Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה שמעניינית אותי בעקבות רכישת רדיו דיסק חדש,האם אתם מוציאים את הרדיו דיסק בחנייה?

justme!
שימו לב! השרשור הזה בן 5124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין אותי לדעת כמה אנשים פה מוציאים את הרדיו דיסק ושמים בתא כפפות\לוקחים אותו הבייתה איתם כשהם חונים.

קניתי רדיו דיסק חדש ואני מפחד שיגנבו לי אותו אם אני אשאיר אותו במקום שלו גלוי ככה לעיניי כל...

מה אתם עושים?

נ.ב.

האם הרדיו דיסק אמור להדלק עם התנעת האוטו? כי אפילו אם כיביתי את הרדיו דיסק לפני שכביתי את האוטו בפעם שעברה שנסעתי,כשאני מתניע את האוטו בנסיעה הבאה אז הרדיו דיסק מופעל אוטומטית עם ההתנעה,זה תקין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם מוציא את הפאנל בכל פעם שאני מחוץ לאוטו ליותר משעה (טוב תלוי גם איפה האוטו ואם כרגע לילה)

וגם לא משאיר אותו בפנים, שמעתי כבר על מקרים שבהם נגנבו מערכות כאשר הפאנל היה בתא כפפות.

רק שים לב שכמה שאתה מוציא ומכניס אותו יותר יהיה לך בלאי של המנגנון.

וכמו כן כאשר הפאנל איתך, הוא חשוף לנפילות/מכות/נזקים אחרים.

לסיכום - לא תוציא - יגנבו, תוציא - יתקלקל בסוף.

דילמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרדיו דיסק שלך מחובר עם פלוס אחרי סויץ', לכן כל פעם שתניע את הרכב הוא יידלק.

אם אתה רוצה להדליק את המכשיר גם כשהרכב מכובה, אתה צריך לגשת למתקין ולבקש שייחבר לך אותו עם פלוס קבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איגור - הבעיה היא לא שהרדיו דיסק פועל לו רק אחרי הסוויטץ' -זה שהוא נדלק אוטומטית כל פעם שמתניעים.

מה שאתה מתאר - נורמאלי, מה שהוא מתאר - לא.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם לא משאיר אותו בפנים, שמעתי כבר על מקרים שבהם נגנבו מערכות כאשר הפאנל היה בתא כפפות.

אצלי קרה ככה, היה לי מכשיר של JVC ברכב.

הפאנל היה בקופסה והקופסה הייתה בתא כפפות, במשענת יד היה שלט.

הרדיו דיסק, הפאנל עם הקופסה והשלט, הכל נגנב.

טעות.

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שם את הפאנל בתא כפפות.

ברור לי שאין גנב שלא מכיר את הטריק הזה,

מצד שני שום דבר ברכב שלי לא מנקר עיניים כך שאין סיבה שהוא בכלל יחשוב ששווה לו להגיע לתא כפפות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איגור - הבעיה היא לא שהרדיו דיסק פועל לו רק אחרי הסוויטץ' -זה שהוא נדלק אוטומטית כל פעם שמתניעים.

מה שאתה מתאר - נורמאלי, מה שהוא מתאר - לא.

ליביו

יש לך מושג למה זה ככה? זה דיי מוזר כי אני מכבה תמיד את הרדיו דיסק לפנ שאני מוציא את המפתחות מהסוויץ',וכשאני מתניע את האוטו בנסיעה הבאה אז הרדיו דיסק נדלק יחד עם ההתנעה....

מה יכולה להיות הסיבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LIVIUR הוא מתאר בדיוק חיבור של פלוס אחרי סויץ' או שאני עדיין לא מבין אותו נכון.

זה לא משנה שאתה מכבה את המכשיר לפני שאתה מכבה את הרכב, בכל מקרה כשתדליק סויץ' הוא יידלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמתקרב לבית מנמיך את המוזיקה, ואת הפאנל לוקח איתי- הכי קל והכי בטוח.

:wink:

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LIVIUR הוא מתאר בדיוק חיבור של פלוס אחרי סויץ' או שאני עדיין לא מבין אותו נכון.

אולי זה מה שאתה מכיר - באף מערכת שהיתה מותקנת לי ברכב ב10 שנים האחרונות (ובכל הרכבים שלי היו מערכות שונות מהמקור שנכבות עם הסוויטץ') ובהמון רכבים שנסעתי בהם - לא ראיתי דבר כזה.

שלא משנה מה היה המערכת נדלקת אוטומטית עם הסוויטץ'?

מוזר לי.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד השרשורים ההזוי ביותר שקראתי...

פאנל נשלף בא להקטין את אפשרות הגניבה.

גם להשאיר אותו מתחת לכסא או בתא כפפות-עניין של שניות שכל גנב מערכות ממוצע יודע ולוקח סיכון.תבינו,הבני ז.... כל כך מיומנים שפחות מדקה המכשיר בחוץ.

אהה,עוד משהו.העצלנות משחקת תפקיד נכון?אז אל תשכחו להצמיד לפאנל פתק בקשה קטן שהגנב יתחשב בכם ולא יקרע את החיוט ברכב ושבדרך לא ישבור לכם שמשה (אחרת איך יגנוב?עם מפתח?).ואחר כך ללכת לזגג שקבע הביטוח של רכבכם -שישים לכם ,רוב הסיכויים,זכוכית תחליפית שכאילו של היצרן. ואח"כ לקלל את עצמכם על העצלנות...:brickwall:

הזוי,באמת הזוי. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...