Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לשעוני יד - מבקש עזרה ממי שמבין

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 5166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לפני כחודש אני וחברה שלי היינו בקניון קרית אונו ובאחת חנויות התכשיטים שם ראינו שעון (מהמם) בשם SUB-ZERO.

נורא התלהבתי, מדדתי אותו וכמעט קניתי. המחיר הוא כ3000 ש"ח. מגיע במזוודה עם עוד רצועות ונראה ממש מרשים.

אתמול במקרה עברתי לידה כשהייתה על המחשב בבית של אחיה ולהפתעתי ראיתי שהריצה חיפוש על חברת סאב.

בעוד כחודש יש לי יומולדת ויש אפשרות שהיא תרצה לקנות לי את השעון הזה.

התחלתי להריץ ביומיים האחרונים חיפש על SUB ZERO ולא מצאתי דבר(!) חוץ מחברה למקררים ומוצרי חשמל.

במקרה הטוב מצאתי אתר של SUB כרומו, ולא מעט תגובות לא אוהדות לחברת סאב בכלל.

להפתעתי הרבה גם באתר הבית של SUB כרומו לא הוזכר דבר מלבד כרומו, ובטח שלא דגם בשם SUB ZERO.

קראתי כמה תגובות מכמה פורומים אקראיים דרך גוגל על חברת סאב, שזה מותג ישראלי שמיוצר בסין תחת מיתוג צרפתי לכאורה.

הייתכן?? כמעט קניתי שעוןן ישראלי סוג ב' באלפי שקלים ולא ידעתי? על אחת כמה וכמה אני לא רוצה שחברה שלי תקנה לי כזה דבר ליומולדת אם הוא לא שווה את הכסף שלו. אם יתברר שזה לא מותג רציני אני לכל הפחות הייתי רוצה ליידע גם אותה.

אני אשמח אם תאירו את עיניי ואולי מישהו יוכל לעשות לי קצת סדר בדברים בבקשה!

ובכל מקרה, מה אתם אומרים על חברת אמבוס? יש לה כמה דגמים שאהבתי שראיתי שפורסמו גם באינטרנט

e2.jpg

אשמח לתגובות,

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

subchrono.com

הם ישראלים ויקרים בלי הסבר.

כמעט כל אתר אינטרנט אפשר לבדוק למי הוא שייך אם הם לא חוסמים.

הפרטים של סאב:

Registrant:

subchrono ltd

BEN GOURION 1

BNE BRAK, 51201

Israel

האתר היה פעם רשום על כתובת דירה בתל אביב באזור בזל.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר כתבו,סאב כרונו זו חברה ישראלית והיא אכן סוג של "מדבקה" מתוך העתקה של מותג ארופאי.

היתה להם במשך איזו חצי שנה חנות בהונג קונג עד שהיא נעלמה כלא היתה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמו שאמרו לך החברה המקורית היא אכן סאב-כרונו (חברה ישראלית) שמוכרת גם בחו"ל.

אני הייתי מציע לך לבדוק את שעוני אמפוריו ארמאני הם עולים בין 1200 ל 2500 ש"ח והכי חשוב יש להם מנגנון של חברה איכותית משוויץ שבונה מנגנונים טובים להרבה מותגים שרוצים שיהיו להם גם שעונים.

תבדוק באינטרנט - שעוני ארמאני, או לחילופין תקפוץ לפדני בגן העיר בת"א תראה דגם שאתה אוהב ותקנה אותו באינטרנט במחיר טוב יותר. כמובן שבחו"ל זה אפילו זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה מנגנון שווצרי? רוב השעונים אפילו תחת שמות שווצרים לא מיוצרים כבר בשוויץ.

יותר 70 אחוז מהשעונים בשוויץ פשוט לא מיוצרים פה, היה על זה כתבה די גדולה פה בשוויץ ועורר הרבה מהומות.

בקרוב (ומתחילים כבר עכשיו) כבר לא יהיה רשום על השעונים MADE IN SWITZERLAND.

וזה נאמר לי גם מחבר שעובד בIWC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי 70% מהשעונים,אני יודע שאנחנו עובדים עם כמה חברות שעונים שוויצריות שאנחנו שולחים אליהם סחורה כדי שהם יסיימו את השעונים בשוויץ.

ובלי קשר, היום בעידן הגלובליזציה אין מוצרים שניתן לומר אליהם MADE IN *** כי בכל מוצר כמעט יהיה איזה רכיב שיוצר במדינה אחרת כך שבאותה מידה יכולת לציין על חלק מחברות השעונים השווצריות שהן MADE IN ISRAEL.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט מהאודות של אתר אמבוס הישראלי:

"פעילות והישגים:

בשנת 2006 השיק המותג את קולקציית שעוני הצלילה SCUBA MASTER , אשר הקפיצה את מיצובו ומכירותיו של המותג בין לילה והפכו אותו למותג השעונים מהמובילים בתחום.

דגם זה זכה להכרה בינלאומית בתערוכת השעונים היוקרתית JA בניו יורק על עיצוב חדשני. ובהכתרתו כ"עיצוב החם הבא".

שנה לאחר מכן השיקה החברה את קולקציית שעוני היהלומים BLACK DIAMONDS , קולקצייה יוקרתית זו מהוה אמירה עדכנית לקהל הלקוחות הנשים, עם קריצה לגבר המודרני, והצליחה לסחוף אחריה את מובילי הדעה, תוך כדי יצירת סגמנט חדש בעולם השעונים.בשנת 2009 החלה החברה בשיתוף פעולה עם יצרן המנגנונים השוויצרי RONDA. שיתוף פעולה זה הוליד את קו שעוני SWISS MADE היוקרתיים.

בהם בולט "ספינת הדגל" הטכנולוגית ועיצובית של המותג- דגם YACHT SKIPPER.

מהלך זה מעמיד את המותג בשורה אחת עם מספר מועט של חברות שעונים העומדות בתקני הבקרה והאיכות המחמירים של החברה השוויצרית לייצור שעונים. "

אם אני מבין נכון אז חברת אמבוס התחילה לעבוד עם חברה משוויץ שמייצרת לה את מנגנוני השעון. אז זה כבר מראה על איכות, לא?

ואני לא בטוח אם הבנתי נכון, קטע של הבנת הנקרא, בקשר לזה שהם התחילו לעבוד איתם ב2009 והוציאו יחד עם רונדה בשת"פ את דגן היאכט סקיפר, אז זה אומר שגם דגם ה-סקובה מאסטר (הדגם שיותר מושך אותי) גם מיוצר בשת"פ נוכחי עם החברה השווצרית או בגלל שזה דגם שיצא קודם אז הוא לא קשור לייצור החדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנגנוני שעונים מיוצרים בשווייץ וביפן.

אם מספרים לכם שזה מנגנון יפני או שוויצרי זה אומר שזה שעון,לא הרבה יותר מזה.

mcyossi אתה מצטט אתר יצרן מה הוא אומר על עצמו.

תצטט את זה: "אתר קארספורום הוא הפורום המקצועי ביותר באינטרנט בכל הנושאים"

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקיוסף, ברוך שובך.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה בחיים סאב. מותג ישראלי שניפחו לו את המחיר כדי שיהיה "יוקרתי" בפועל עדיין מוצר ישראלי או סיני שבשום מקום בעולם לא היה עולה כמה שהוא עולה בארץ.

קנה sector, tissot וכו'. שעונים שוויצרים שבאמת מצדיקים את העלות שלהם.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד מהמותגים שצוינו בשרשור הנ"ל הם בגדר זבל.

סאב, אמבוס, פרינס ודומיהם אלו מותגי אופנה שלא מצדיקים את העלויות שלהם.

כנ"ל גם שעונים של דולצ'ה וגבאנה, נאוטיקה, טומי הילפיגר וכו' וכו' וכו'.

שעוני הבסיס מתחילים בחברות כמו TISSOT, CERTINA ודומיהם.

ושם עדיף לייעד את הכסף.

המנגנוני שעונים הכי טובים הם השוויצרים.

גם מנגנונים יפנים קיימים בשוק, ורובם תוצרת סייקו או סיטיזן.

והם בגדול די זיבליים.

יצרן המנגנונים הגדול בעולם הוא ETA, הוא מייצר עבור מגוון ענק של חברות שבינהם חברות ענק כמו ברייטלינג, קרטייר, טאג הוייר, מוריס לאקרואה ועוד.

יש גם מותגי שעונים שמייצרים עבור עצמם כמו אומגה, רולקס, לונג'ין, ושאר החברות הסופר יקרות כמו אודומארס פיגט,ייגר לה קולטור, גלאשוטה, ברגה', האבלוט, פאטק פיליפ, IWC שפהוזן, זניט וכו'.

כיום חברת ETA נקנתה ע"י תאגיד סווטש, שהפך להיות יצרן השעונים הגדול בעולם שמחזיק במותגים כמו אומגה, לונגין,EBEL, מובאדו, טיסו ועוד.

שעונים בטווח המחיר של 2000-3000 ש"ח, ההמלצה הטובה ביותר היא לחפש ממותגי הבסיס כמו טיסו,סרטינה,GUESS,סוויס ארמי ודומיהם.

שעוני האופנה? עדיף שישארו ל"סטייליסטים".

גפ אם זה שעון של גוצ'י ב7000 ש"ח או שעון של ארמאני ב3000 ש"ח או שעון של דיזל.

לא כל מה שכתוב עליו SWISS MADE אומר שהמנגנון הוא טוב או שהשעון איכותי.

זאת ההמלצה הכי טובה שאני יכול לתת.

לא להתפתות לקנות שעון אוטומטי במחיר הזה, כי הוא יהיה ג'אנק.

והכי חשוב שהזכוכית תהיה ספיר קריסטל, וכך השעון לא יראה חבוט ומרוט אחרי חצי שנה- שנה.

ואת זה לוודא, לרוב זה גם מוטבע על המכסה של השעון.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לספיר קריסטל אתה צודק בהחלט, עמיד לשריטות ושומר על האיכות של השעון, לא כמו זכוכיצ רגילה, אני אוודא את זה בקניה ללא ספק.

לברייטלינג לטיסו ולגס יש שעונים נורא יפים, פשוט אני נורא אהבתי את הסגנון של אמבוס, חברה יחסית צעירה אבל חלק מהדגמים היו נורא לטעמי, בגלל זה שאלתי ספציפית על החברה הזאת אבל כמובן שאני אבדוק גם לגבי חברות אחרות לפי הקנייה.

העיקר שהובן לי פה פחות או יותר מה הרקע של חברת סאב, אני מודה לכם מאוד, כי בגוגל לא מצאתי דבר.

רז - ברוכים הנמצאים,, הרבה זמן לא הייתי פה.

שוב תודה לכולם,

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזה חברה שמוכרת שעונים ממש אבל ממש דומים לזה ברוב החנויות במחיר של 150-250 שקל,אני לא ממש זוכר איך היא נקראת,אבל בטוח שתמצא בקלות בקניון הקרוב לביתך.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...