Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצה לאופני הרים זנב קשיח עד 2000 ש"ח

Niv A
שימו לב! השרשור הזה בן 5093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

כמו שרשום בכותרת, אני רוצה לקנות אופני הרים חדשות בלבד, עד 2000 ש"ח.

הדרישות:

זנב קשיח.

בולם קדמי עם נעילה מלאה.

מעצורי דיסק.

חברה שהיא לא מדבקה/סינית.

אשמח לקבל המלצות :)

כבר שבועיים שאני מנסה למצוא דגם מעניין אך עדין לא מצאתי.

הדבר הנורמלי היחידי שמצאתי זה: http://www.matzman-merutz.co.il/default.asp?catid={2AB50E46-5C74-11D8-A143-00024407CB1B}&details_type=1&itemid={BAB2138C-B6B1-40CF-90AD-3C5D5BD4FA27}

הבעיה בדגם הזה, שמערכת ההילוכים שלו היא ממש פשוטה.

תודה מראש!

ניב!

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר כזה לא כדאי לך לקחת ברקס דיסק , זו עדיין הרמה הנמוכה של הדיסקים , ובמצב הזה עדיף ברקס רגיל .

באיזה אזור אתה נמצא ?

אצלינו בחנות (בבמרכז המיסחרי הדר יוסף) יש טרק באזור ה1600 ( אל תתפוס אותי על השקל, אני מתקן לא מוכר),כל המיכלולים טובים אחלה אופניים.

בחנות אחרת שאני מכיר באבן גבירול(ביסיקלאטה) יש ספשלייזד הרדרוק, אם אני זוכר נכון 2200 ש"ח , גם אחלה אופניים .

את הספשלייזד ניתן להשיג גם עם דיסקים וזה מה שעשיתי בזוג הראשון בשני כבר חזרתי לברקס רגיל .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם אלך עם ההמלצה של מערכת בלמים רגילה (V-BRAKE). בתקציב הזה.

כך תוכל לקבל חלקים אחרים קצת יותר טובים, למשל מערכת הילוכים טובה יותר, או בולם קדמי איכותי יותר. בתקציב של אופני כניסה, כדאי לנהוג כך.

מכיוון ויש לי ניסיון עם ספשלייזד, אני אמליץ לך עליהם.

במצמן יש את דגם ה P1 AM, לדעתי ייתן תמורה מצויינת למחיר. אם אני זוכר נכון הוא נופל לך בדיוק על התקציב.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלינו בחנות (בבמרכז המיסחרי הדר יוסף)

אתה עובד בדהרי או שיש עוד חנות?

בחנות אחרת שאני מכיר באבן גבירול(ביסיקלאטה) יש ספשלייזד הרדרוק, אם אני זוכר נכון 2200 ש"ח , גם אחלה אופניים.

אני חוזר על ההמלצה הרגילה, בתקציבים הללו כדאי לקנות מחנות טובה וקרובה. קנה ממי שייתן לך שירות. אני יכול להמליץ על ביסיקלטה, ועקרונית הם יביאו לך איזה דגם שתרצה כמעט מכל יבואן, אבל קנה שם רק אם הם קרובים אליך.

לגבי הדיסק, יש לי דיסק בסיסי באופניים, וזה עובד אחלה, אבל מציק בכיוונונים. יות קל לעבוד עם V. בלמי דיסק בטח שאינם סיבה לרכוש אופניים כאלו או אחרות.

מלבד הספשלייזד יש את GT בייבוא של רוזן-מינץ, שנותנים תמורה מצויינת ואהובים על בוחנים שונים. לא ניסיתי, אבל שווה ניסיון.

מלבדם יש עוד לפחות עשרה יצרנים/מותגים עם אופניים טובים במחיר. מה שמחזיר להנחייה הבסיסית, קנה את מה שמי שנותן לך שירות מוכר. אם לא, קנה ספשלייזד. הכי יפים...:lol:

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש כבר כשנה וחצי את הGARY FISHER WHAOO

המחירון הנקוב שלהם הוא באיזור ה2500, אך אני שילמתי עליהם אחרי ויכוחים פחות מ2000 (לא משנה מאיזו חנות, ההסכם היה שאני שותק ולא אומר מאיפה קניתי במחיר כזה). זנב קשיח, בעיקרון אני מרוצה מהם מאוד. ממליץ.

פירוט:

אופני שטח אמיתיים, בעלי 24 הילוכים וגיאומטרית G2!

שלדה: GOLD SERIES, אלומיניום 6061, גיאומטריית G2;

בולם קדמי: SF9-XCM-V2, מהלך 100 מ"מ, גיאומטריית G2;

24 הילוכים: SHIMANO DEORE / ALTUS;

חישוקים כפולים: BONTRAGER CAMINO;

מעצורי חישוק: TEKTRO.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חרשתי את הנושא לפני קצת פחות מחודש כאשר שקניתי את שלי, והמסקנות הם כדלקמן :

קודם כל, במחיר הזה תרד מהבלמי דיסק. הם אולי מוסיפים לפוזה אבל במחירים הללו הם כולם מתופעלים ע"י כבל ולא מבוססי לחץ שמן, עובדה שגורעת מאוד מאיכות הבלימה בעיקר בחורף כי חסר שם הרגש בין הידית לבלמים.

אז תתמקד קודם כל בבלמי V איכותיים כי כמו שנאמר עדיף להיות ראש לשועלים ולא זנב לאריות.

בהמשך, תנסה לקחת למצוא מנוף אחורי איכותי (אם מדובר על שימנו אז לך אך ורק על דגמי Deore והלאה, פחות מזה זה כבר הבדל גדול באיכות והבדל קטן במחיר)

הלאה - נסה להימנע ממעביר קדמי ג'נרי (דהיינו - מעביר עלום שם) ותנסה להתמקד במעביר של שימנו מסדרת Acera, אם אין באפשרותך לקנות את המעביר הנ"ל אז תקנה את הבסיסי של שימנו (ללא שם קוד) אבל זה המינימום שעלייך להתפשר).

לאחר מכן הגענו לבולם הקדמי,במחירים הללו אתה יכול להתמקד רק בבולמי קפיץ ושמן, בולמי גז רחוקים קצת מהתקציב שלך.

לכן הייתי ממליץ לך על בולמי SUNTOUR, נותנים תמורה מעולה לכסף ויש להם סדרות סבירות בתחום המחירים שאתה מדבר עליו.

בעיקרון אלו המשתנים החשובים ביותר שעלייך לבדוק.

שורה תחתונה - אחרי כל המחקר הזה מצאתי זוג אחד שמתאים בול להמלצות והוא נקרא 4400 מבית TREK

החיסרון היחיד מבחינתך הוא המחיר- אני השגתי אותם ב 2450 ש"ח כאשר מחיר השוק הינו 2600 ש"ח לערך, אבל מבחינתי אלו הזוג שנותן את התמורה הגבוהה ביותר לכספך.

שיהיה בהצלחה :-o

4400e_silverwhite.jpg

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום:Specialized Hardrock Sport Disc 2010

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות!

אני תושב נס ציונה, החנות היחידה שיש באיזור שלי שמוכרת אופניים ברמה היא "ספין בייק".

את האמת, לפני 3 שנים קניתי מהם Merida MS500 שאז עלו לי כמעט 3K, ודי התאכזבתי מהאופנים, וגם מהשירות.

אני חייב להגיד שהשירות שלהם לא משהו בכלל.

הדבר היחידי שהתרשמתי מהם השבוע, זה שהם מוכנים לעשות לי טרייד אין על האופנים שיש לי עכשיו- דגם די פשוט של ראלי.

הם מוכנים לתת לי עליהם 400 ש"ח, למרות שאחד העובדים שם בחנות אמר לי שאני יכול למכור אותם ביד שניה באיזור ה600-700 ש"ח.

מישהו מכיר חנות טובה באיזור ראשל"צ-רחובות?

תודה

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה צריך לעשות זה לגשת לחנויות הקרובות באיזור ולההתרשם ממה שיש להן להציע. בנס-ציונה יש גם את North Bike. מצמן בבילו, רוזן ומינץ בראשון לציון.

חשוב מעבר לאופניים למצוא חנות שהשירות בה מתאים לך.

אני לקוח של מצמן בילו כבר כשנה, ואין מרוצה ממני.

שירות מעל למצופה ממש :)

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ממוקמת North Bike? בבית האדום לא?

בכל מקרה, מחר אני יעשה בדק ואני יראה מה מתאים לתקציב שלי.

אני רוצה להבין משהו אחד- לא כדאי לקנות אופניים עם מערכת דיסק כי זה מוריד לי את איכות שאר הרכיבים ?

תודה

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בזמנו חיפשתי בדיוק מה שאתה מחפש.

מצאתי זוג של חברת cannondale.

בסוף הבנתי שזה טיפשי לקנות אופניים חדשות ב2000 שקל.

לך תמצא זוג יד שניה, ב2000 שקל אפשר למצוא אחלה אופניים.

דרך אגב אפשרי גם לקנות יד שניה בחנויות, שזה בכלל מעולה אם יש לך בעיה יש תמיד לאן לפנות.

בהצלחה!

:smilecolr:snipersmi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודי התאכזבתי מהאופנים, וגם מהשירות.

אתה יכול לפרט ממה התאכזבת? זה יכול לעזור במתן כיוונים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עובד בדהרי או שיש עוד חנות?

אני חוזר על ההמלצה הרגילה, בתקציבים הללו כדאי לקנות מחנות טובה וקרובה. קנה ממי שייתן לך שירות. אני יכול להמליץ על ביסיקלטה, ועקרונית הם יביאו לך איזה דגם שתרצה כמעט מכל יבואן, אבל קנה שם רק אם הם קרובים אליך.

לגבי הדיסק, יש לי דיסק בסיסי באופניים, וזה עובד אחלה, אבל מציק בכיוונונים. יות קל לעבוד עם V. בלמי דיסק בטח שאינם סיבה לרכוש אופניים כאלו או אחרות.

מלבד הספשלייזד יש את GT בייבוא של רוזן-מינץ, שנותנים תמורה מצויינת ואהובים על בוחנים שונים. לא ניסיתי, אבל שווה ניסיון.

מלבדם יש עוד לפחות עשרה יצרנים/מותגים עם אופניים טובים במחיר. מה שמחזיר להנחייה הבסיסית, קנה את מה שמי שנותן לך שירות מוכר. אם לא, קנה ספשלייזד. הכי יפים...:lol:

אכן עובד בדהרי .

אני מסכים עם מה שכתבת ובעיקר עם המשפט הראשון.

חשוב למצוא חנות עם שרות טוב ושלא צריך לקחת יום חופש כדי להגיע אליה.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, הבעלים של מצמן (ניסו) הוא מכר שלי, אם אתה רוצה לקנות בת"א, אתה יודע איך למצוא אותי.

לפני שנתיים קניתי ממנו ספשלייזד הרדרוק יפות כאלו חמודות, הילוכים שימנו ברקסים דיסק וכל מה שצריך, היו אופניים מעולות ואחרי חודשיים החלטתי למכור, בחצי המחיר.

אי לכך ובהתאם לזאת, אני אתמוך בחברים שאמרו לרכוש יד 2, נראה לי שווה בהחלט, לחפש מישהו כמוני שלא רכב הרבה והחליט למכור מכל סיבה שלא תהיה.

בהצלחה :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...