Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שגעון הדבקות דמוי קרבון,יש מישהו מקצועי באזור ירושלים?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 5175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקחת את הרכב שלי לבדיקה,אבל עד לאיקאה אני לא אסע,גם לבזבז יום עבודה וגם דלק.

יש מישהו שעושה את זה בירושלים?

אני אשמח לקחת את הרכב לבדיקת עלות {רוצה להחילט אם להחליף צבע פגוע ברכב,או להדביק מדבקות כאלו-מעדיף לא קרבון אלה שחור מט}

תודה לעוזרים...

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הייתי אצל יונתן,מחברת אנטי סאן.

מספר טלפון:0545588300

הסברתי לו מה שאני רוצה לעשות.

בגדול הם מתמחים בהדבקת ציפוי פילים{FILM} לחלונות וטוענים שאין בעיה לעבור עם זה טסט.

שאלית לגבי צפוי הרכב במדבקה סטייל קרבון לפי האתר הזה:

http://www.carbonfiberfilm.com/nggallery/page-28/album-2/gallery-10/

שאותו לקחתי משהשירשור שהיה כאן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=302467&highlight=%D7%A7%D7%A8%D7%91%D7%95%D7%9F

הראתי לו מה אני רוצה לפי הפיאט.{אולי את כל האוטו,אולי רק את הגג והמכסה מנוע המתקלף אצלי}

הוא טוען כי הוא במגעים עם הסוכן של 3M לגבי מדבקות סטייל קרבון ותשובה תנתן בקרוב.

בכל מיקרה,אמרתי לו שאני רוצה לדעת עד כמה הוא איכותי.

הסכמנו שאני אתן לו את המחשב נייד שלי והוא יצפה את המחשב.

לקח לו יומיים לעשות זאת.

לגבי מחירים,הוא יעדכן אותי ואני יעדכן אתכם לגבי כמה יעלה כל הרכב.

אפשר גם להתקשר אליו ולשאול אותו לגבי עלויות.

סך הכל נראה טוב.

בכוונה צריפתי תמונות של ממש קרוב לחיתוכים השונים של המחשב.

הבחור נמצא בירושלים בגבעת שאול.

אני אשמח אם מישהו יעדכן עוד לגבי בחור זה אם מכיר ובין אם עשה אצלו עבודות.

תודה.

IMG_5952.jpg

IMG_5953.jpg

IMG_5955.jpg

IMG_5956.jpg

IMG_5957.jpg

IMG_5958.jpg

IMG_5959.jpg

IMG_5960.jpg

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי קריאה של השרשור המקורי של הבחור עם הפיאט, לדעתי לפחות כדאי לך לשקול מחדש נסיעה לנתניה. אולי הנסיעות יעלו לך כמה מאות במקרה הרע אבל עדיין, לפי מה שהבנתי הוא היחיד שמתעסק עם ההדבקות האלה בארץ ובאיכות כה גבוהה. אין מה להשוות ציפוי של מחשב נייד שכל אתר שני באינטרנט יכול לבצע לעבודה איכותית על האוטו שאתה מצפה שתישאר איתך ותשרוד כמה שנים לפחות. חוץ מזה שהמחיר של עבודה כזו בין כה שם את המחיר של הנסיעה בכיס הקטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להשוות ציפוי של מחשב נייד שכל אתר שני באינטרנט יכול לבצע לעבודה איכותית על האוטו שאתה מצפה שתישאר איתך ותשרוד כמה שנים לפחות. חוץ מזה שהמחיר של עבודה כזו בין כה שם את המחיר של הנסיעה בכיס הקטן.

צודק...

אבל מחשב נייד שזז איתי ללימודים ולעבודה וחשוף לשמש ולנהגי אוטובוס עצבניים של אגד,יכול גם להביא מדגם כלשהו.

הוא שלח לי תמונות של רכבים,אני אישית ממשיך לבדוק את זה.

הוא רשם לי:

זה לבנתיים מחיר גג בין 600 ל 1000 שח תלוי סוג הרכב חלקי רכב פנימיים זול לא יודע עדיין כמה תודה

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...