Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת מעקה ברזל

mayrun
שימו לב! השרשור הזה בן 5114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו קודמי,שיוף טוב של האזורים החלודים וצביעה ישירה עם המרייט.

ישנם הרבה צבעים לשימוש על חלודה שלא דורשים צבע בסיס ( המרייט של יעקובי , DTM של נירלט וכו...)

הסר כמה חלודה שאתה יכול (לפחות רופפת עם מברשת פלדה, לא חייבים לנקות לגמרי - התוצאות בהתאם)

וצבע 2 שכבות בנדיבות.

לא ראיתי שיפור מורגש בשימוש בממיר חלודה לפני הצביעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השירשור:

יש לי גם מתקן מברזל שהחליד ולא נצבע מזה שנים רבות, העברתי על אחת הפינות שלו פס צבע, אבל הברזל מחוספס כזה.

עם מה כדאי ליישר את הברזל? חשבתי לשים נייר ליטוש לברזל על המלטשת שלי ולהתחיל לעבוד, יש עוד דרכים יותר מהירות?

ואיך ניתן להוריד כתם של חלודה מהרצפה?

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי, אני מציע קודם לשייף את הברזל בעזרת מברשת פלדה (כזו שמנקים איתה את המנגל).

לאחר שכל החלודה יורדת, והברזל חלק אז אפשר לצבוע.

ככה עשיתי בזמנו בגדר בבלוק שלי, ועד עכשיו היא בסדר :).

To Drive, Or not to Drive. That is the question.

Hell with it, Drive 'till you Die :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להעיד על עבודת הפחחות שבצעתי על המדרגה האחורית של הטנדר שלי, שלאחר 6 שנים, כאשר היא חשופה תמידית לתנאי מזג האויר, דורכים עליה ושאר פגעים, היא עדיין נראית מעולה.

זאת בצעתי ע"י שיוף רציני של כל המדרגה בעזרת מברשת ברזל, ניקוי, מעבר חוזר על המדרגה בעזרת סקוצ' יבש להסרת כל זכר לחלודה ושב ניקוי להסרת שאריות סיבים ולכלוך.

אחר כך צבעתי בעזרת מברשת את המדרגה עם צבע יסוד אדום, שתי שכבות עם המתנה של כמה שעות בין השכבות.

לאחר מכן צביעה בעזרת מברשת את המדרגה עם צבע שחור מט, שלוש שכבות עם המתנה של כמה שעות בין השכבות.

הצביעה מחזיקה כבר שנים כפי שרשמתי, אין סימני פיצוץ בצבע או קילופים.

אמנם עבודה קצת מעייפת כל השיוף והצביעה אך התוצאות מחזיקות מעמד שנים.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השירשור:

יש לי גם מתקן מברזל שהחליד ולא נצבע מזה שנים רבות, העברתי על אחת הפינות שלו פס צבע, אבל הברזל מחוספס כזה.

עם מה כדאי ליישר את הברזל? חשבתי לשים נייר ליטוש לברזל על המלטשת שלי ולהתחיל לעבוד, יש עוד דרכים יותר מהירות?

ואיך ניתן להוריד כתם של חלודה מהרצפה?

איזה מתקן ומה הגודל שלו?

הכי טוב זה לתת אותו לניקוי חול או SHOT BLAST/

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב התחלתי לעבוד על הנבלה ומסתבר שיש הרבה יותר חלודה ממה שחשבתי

לכן עכשיו אני מחפש מסגר טוב ובעל מחירים נוחים מאיזור המרכז :cry:

מה הכוונה שיש יותר חלודה ממה שחשבת?

האם יש כבר חורים? ואז באמת נדרש מסגר.

אם זה רק חלודה, אתה לא חייב לשייף עד שרואים את המתכת, מספיק להוריד את החלודה הרופפת עם מברשת פלדה לעבור בקלות (לא חובה) עם נייר שיוף גס כדי להעיף עוד קצת חלודה וזה הכל.

הצבעים הנ"ל בנויים כך שהם יוצרים תרכובת עם החלודה ומונעים את המשך התפשטותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש את זה בארץ? כי אם כן זה יכול מאוד לעזור.

http://www.hammerite.com/uk/products/ps_metalmaster_paint.html

מדובר בצבע שנועד לעבוד עם "אקדח" מיוחד שמיצר מטען חשמלי בחלק שנצבע וככה הצבע נצמד לגדר גם מאחורה ומהצדדים ועושה את העבודה הרבה יותר נוחה.

גילעד

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה שיש יותר חלודה ממה שחשבת?

האם יש כבר חורים? ואז באמת נדרש מסגר.

הקצוות כבר נאכלו, לא צבעתי את המעקה הזה מספר שנים.

מאחר ואיני מבין גדול בתחום המתכות, האם ישנו איזה סוג עדיף של מתכת שעמיד יותר בפני תנאים חיצוניים וחלודה? המרפסת פונה לצד מערבי וחשופה לגשמים.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו באמת נשמע שכדאי שמסגר ייראה ויתן לך יעוץ.

לגבי המלצה על מסגר אני לא מכיר, אך תתמקד יותר באיכות מאשר במחיר, כמו שאומרים מה שזול יוצא יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...