Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדה יזומה של רכב מהכביש

oren1001
שימו לב! השרשור הזה בן 5176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם קיימת אפשרות להוריד את הרכב מהכביש עקב ליקויי בטיחות?

הכוונה להורדה ע"י שוטר או בוחן,אבל ללא הקנס המתלווה.

אין לנו על מי לסמוך,אלא על ABS,ESP ושאר צירופי האותיות באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבוחן/ סייר בוחן יש ארבעה סעיפים:

1. שינוי מבנה הרכב הזמנה לדין 0 נקודות.

2. איסור שימוש ברכב לא תקין 1000 ש"ח קנס 0 נקודות.

3. רכב לא תקין שלא נאסר בשימוש 250 ש"ח קנס 0 נקודות.

4. איסור שימוש ברכב לא תקין (בלמים, הגה, שילדה, מתלים) 1000 ש"ח קנס 0 נקודות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ מורידים מהכביש רכבים שניראים חריגים , ולא מן הנמנע שהשוטר פוסל את רשיונות הרכב

על שטויות כמו , חלונות מושחרים , אגזוז בולט (לא מדבר על מרעיש) , ספויילר , וכו .

כלומר על חריגות "פוזה" שברור לכל דיכפין שאינן מסכנות אף אחד וממש לא קשורות לבטיחות.

ויש הורדה מהכביש על שיפורי רכב כמו אגזוז זרימה חופשית ללא ממיר , ושיפורים כגון הגבהה ,הנמכה,

גודל גנטים וצמיגים שלא מופיעים ברשיון הרכב , וכו.

הבעייה מתחילה כאשר משטרת ישראל ובוחניה לא מודעים למכוניות שמגיעות במקור עם חיזוקים , וספויילרים

המצויים ברכבי ספורט כמו אימפרזה WRX STI וכמו ב EVO 8 שלי .

הנה סיפור קטן :

בטיול לצפון שנה שעברה , עוצר אותי שוטר ליד ראש פינה כאשר היה בבעלותי WRX STI , מסתכל על הספויילר

והאגזוז, ואומר לי שהוא מוריד לי את הרכב מהכביש על זה , ותאמת לא ידעתי אם לבכות או לצחוק ...

הסברתי לשוטר שככה מגיע הרכב מהחברה , אבל שום דבר ! , הוא חשב שאני מתלהב שלקח סובארו ושם עליה

כל מיני סמלים וספויילרים . למזלי , חבר שהיה איתי בטיול ברכב אחר ונסע מאחוריי הוציא מחשב נייד ובתמונות מגוגל

ומאתר החברה הוכחתי לו שהרכב ככה מגיע , כאשר בסופו של יום ויתר השוטר על הדו"ח.

עכשיו אני רוצה לנסוע עם ה EVO 8 לצפון , ומי אמר שמזלי ישחק לי פעמיים , אז לא חיכיתי הרבה ופניתי לכלמוביל

יבואני מיצובישי ששלחו לי מכתב שאומר שהספויילר , האגזוז, המוט מייצב שקיים בין הבולמים הקדמיים והגנטים 17"

הם חלקים מקוריים של מיצובישי EVOLUTION , כך שהמכתב הזה צמוד אליי לרשיון .

ולמרות זאת , יש לי חבר עם EVO אדומה ועם אותו מיכתב , ששוטר בחיפה הוריד לו את הרכב מהכביש ככה סתם

כאשר הוא אומר לו שהמכתב ישמש אותו בטסט החוזר......ממש מתסכל!

אמיר

Mitsubishi Evolution X MR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...