח מתחת לבניין הוא שטח שמוגדר כמשותף לכל דיירי הבניין(עד כמה שידוע לי-שלא כמו בבנייה חדשה שהקבלן מחוייב לתת חניה בטאבו).

כמו שאתה אומר לי או לשכנה אין חזקה על שום חניה.

כמובן שאני לא אכנס לאימות אין לי שום הוכחה וגם אם היתה לי.

אני בכלל לא בטוח שזה בא מצידה יתכן וזה אקט שבה כחלק מגניבה, האם זה סביר?

האם מישהו נתקל במקרה של צביעת לוחית הרשוי שכזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יצא לך לפגוש אותה תספר לה שצבעו לך את המספר רכב(אל תבוא אליה בטענות או האשמות) פשוט תספר לה על המקרה, ואתה לא יודע מי עשה את זה בדיוק, אבל להבא אם זה קורה שוב אתה מערב משטרה שתמצא את האשמים.

אחרי שתספר לה על המקרה היא כבר תחשוב שאתה חושד בה ולא תנסה להתעסק איתך, כי היא תראה שאתה לא פראייר ששותק.

ככה שלהבא היא תחשוב פעמיים אם לבצע דבר כזה שוב, בהנחה שהיא זו מאחורי ההשחטה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיון העבר מלמד שהתעלמות או איומים לא יועילו בכלל.

הכי טוב להתלונן במשטרה ולספר לכל השכנים על המקרה , אני בטוח שמי שעשה את זה לא יחזור על המעשה.

וגם לא יסתסכך איתך יותר , רק יבין שאתה לא פראייר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יצא לך לפגוש אותה תספר לה שצבעו לך את המספר רכב(אל תבוא אליה בטענות או האשמות) פשוט תספר לה על המקרה, ואתה לא יודע מי עשה את זה בדיוק, אבל להבא אם זה קורה שוב אתה מערב משטרה שתמצא את האשמים.

אחרי שתספר לה על המקרה היא כבר תחשוב שאתה חושד בה ולא תנסה להתעסק איתך, כי היא תראה שאתה לא פראייר ששותק.

ככה שלהבא היא תחשוב פעמיים אם לבצע דבר כזה שוב, בהנחה שהיא זו מאחורי ההשחטה הזו.

+1 ככה צריך לפעול לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שזה ישפיע עליה,

אני לא חושב שהיא ממשפחת פשע או משהו אבל מי שיורד לרמה כזאת כנראה שלא מפחד מהתוצאות מיכוון שהוא אומר לעצמו מה כבר יעשו לי.

כל אחד יודע היום שאפילו במקרים חמורים יותר, המשטרה לא מזיזה אצבע.

גם אם אני אתלונן, אני בספק אם הם יזמינו אותה ללא הוכחות חותכות(וכמובן שיעבירו את התיק בטוענה: "חוסר עניין הציבור")

לכן גם אם היא תחשוב פעמיים זה לא שימנע ממנה לעשות את זה שוב.

מצד שני אילו עוד אופציות יש לי? לא לעשות כלום?:-( לשים מעקב על האוטו?

לא אכפת לי שהיא תחשוב שאני "פראייר ששותק",

אבל אכפת לי אם היא תעשה משהו שוב!

ההודעה על לוח הבנין מדברת אלי יותר,

זה יחשוף את המקרה לשאר השכנים שיתכן ונתקלו בשכנה במקרים דומים- אולי יפריע לה יותר.

אשתי אומרת לחכות לפעם הבאה:cry:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך הוכחות - אל תעשה כלום.

לדעתי (ומניסיוני בסכסוך דומה) הסיכויים שמדובר בשכנה המסוימת הזו גבוהים מאוד, ואחרי ה"הצלחה" בהשחתה הזו היא קיבלה

רוח גבית לבצע עוד מעשי קונדס "חביבים", לאו דווקא למכונית. ההמלצה שלי היא לשמור כמה שאפשר על ערנות לנעשה בבניין

ולנסות לתפוס אותה בשעת מעשה, עדיף בצילום וידאו / סטילס. עם זה תוכל לפנות למשטרה (עדיף שיטור קהילתי אם יש בסביבתך)

והם לא מתעלמים ממקרים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תחכה לפעם הבאה, תצטער מאוד שלא עצרת את זה עכשיו.

אני עדיין בעד מה שהצעתי לך לא תפסיד כלום.

אם ריסוס מספר הרכב בצע לא עזר לה היא עלולה לעבור לשלב מתקדם יותר כמו שריטה כואבת על המכסה מנוע, הסרת סמלים, מכות פח, שבר בזכוכית ועוד.

אל תחכה תקדים תרופה למכה אחרת יהיה מאוחר מידי.

אפשרות שניה: תחנה את הרכב במקום אחר ולא בחניה "ששייכת לה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך הוכחות - אל תעשה כלום.

לדעתי (ומניסיוני בסכסוך דומה) הסיכויים שמדובר בשכנה המסוימת הזו גבוהים מאוד, ואחרי ה"הצלחה" בהשחתה הזו היא קיבלה

רוח גבית לבצע עוד מעשי קונדס "חביבים", לאו דווקא למכונית. ההמלצה שלי היא לשמור כמה שאפשר על ערנות לנעשה בבניין

ולנסות לתפוס אותה בשעת מעשה, עדיף בצילום וידאו / סטילס. עם זה תוכל לפנות למשטרה (עדיף שיטור קהילתי אם יש בסביבתך)

והם לא מתעלמים ממקרים כאלה.

האם יש לך רעיון איך? מה לשים מצלמות מעקב 24 שעות? אזעקה מיוחדת?

לא עולה לי רעיון פשוט.

אזעקה עם גלאי שטח תתריע כאשר יש אדם קרוב אבל היא גם תיתן אין ספור התרעות שווא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלי הפתרון היה מצלמת וידאו 24-7 שתיעדה את השכנה (שלי, לא שלך ;-)) כשהיא "חוגגת" על הרכב בפעם השנייה. שגם הייתה

פעם אחת יותר מדי, כי ימים ספורים לאחר מכן חיכה לה שוטר ליד הדלת.

לרכב שלום, הכיסוי שלו ניזוק קלות.

במקרה שלי החלטתי לבסוף לרחם עליה (אישה זקנה שלפי הפנים שלה כבר נענשה מספיק :-P), אבל השוטר איתו שוחחתי הציע לעצור אותה

ושאגיש נגדה תלונה פלילית בגין השחתה. לבקשתי הוא הסתפק בלשבת אצלה בבית ולנזוף בה. שנתיים מאוחר יותר, אפשר לומר שזה בהחלט

הספיק. השוטר, אגב, היה מאוד קשוב ומבין למקרה ולא הרגשתי טיפה של זלזול. להיפך.

תנסה לראות אם יש זווית כלשהי בה אתה יכול לכוון מצלמה לרכב שלך מאחד החלונות בבית. זה עשוי להיות מלווה בהשקעה כספית לא קטנה,

אבל לדעתי אם אתה חונה במקום הזה לעיתים קרובות זה עשוי להשתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצינות הפתעת אותי עם עניין השוטר שהקשיב,ברצינות לא בציניות.

אני יכול להגיד לך שממקרה דומה כשחנו לי בחניה בחולון החברים הכחולים הציעו לי לסמן את החניה שלי במספר הדירה [שלי בטאבו].

לאחר שסימנתי את החניה ועדיין חנו לי ואף אחד לא עזר פשוט חסמתי את החניה והלכתי ,כן חסמתי גם כאשר חנתה לי משאית חלוקה בחניה [כמובן אחרי שרשמתי את המספר].

אחרי מספר פעמים של חסימות אף אחד לא חנה לי בחניה.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...