Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת:סוזוקי ספלאש.

Peg7
שימו לב! השרשור הזה בן 5142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היינו היו בחברת סוזוקי בסוכנות,רכב מאוד יפה,שמעתי מנוע נמרץ,מרגיש טוב בפנים,אנחנו כמעט בטוח רוכשים אותו,יש רכישה יותר טובה במחיר של 90,95,000?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מאוד יפה? :shock: על טעם ועל ריח...

בכל מקרה הייתי ממליץ להוסיף עוד כמה אלפים ולקנות סופר מיני אמיתית. אם אין אפשרות כזאת אז אין ממש אלטרנטיבות אחרות, זה הרכב האוטומטי 5 דלתות היחיד במחיר הזה (92K). בעצם ניתן להשיג במחיר הזה גם שברולט אוואו חדשה מהסוכנות, קשה לי לומר מה עדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעצם ניתן להשיג במחיר הזה גם שברולט אוואו חדשה מהסוכנות, קשה לי לומר מה עדיף.

מה אתה מציע לו אוויאו? רכב מיושן, גרוע ולא בטיחותי.

ספלאש נחמדה בתור בחירה עירונית. ל-i10 בנפח 1.2 יש איכויות דומות למדי. אם יש אפשרות להוציא עוד כמה אלפים אז מכונית כמו סוויפט היא טובה יותר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה טובה

תעשה סיבוב גם על i10

תחליט מה טוב לך

אם אתה מסוגל להסתדר עם רובוטי למען החיסכון בדלק פג'ו 107 תהיה מאוד חסכונית.

ירון

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,וI10 חלש לי מדי,78 לעומת 86 בספלאש.

אתה רציני? לפי ההספק אתה קובע כמה הרכב חזק? נהגתי בשתיהן במקביל - ביצועים זהים. i10 אפילו מרגישה מעט זריזה יותר כי תגובת הדוושה כמעט היסטרית.

בצע נסיעת מבחן על שתיהן לפני הקנייה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בהפרש מחירים עדיפה כבר הסוויפט היא נותנת תמורה יותר טובה למחיר, אם אתה חבר במועדון כלשהו אז תבדוק אולי תוכל למצוא ספלאש גם ב85-87 אלף.. לגבי מיני/סופר מיני ב90-95 נראה לי שקיימת לך הפולקסווגן פולו באיזור ה95

וניתן למצוא גם טויוטה יאריס גיר רובוטי (לא נהגתי על כזו בחיים ולכן גם אין לי דעה על הרכב) ב93 אלף ממה שראיתי

הסויפט והסיריון כבר יקרות יותר ועומדות בסביבות המאה אלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...