Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיישני רוורס איזה חברה טובה?

k1235
שימו לב! השרשור הזה בן 5164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

איזה חברה יותר טובה בחיישנו רוורס?

GOLDEN EYE או רב בריח?

האם הדגם של GOLDEN EYE 2620B הוא טוב והמחיר כולל התקנה וצבע 500 ש"ח מחיר טוב או יקר?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי ומנסיוני אין טעם להשקיע בחיישנים מחברה ידועה.

קניתי לפני כמה חודשים חיישנים ב-100 ש"ח. התקנה עלתה עוד איזה 100 או 150.

עושים את העבודה בדיוק כמו אלה של ה-500 ש"ח.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד עדיף לשלם כמה שקלים יותר כדי לקבל חיישנים עם חברה בעלת שם,אני חושב שיש היום הרבה חיישנים טובים ב200 שקל,משהו בסגנון של מוטורולה אם אני לא טועה,תחפש ואל תיקנה משהו לא מוכר,בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מצטרף לדיעה שעדיף לשלם יותר. בעבר, רכשתי רכב חדש. אז לא היה אכפת לי לשלם סכום יקר יחסית על התקנת 4 חיישנים. הללו עבדו נהדר במשך שלוש שנים.

לעומת זאת, הרכב הבא שלי היה משומש. רציתי לחסוך...התקנתי 4 חיישנים זהים, אך במחיר נמוך בהרבה. מסקנות: רק עוגמת נפש!! במשך השנה וארבעה חודשים שאני עם החיישנים הללו, הוחלף פעמים המוח, שני חיישנים הוחלפו, ומאז כל יומיים אחד מהם עושה בעיות. הגעתי למצב שהחיישנים מביאים יותר עצבים מאשר תועלת, ולא ניתן לסמוך עליהם. ובקיצור: למדתי על בשרי, שזול בסוף זה יקר.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא משנה החיישן משנה המתקין, חבר שלי השקיע 500 שקל בחיישנים של חברה ידועה והמתקין פשוט שם אותם בזוית לא טובה ככה שהם ציפצפו להודיע לו שהוא מרחק של כמה סנטימר מהאספלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...