Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפניית שיחות מטלפון אחד לטלפון אחר, מה התעריף?

IceCold
שימו לב! השרשור הזה בן 5171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

לאחרונה קניתי מכשיר מרשת מירס, ויש לי עוד פלאפון מרשת אורנג', עכשיו בטלפון של אורנג' עשיתי שהוא יפנה את כול השיחות למירס, אך הבנתי כי השירות הזה עולה כסף, השאלה כמה ולמי?

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אומרת שאם מישהו התקשר אלי ודיברתי איתו כ-10 דקות, זה יעלה לי 350 אגורות [בהנחה שדקת שיחה עולה לי 35 אגורות] שאותם אני אשלם באורנג'?

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם דקת שיחה באורנג' עולה לך 35 אגורות, אזי כל מי שיתקשר אליך לאורנג' ואתה תענה לו במירס, אתה תשלם 35 אגורות על כל דקה.

המתקשר אליך ישלם על השיחה שלו לאורנג'.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך זה כנראה יקר ולא שווה, למישהו אחר זה כנראה כדאי ומשתלם.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העסק הזה עובד כאילו יש לך שני מכשירים שונים בכיס. הדבר היחיד שקצת שונה, זה שאתה לא יכול לשים מכשיר באוזן ימין ומכשיר באוזן שמאל ולדבר בו זמנית עם שניים.

אתה יכול לקבוע סוג צילצול שונה לכל קו, אתה יכול לנטרל צילצולים מקו אחד ולהמשיך לקבל בקו השני. אתה יכול להתקשר מקו אחד או מקו שני (החלפה בלחיצת כפתור) - מקבל השיחה יראה זיהוי עם מספר שונה.

גימיק נחמד, יעיל, אבל אני לא ממליץ לך לבחור חברת סלולר רק בגלל התכונה הזאת, כדי שלא תצטער אח"כ מכל מיני דברים אחרים.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כבר שני מכשירים אחד מירס ואחד אורנג', הקטע זה שהאורנג' הוא מכשיר שכבר המון זמן אצלי וכולם מתקשרים עליו ואני משתמש בו כמודם אינטרנט בצבא, חוץ מהאינטרנט אני לא צריך בו שום דבר, אז בגלל זה אני רוצה להעביר את שני הקווים למירס, אך אני עדין צריך את האורנג' בשביל האינטרנט.

השאלה בעצם זה עם אני יעביר את האורנג' למירס, אני עדין אוכל להשתמש באורנג' במודם או שהם יבטלו את האורנג' לגמרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האורנג' יבוטל.

לפני שאתה מגבש דעה על מעבר למירס:

להמון אנשים יש שני מכשירים לפחות והם הולכים עם שנייהם. אני מניח שהרבה מאוד בעלי מכשירים, היו מעדיפים ללכת עם מכשיר אחד ושני קווים, לשלם התחייבות אחת, לשלם דמי מנוי פעם אחת, לשלם ביטוח פעם אחת וכו'. העובדה שלמרות הגימיק הזה, מירס נותרה החברה הסלולרית הקטנה ביותר, צריכה לגרום לך להתחיל לחפש ולבדוק למה זה כך במשך שנים כה רבות והאם הציבור טועה או שאולי מירס טועה.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון אני יודע שמירס זאת חברה "כושלת" [בעדינות נגיד] אך ב30 שקל בחודש ושיחות חינם למירסים צבאיים זה מאוד משתלם ונוח לי במיוחד שבתפקיד שלי כולם עם מירסים, וגם חברים שלי כולם עם מירסים.

אז אתה אומר שאני לא יוכל להשתמש באורנג'? זה בעצם ניידות מספרים, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להעביר את המספר מאורנג' למירס, אבל לא תוכל להמשיך להשתמש במכשיר של אורנג' בתור מודם.

אל תשווה בין מה שצה"ל קיבל בעיסקה שלו לבין מה שאתה תשלם כמנוי פרטי.

אם הפרסומת או הדברים של נציג המכירות, גרמו לך לחשוב ש-30 שקל וזהו - אז כמו כל פירסומת, הם הצליחו במטרה שלהם.

תבקש מנציג מכירות לכתוב את כל הדברים שהוא מבטיח לך על נייר עם לוגו של מירס ולבקש שיחתום עליו - הוא לא יעשה את זה. הוא ישרבט על דף לבן או יתן לך לכתוב בכתב ידך על נייר לבן.

אם תשים מכשיר הקלטה על השולחן באופן שיהיה ברור לו שהשיחה מוקלטת, תגלה שהוא מדבר קצת אחרת.

זה לא רק מחיר החבילה, זה גם מחיר המכשיר.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסכם מודפס על דף שאני קיבלתי אותו וכתוב כול חיוב שיהיה שם במשך 18 חודשים הוא ואני חתומים שם.

בכול מקרה תודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...