Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחרות זחלנים בשלט מקצועית הראשונה בארצנו

DJ_BITON_BIT
שימו לב! השרשור הזה בן 5142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

בתאריך 26/02/10 יום שישי מהשעה אחת במצפה מודיעין

תתקיים תחרות זחלנים על שלט הראשונה והמיקצועית ביותר בארץ

התחרות תהיה כמו בליגות המקצועיות בחול

ותכלול בין היתר שופטים,ניקוד,מיגבלות,ועוד... כמו שכתוב בספר

לזוכים במקומות ראשון,שני,שלישי יחולקו גביעים מושקעים ויפים

וכמו כן יחולקו מתנות דרך הספונסרים שיפורסמו בתחרות

התחרות הולכת להיות גדולה ומעניינת

המלצה חמה להגיע למי שחושב לרכוש זחלן ועדיין לא יודע מה זה

ובכלל מומלץ מאוד להגיע כי יהיו שם זחלנים מקצועיים מאוד

לכול אלו שאוהבים רכבי שטח מומלץ לבוא וללמוד מהקטנים

מה זה מהלכי מתלה,עבירויות מדהימות,וטיפוסים שאין כמותם!

בתחרות יהיו שני מקצים

הראשון יהיה מקצה לזחלני סקייל 2.2 כגון טאמייה CR-01,אקסיאל וכול....

והמקצה השני יהיה מקצה לזחלני ביצועים 2.2 (זחלני המפלצות)

והמקצה יהיה בסגנון חופשי לכול זחלני הביצועים המקצועיים

בימים אלו אנחנו סוגרים עם כמה שיותר ספונסרים ודרך אגב מי שרוצה להיות ספונסר

נקבל אותו בברכה ומומלץ לפרסום כי יהיו שם הרבה אנשים

עידכון סופי יהיה בהמשך

מי שמעוניין בעוד פרטים יכול ליצור איתי קשר טלפוני 0502153344

וזו טעימה של איך נראית תחרות זחלנים מקצועית

תהנו!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=FBckQG7iFkU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ביטון!

נראה מגניב העניין הזה.

כמה שאלות בעניין , האם את הרכבים אתם קונים או מייצרים לבד ?

הסתכלתי בסרטונים ולא הבנתי מדוע משתמשים בסרנים הרי יש לכם אפשרות לשים מנוע נפרד לכל גלגל (או להשתמש ביחידת העברת כוח שתפיק ממנוע אחד חלוקה שווה ל4 גלגלים ע"י שרשרת או רצועה ) ואז אפשר לבנות כלי שלכל גלגל יש יחידת הנעה משלו עם מתלה מסוג SWING שיתן אחיזה טובה ויכולת טיפוס גבוהה.

בהצלחה,

עדי

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מאוד מעניין, איפה זה בדיוק מצפה מודיעין?

אני מעוניין להגיע ולצפות בתחרות.

הצרפתיות לא מסתדרות עם הקוריאנית, לכן אני מחנה אותן רחוק אחת מהשניה:-D

לעבוד עם כובע, בגד ים וכפכפים, נראה לי שאני בגן עדן.8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מאוד מעניין, איפה זה בדיוק מצפה מודיעין?

אני מעוניין להגיע ולצפות בתחרות.

בדרך למודיעין, אם אתה בא ב-433 מכיוון ת"א, אז זה לפני מודיעין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ביטון!

נראה מגניב העניין הזה.

כמה שאלות בעניין , האם את הרכבים אתם קונים או מייצרים לבד ?

הסתכלתי בסרטונים ולא הבנתי מדוע משתמשים בסרנים הרי יש לכם אפשרות לשים מנוע נפרד לכל גלגל (או להשתמש ביחידת העברת כוח שתפיק ממנוע אחד חלוקה שווה ל4 גלגלים ע"י שרשרת או רצועה ) ואז אפשר לבנות כלי שלכל גלגל יש יחידת הנעה משלו עם מתלה מסוג SWING שיתן אחיזה טובה ויכולת טיפוס גבוהה.

בהצלחה,

עדי

רוב הרכבים הנ"ל נקנים כקיט הרכבה בסיסי שאותו ניתן לשפר כאוות נפשך ובהתאם לתקציב העומד לרשותך, קיימים לא מעט חברות שמייצרות מוצרי AFTER MARKET משופרים לתחום המכוניות על שלט בכלל ולתחום הזחלנים בפרט, וכמובן יש את המשוגעים לדבר שמייצרים בעצמם חלקים משופרים לרכב שלהם.

מבחינת מערכת הנעה נפרדת לכל גלגל,זה די מיותר.

הרכבים האלה מצויידים במנועים חשמליים עתירי מומנט שמותאמים לדרישות הזחלן,ובצירוף עם תיבות העברה ויחסים העברה כמו ברכב שטח אמיתי (LOW-HIGH) ונעילות דפרנציאל אורכיות ורוחביות יכול העבירות והטיפוס אליהן מגיעים הזחלנים גבוהים יותר ממה שרכב שטח אמיתי יכול (כמובן כשאתה מתאים את קנה המידה של השטח לקנה המידה של הרכב...).

בנוסף,חלק ניכר מהזחלנים מצויידים במערכת היגוי כפול,כלומר גם הגלגלים הקדמיים וגם האחוריים פונים מה שלעיתים מסייע במצבים בעייתיים בשטח.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הרכבים הנ"ל נקנים כקיט הרכבה בסיסי שאותו ניתן לשפר כאוות נפשך ובהתאם לתקציב העומד לרשותך, קיימים לא מעט חברות שמייצרות מוצרי AFTER MARKET משופרים לתחום המכוניות על שלט בכלל ולתחום הזחלנים בפרט, וכמובן יש את המשוגעים לדבר שמייצרים בעצמם חלקים משופרים לרכב שלהם.

מבחינת מערכת הנעה נפרדת לכל גלגל,זה די מיותר.

הרכבים האלה מצויידים במנועים חשמליים עתירי מומנט שמותאמים לדרישות הזחלן,ובצירוף עם תיבות העברה ויחסים העברה כמו ברכב שטח אמיתי (LOW-HIGH) ונעילות דפרנציאל אורכיות ורוחביות יכול העבירות והטיפוס אליהן מגיעים הזחלנים גבוהים יותר ממה שרכב שטח אמיתי יכול (כמובן כשאתה מתאים את קנה המידה של השטח לקנה המידה של הרכב...).

בנוסף,חלק ניכר מהזחלנים מצויידים במערכת היגוי כפול,כלומר גם הגלגלים הקדמיים וגם האחוריים פונים מה שלעיתים מסייע במצבים בעייתיים בשטח.

שלום עדן,

מערכת הנעה נפרדת לכל גלגל זה מיותר לכלי שנועד לטיפוס על סלעים? איך הגעת למסקנה הזאת ?

כשאתה מפריד בין כל הגלגלים (שהם לא מחוברים ע"י סרן ) יש לך אפשרות להגיע למצב ש3 גלגלים עומדים ישר וגלגל אחד 12 ס"מ באוויר (במקרה של הרכבים על שלט שלכם ) , זה לא מגביל לא את המערכת כוח של HI LOW לא דפרנציאל ולא היגוי אחורי וקדמי.

עדין לא הבנתי מדוע אתם לא משתמשים בטכניקה הזאת שכבר הוכיחה את עצמה.

בכל אופן בהצלחה,

עדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכול המגיבים

עדן אמר דברים נכונים מאוד

תפרידו לרגע בין זחלנים על שלט לבין הדבר האמיתי

בזחלן שיש לו זוג דריפנציאלים וגיר מרכזי,

מנוע אחד עושה את העבודה ובצורה הטובה ביותר

יש גם זחלנים ללא מנוע מרכזי עם מנוע על כול סרן

ומערכת אלקטרוניקה ממוחשבת ויקרה מאוד

אשר מסוגלת להפריד בין הסרן האחורי והקידמי בזמן נסיעה

וגם מסוגלת לחלק את הכול בין הסרנים באופן שווה או חלקי

אין כזה דבר זחלן על ניטרו או בנזין כול הזחלנים חשמליים

כי הזחלן חייב לעבור בצורה הכי איטית עם המומנט הכי גבוהה

נושא הזחלנים בהובי הוא הכי יקר מבין הכלים על גלגלים

זחלן בסיסי שמגיע קיט בלבד מתחיל מ-350 דולר

ומכאן השמיים הם הגבול

הזחלן שלי דוגמא מושקע ב- 1200 דולר ויש עדיין מה לשפר

אני יכול לכתוב עד מחר ושום דבר לא יכול להמחיש מה זה זחלן

מומלץ להגיע לתחרות

ומומלץ להגיע היום משעה 12 בצהריים ליום אימונים במסלול

יהיו הרבה זחלנים!!!

עולים על כביש 443 עד שרואים שלט "מצפה מודיעין" ימינה

חונים ומקום המפגש נמצא בצד ימין

מי שרוצה עזרה יכול להתקשר אליי 0502153344 תומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת אותי כראוי.

ברור שמערכת הנעה אינדיבידואלית לכל גלגל יכולה לתרום,העניין הוא שזה מאוד יסרבל את העבודה של הרכבים כיוון שזה אומר 4 מנועים חשמליים,4 בקרי מהירות נפרדים וכמובן 4 ערוצי שליטה נפרדים לכל גלגל,וזה עוד לפני שפינית ערוץ אחד למערכת התמסורת,ערוץ אחד (לפחות) להיגוי וכו'.

זה יעשה את הרכבים מאוד מאוד מורכבים ומסובכים.

מעבר לזה, בהרבה מקרים מגבלת גובה השילדה\מרכב יכולה להוות מכשול עוד לפני שמגיעים למגבלת כוח\היגוי וכו'.

צריך לראות את הכלים האלה ואת הזוויות אליהם יכולים להגיע עם המתלים בשביל להבין שמה שאתה מדבר עליו לא ממש הכרחי במכוניות האלה.

נכון ולא נכון להשליך את עולם המכוניות האמיתיות על הרכבים האלה.

זה נכון מכיוון שהרבה מכלולים שבשימוש המכוניות על שלט הועתקו בעצם ממכוניות אמיתיות.

זה לא נכון כי במכוניות יש הרבה פעמים הגבלות של מהלכי מתלה וכו' בגלל שיקולי בטיחות,זה כמובן שדבר שלא קיים במכונית על שלט,כשהיא מתהפכת פשוט הופכים אותה חזרה וממשיכים לנסוע.

ועכשיו תגיד (בצדק) שעדיין,אפשר לעשות את זה עוד יותר טוב,זה נכון,אבל במקביל יהפוך את המכוניות ליותר מדי יקרות,וזה מלכתחילה לא תחביב ממש זול.

יצא לי לראות מכוניות שמשתמשות במערכת הנעה נפרדת לכל סרן (אחת לקדמי ואחת לאחורי), לא יצא לי לראות כאלה עם 4 מערכות הנעה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

לא מדובר על 4 מנועים שכל אחד מהם צריך סרבו משלו.

מדובר על מנוע אחד וגיר אחד שמחלק ע"י שרשרת או רצועה ל4 גלגלים בעלי מתלה SWING נפרד.

זה לא משפיע על הגיר של HIGH ו LOW

אני לא משווה את זה לרכב אמיתי אני רק שואל למה לא מייעלים את כל העניין הזה עד הסוף , אם קייימת האפשרות.

בכל אופן זה נראה יפה מאד ונראה שיהיה לכם מהנה בשבת,

עדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי,נראה לי שהבנתי את הכוונה שלך,אתה רוצה שתשאר בעצם אותה יחידת כוח בודדת,אבל במקום שהיא תעביר את הכוח של ל-2 ציריות (קדמית לסרן קדמי ואחורית לסרן אחורי) היא תעביר את הכוח שלה בנפרד לכל אחד מ-4 הגלגלים ישירות ?

בהנחה וזה באמת מה שהתכוונת אליו,זה לא ייתן ייתרון כזה או אחר מהסיבה שהזוויות אליהן יכולים להגיע המתלים ברכבים האלה מאוד מאוד גדולות.

הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה שתצדיק לעשות את מה שאתה מתאר זה אם באמת עושים מערכת שתיהיה מורכבת מ-4 מנועים+4 בקרי מהירות,אבל זה לא ריאלי כי זה יהיה יקר,מסורבל ומסובך מאוד לתפעול.

אם המטרה היא רק לשפר את מהלך המתלה זה כבר באמת יהפוך להיות קצת מיותר במקרה הזה.

קח דוגמא קצרה למהלכי המתלה עליהם אני מדבר (וזה עוד ברכב עם מהלך מתלה סביר,לא מעבר,יש רכבים הרבה יותר רציניים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה ממש מגניב, אני מקווה שהצליח להגיע וללמוד קצת יותר על הכלים האלה.

האם הוספת משקל לא יעזרו לזחלנים לטפס?

כי בסרטון שהעלתה רואים הרבה פעמים

שלזחלן אין מספיק אחיזה והגלגלים שלו מסתובבים במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי,נראה לי שהבנתי את הכוונה שלך,אתה רוצה שתשאר בעצם אותה יחידת כוח בודדת,אבל במקום שהיא תעביר את הכוח של ל-2 ציריות (קדמית לסרן קדמי ואחורית לסרן אחורי) היא תעביר את הכוח שלה בנפרד לכל אחד מ-4 הגלגלים ישירות ?

בהנחה וזה באמת מה שהתכוונת אליו,זה לא ייתן ייתרון כזה או אחר מהסיבה שהזוויות אליהן יכולים להגיע המתלים ברכבים האלה מאוד מאוד גדולות.

הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה שתצדיק לעשות את מה שאתה מתאר זה אם באמת עושים מערכת שתיהיה מורכבת מ-4 מנועים+4 בקרי מהירות,אבל זה לא ריאלי כי זה יהיה יקר,מסורבל ומסובך מאוד לתפעול.

אם המטרה היא רק לשפר את מהלך המתלה זה כבר באמת יהפוך להיות קצת מיותר במקרה הזה.

קח דוגמא קצרה למהלכי המתלה עליהם אני מדבר (וזה עוד ברכב עם מהלך מתלה סביר,לא מעבר,יש רכבים הרבה יותר רציניים).

שלום עדן ,

בסרט שהראת מראים בהחלט יכולות יפות.

אבל לא מהלך מתלה יעיל לטיפוס אף על פי כן שהוא לא רע בכלל.

בסרט הזה רואים יפה מאד שהזווית גישה והזוית נטישה הם מצויינות , אבל כשהוא מנסה לטפס במדרגות מעץ הוא נתקל בבעיה ואחרי מדרגה אחת הוא מחליק הצידה ולא ממשיך לטפס.

בכדי שתבין על מה דיברתי אני שולח לך קישור לאתר שדובר פה בפורום על היכולות שלו.

כמובן שבזחלן לא צריך לא תוכל לשים בוכנה הידרואלית לכיוון המתלה אז אפשר לעשות מוט שמעביר לבולם אנכי שמשפיע על המתלה השני .

הנה הלינק -

http://www.team-bhp.com/forum/4x4-vehicles/50929-extreme-4x4-chain-drive.html

בהצלחה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...