Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 406 החלפת מנוע

hagaii
שימו לב! השרשור הזה בן 3493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי 406 ידנית 1800 סמ"ק שנת 98 במחיר מציאה.

ברצוני להחליף את המנוע ל-2000 סמ"ק.

האם הדבר אפשרי? (מה דורש החלפה פרט לבלוק מנוע? איזה מנועים ניתן להתקין?)

הבנתי שכדי לשנות את הרישיון צריך אישור מלובינסקי. האם אישור יינתן?

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם היה את המנוע של ה-605 טורבו מקורי על 406 בחו"ל- רוב הסיכויים שלא תיהיה לך בעייה לאשר את המנוע גם הרכב שלך.

מה שקורה זה שכאשר אתה נוסע למשרד הרישוי לאשר את המנוע הם פותחים ספר שבו יש רשימת יצרנים עם דגמים ותתי דגמים.

בספר מופיעים גם דגמים שלא הגיעו לארץ אבל יוצרו כמקוריים.

כל עוד הדגם מנוע שאתה הולך להתקין יהיה רשום שם תחת הדגם של פיז'ו 406,לא אמורה להיות בעייה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לפנות לפורום PSI בשביל זה.

אותו דרור שעליו דיברו לפני כן היה (יכול להיות שעדיין) אחראי על המחלקה הטכנית של לובינסקי ובעברית- הכתובת לפנייה בענייני אישורים.

רצית לאשר ג'אנט 15' לפז'ו 106 ?

היית צריך לפנות לדרור שיתן לך מכתב שהוא מאשר שבסיטרואן סקסו המקבילה יש ג'אנט 15' ולכן אין בעייה להתקין אותו גודל על 106.

רצית לאשר מנוע של GTI ל-106 ראלי ?

היית צריך לפנות לדרור שהיה נותן לך מכתב שמדובר באותה פלטפורמת רכב ואין בעייה לבצע את השינוי בתנאי שבעל הרכב היה מחליף בלמים אחוריים לדיסקים וכו' (בדור ראשון).

כך זה פעל פעם.

ואז הוחלט במחלקה הטכנית של לובינסקי שהם עושים סוף לעניין והם הפסיקו להוציא אישורים בצורה גורפת.

היום הדרך היחידה לאשר משהו ברכבי PSI זה באמצעות עמדה מספר 1,כשאר הרכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם רוצים להגיד לי שאני יכול לשים לבורה מנוע 1.8T 20V של גולף או סיאט רק בגלל שבחו"ל יש כזה מהיצרן??

Hu: Stock HU+Grom mst4 Comp: Hertz Hsk165XL Amp: TRU S44 Mono: JBL BP1200.1 Sub: Hertz HX300+Hertz HX300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מה שאמרו..

מה שכתבתי זה שכל עוד תחליף מנוע לדגם שכתוב להם בספר תחת אותו דגם רכב סבירות גבוהה שזה יעבור,בהנחה ולא שינית נפח מנוע.

משמע,אם יש לך בורה 1.8 ליטר ואתה רוצה לשים מנוע אחר של בורה שנמכר בחו"ל (ומגיע כסטנדרט מהיצרן) באותו נפח, רוב הסיכויים שלא תתקל בבעיה אלא אם תיפול על בוחן פדנט,שגם זה כמובן אפשרי.

מה שכן,יכול להיות מצב שכל עוד אתה נשאר באותו נפח כן יתנו לך להתקין מנוע אחר באותו נפח של אותו יצרן (כלומר תוכל להתקין נפח זהה של דגם אחר של פולקסוואגן).

אני למשל התקנתי ברכב שלי (106XSI) מנוע של פז'ו 306 באותו נפח,אף אחד לא שאל שאלות ולא עשה בעיות, פשוט הראתי להם שהנפח המקורי שלי 1.6 והסברתי שאני מתקין את המנוע של ה-306 בגלל שאני רוצה מנוע חדש יותר ואין כאן עלייה בנפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלי אני כן רוצה להגדיל את נפח המנוע מ-1.8 ל-2 ליטר, כך שלפי דבריך אני חייב את האישור של לובינסקי כדי שההגדלה תרשם ברישיון הרכב בסופו של דבר.

בכל אופן, דיברתי עם דרור מהמחלקה הטכנית של לובינסקי ואני מחכה לתשובה לגבי החלקים שאאלץ להחליף באוטו חוץ מהמנוע עצמו. המנוע שאוכל להתקין הוא מדגם RFV.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

עדכון קטן:

הבנתי שאין הרבה טעם להחליף למנוע 2.0 עם 135 כ"ס ובסוף החלטתי לחפש מנוע RGX 2.0 עם טורבו.

מצאתי מנוע כזה מיבוא עם טורבו ומחשב מקוריים, גיר של קסארה טורבו דיזל שעשו לו טיימינג וקלאץ' וחשוב לא פחות, מצאתי מישהו שיסכים לבצע את העבודה הזו.

האוטו נמצא כבר שבוע אצל זיו במוסך אביב בפתח תקוה, ברקסים גדולים יותר יותקנו גם כן ואני מחכה בקוצר שהעבודה תסתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...