Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלאט! הלך מנוע מאוורר!

ishpuz
שימו לב! השרשור הזה בן 7782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבונבוניירה התחממה בפקק! אפילו השפיכה קצת מים!

מזל שזה קרה בדיוק כשהגעתי לעבודה אז דוממתי מנוע מיד.

בעיית התחממות בלנצ'יה בת 20. מי היה מאמין. :shock:

המאוורר לא נכנס לפעולה בזמן

אז ככה - כל כך קיוויתי שהתנתק אחד המינוסים (הארקות לשלדה זה בדיחה באיטלקית). אז לא.

קיוויתי שהלך הריליי. גם לא.

אולי חיישן חום (בלאט, זה קשה משיגה!) . לא.

מת מנוע מאוורר. החוליה הכי יקרה בשרשרת.

למזלי הרב, אחד משבעת בעליה הקודמים של הלנצ'יה (כמו אליזבת טיילור, הא?) החליף למאוורר של רנו אקספרס. אז אני לא צריך לחפש לבד איזה מאוורר חלופי יתאים.

ובינתיים, מוסך החצר אישפוז את אחמד ובניו חיבר את המאוורר של המזגן במקום...

אני יודע שזה ערבי בטירוף, אבל אני לא נוסע בפקקים והמאוורר מופעל לעתים די נדירות, אז למרות שהוא חלש יותר זה די מספיק (לפי נסיעת בוקר זהירה לעבודה היום).

עכשיו מה שנשאר זה להבריז מהעבודה, לקנות מנוע מאוורר חדש, ולפרק חצי אוטו בשביל להרכיב אותו :evil:

ולשאלתי - שווה לקנות מפירוק? חלק חדש עולה ~450 ש"ח (בלי מע"מ)במקום היחיד שבדקתי (בראשון - לא זוכר ת'שם). מישהו מכיר יותר זול?

חלק משומש יחזיק מעמד? יש משופץ אולי? יש מה לבדוק ולסדר לבד במנוע הדפוק? או פשוט לשלם מחיר מלא, לקנות חדש ולוותר על נערת ליווי החודש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבונבוניירה התחממה בפקק! אפילו השפיכה קצת מים!

מזל שזה קרה בדיוק כשהגעתי לעבודה אז דוממתי מנוע מיד.

בעיית התחממות בלנצ'יה בת 20. מי היה מאמין. :shock:

המאוורר לא נכנס לפעולה בזמן

אז ככה - כל כך קיוויתי שהתנתק אחד המינוסים (הארקות לשלדה זה בדיחה באיטלקית). אז לא.

קיוויתי שהלך הריליי. גם לא.

אולי חיישן חום (בלאט, זה קשה משיגה!) . לא.

מת מנוע מאוורר. החוליה הכי יקרה בשרשרת.

למזלי הרב, אחד משבעת בעליה הקודמים של הלנצ'יה (כמו אליזבת טיילור, הא?) החליף למאוורר של רנו אקספרס. אז אני לא צריך לחפש לבד איזה מאוורר חלופי יתאים.

ובינתיים, מוסך החצר אישפוז את אחמד ובניו חיבר את המאוורר של המזגן במקום...

אני יודע שזה ערבי בטירוף, אבל אני לא נוסע בפקקים והמאוורר מופעל לעתים די נדירות, אז למרות שהוא חלש יותר זה די מספיק (לפי נסיעת בוקר זהירה לעבודה היום).

עכשיו מה שנשאר זה להבריז מהעבודה, לקנות מנוע מאוורר חדש, ולפרק חצי אוטו בשביל להרכיב אותו :evil:

ולשאלתי - שווה לקנות מפירוק? חלק חדש עולה ~450 ש"ח (בלי מע"מ)במקום היחיד שבדקתי (בראשון - לא זוכר ת'שם). מישהו מכיר יותר זול?

חלק משומש יחזיק מעמד? יש משופץ אולי? יש מה לבדוק ולסדר לבד במנוע הדפוק? או פשוט לשלם מחיר מלא, לקנות חדש ולוותר על נערת ליווי החודש?

לקנות מפירוק (תוודא שהציר לא עם חופשים) , העודף יספיק לך בעמידה בחצר... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בראשון עסקינן והפור נפל על קניה מפירוק, תפנה לא.ש. חלפים באיזור התעשיה הישן,מיקום רחוב אחד לפני "טומשין" ליד מוסך פיאט "מוטורס", תפנה לאשר ותגיד לו שעמית מ"קומפיוטסט" שלח אותך.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...