Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיסק און קיי 16 GB

asis217
שימו לב! השרשור הזה בן 5099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מה עושים אם המכשיר שלי מסרב לקרוא מ sandisk בגודל 16G (חדש שקיניתי לפני כמה ימים, המחשב כן קורא לי אותו).

דגם אחר (של חבר) הוא דווקא כן קורא, וגם 8GB שיש לי הוא קורא בלי בעיה.

מישהו נתקל בתופעה כזו ?

H.U: alpine CDA-117Ri FRONT:HERTZ HSK165 REAR:HERTZ ECX 690 AMP: HERTZ EP4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה דגם של DOK מדובר? עם זה קרוזר U3 (או משהו כזה, לא זוכר בדיוק), מדובר בDDOK "חכם" שלרדיו דיסקים יש בעיה לקרוא אותו, מה שצריך לעשות זה להחבר אותו למחשב וכמו שאמרו להסיר (לא למחוק, אלא ממש להסיר, uninstall) את תוכנת הU3, מה שהופך אותו לDOK "טיפש" ואמור לפתור את הבעיה

תעיף מבט בשרשור הזה http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2232094&postcount=11 דובר שם על אותה בעיה

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש (ולהבא גם כותרת תקנית).

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...