Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחפושת מגניבה לפורים - כנסו כנסו. (או: מחפש שוב רנו 5)

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 5147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שרובנו יודעים למוישלה אופניק הייתה רנו 5 בשלב כלשהוא. (לפני הייתה לו חיפושית אם אני זוכר נכון, אח"כ רחוב סומסום עבר לערבית, ויש מצב שהוא עבר לקורולה 93).

ולמי שלא יודע - עד לפני חודשיים הייתה גם לי רנו 5, שעברה התעללות ומתה בטרם עת.

מה שהעלה לי רעיון להתחפש בפורים למוישה אופניק, כולל האוטו שלו. (אם אני לא טועה האוטו היה צבוע בכמה צבעים - וכמובן שגם זה בתוכנית).

בקיצור - אני מחפש שוב בדחיפות רנו 5 במצב נסיעה במחיר של לא יותר מ-800-700 שקל. (את הקודמת שהייתה מטופלת מיד שניה קניתי ב-800, ככה שאפשר למצוא). אפשרי בלי טסט עד שלושה חודשים, אבל חובה רכב שלא הורד מהכביש. מי שמכיר - בפרטי. (יש לחבר אחת שהורדה מהכביש וזה לא מתאים לי).

תודה :)

אגב, הנה ה"חיפושית" (יש לה פרונט של פיאט 500 משום מה. כנראה קנה אותה מסוחר). אני מחפש סרטון של הרנו.

שימו לב איך קיפי אומר לו "אתה יכול לבוא לישון אצלי". :lol: אולי נראה את אופניק יום אחד במיאטה? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרובנו יודעים למוישלה אופניק הייתה רנו 5 בשלב כלשהוא. (לפני הייתה לו חיפושית אם אני זוכר נכון, אח"כ רחוב סומסום עבר לערבית, ויש מצב שהוא עבר לקורולה 93).

:lol:

חחחח חזק.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרובנו יודעים למוישלה אופניק הייתה רנו 5 בשלב כלשהוא.

לא ראיתי אף פעם אופניק ברנו 5. אז אני במיעוט או אתה טועה?

יש לה פרונט של פיאט 500 משום מה.

כי זו פיאט 500 עם כנפיים של חיפושית.

שרשור בנושא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=298327&highlight=%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%A7

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: נמצא רכב. אמנם פיאסטה, אבל כחולה וחבוטה בדיוק כמו הרכב של אופניק. (רכב של חבר, AKA "לימו" (לימוזינה), שם שאני המצאתי לו אי שם לפני כמה שנים טובות)

אגב, תהיו אובייקטיבים - לדעתכם יש לתחפושת המקורית סיכוי לזכות באיזו תחרות תחפושות?

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...