Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחפושת לפורים (פין באולינג ענק!)

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 5150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלטתי לעשות תחפושת מקורית לפורים שגם הולכת טוב עם העסק, ככה שזה יהיה סוג של גימיק שיווקי, שאם ילך טוב, ישמש ביומיום בשביל קמפיין פרסומי הזוי לחלוטין אבל אפקטיבי.

התחפושת היא של פין באולינג ענק (בערך 2.5 מטר גובה).

מדדתי בפרופורציה כמה צריך להיות הקוטר של הצילינדר כל 10 סנטימטרים, ככה שאני יכול במחשב לחשב את זה מחדש בצורה אוטומטית אם אני רוצה לשנות את הגובה או את הקוטר במקום מסוים בלי לאבד את הפרופורציה.

השאלה היא איך לבצע את זה בצורה זולה וקלה יחסית (יש לי משהו כמו 3 ימים לעשות את זה עם צוות של 3 אנשים).

חשבתי על טבעות מחוט ברזל שעומדות על שלד בסיסי, ואז לשים עליהן בד ונייר עיתון עם דבק, כדי שיהיה קשיח.

רעיון אחר הוא לקחת ספוג ולהלביש על השלד, ועליו לשים בד חתוך בגודל הנכון, אבל זה יכול להיות ממש חם ואני לא יכול להחזיק מישהו שהולך ברחוב ככה יום שלם.

הנה תרשים של הגודל של השלד כל 10 סנטימטרים בהנחה שהגובה הוא 2.5 מטרים (בלי מספרים, רק פרופורציה) ותצוגה תאורטית של הבניה של השלד.

כל רעיון יתקבל בברכה :)

Disfraz Base.jpg

AutoSave_Bowling_Pins_and_Ball1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרנקוס.

בגדול, אין דבר יותר GAY מזה:).

אבל לפחות אני אעזור לך לעשות צחוק מעצמך:lol:.

אל תשכח לצלם לפורום עם אבטיח לצורך קנה מידה.

bowlingpin.jpg

וזה כבר יותר מושקע:

1748467591_5fbd85c86e.jpg?v=0

אגב, תמיד אתם יכולים ללכת על תלבושת אחידה:

506129661_b06197f7a0.jpg?v=0

אבל הכי טוב יהיה לקחת תחפושת כזאתי:)

זה יגרום לבלבול בלקוחות, לנסות ולחשוב מה היא לובשת מתחת:):

17904.jpg

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה באתי.

השאלה הראשונה היא למה לעזאזל 2.5 מטר גובה ? זה ענק ודי קשה לבנות תחפושת בגודל הזה שלא תהרוג את מי שסוחב אותה.

השיטה הראשונה שלך - פפיה משה (עיסת נייר) היא אפשרית ודי קלה ליישום אבל יצא לך גוף כבד יחסית וקשיח ויהיה צורך בריפודי ספוג מאיפה שיוצאות הידיים וגם איזה רצועות פנימיות סטייל תרמיל כדי שהבנאדם יוכל לסחוב את זה על הכתפיים.

אני הייתי חושב על שלד חוטי ברזל כנ"ל, אבל מצופה בבד-לא ארוג לבן (כמו מפות חד פעמיותI), אפילו סתם בסיבובים חפיף כמו תחבושת ושכבה אחרונה להדביק עם דבק פלסטי לבן. יש את הבד בגלילים די רחבים בכל חנות חומרי מלאכת יד. זה יתן משקל די קל לדעתי.

מתחת לובשים טייטס לבנים ונעלי עקב אדומות וזהו.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה לגודל היא הגודל של מי שעומד ללבוש את זה.

הוא די גבוה וגם די "רחב".

את הבדים כמו של מפיות יש לי. יש לנו גלילים של 50 מטר על מטר שאנחנו משתמשים כמפות שולחן לימי הולדת.

אולי בזה אפשר להשתמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חושש להראות כמו קונדום ענקי?

:shock:

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...