Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מסירים כתמי בטון מצבע הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 147
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרכב של זוגתי (יאריס 2013) חטף שפריץ של בטון, כל הרכב מכוסה בריסיסים קטנטנים.

עבדתי משהו כמו 3 שעות על הגג עם פלסטלינה ובאמת הצלחתי להוציא משם 95% מהדרק, אבל אפסו כוחותי.

בינתיים הציעו לי לנקות את זה במכון שטיפה עם חומצה, בעלות של 1500 ש"ח (כולל פוליש, אוטם וכולי), רק שלא התלהבתי מהרעיון.

מצאתי את החומר של Romix אבל אני לא מצליח להזמין אותו מUS, ומאסטופ טוענים שהם לא יכולים לייבא נוזלים משם.

החלקיקים נכנסו לכל חור, ככה שפלסטלינה לא תעבוד לגמרי.

איפה ניתן לקנות בארץ (או בחו"ל) חומר שלא מבוסס על חומצות למיניהן שיכול להמיס את הבטון?

מכירים מקום שיוכל לעשות עבודה מקצועית באזור חיפה והצפון? סדר גודל של כמה כסף זה יכול לעלות?

אישית יצא לי לטפל ברכב של לקוח שהשאיר את הרכב שלו חונה ליד אזור בניה. כן, יש גם פרחי הדר כאלה.

אני גם הייתי נגד חומרים על בסיס חומצה אבל צריך לנסות מה שאפשר כדי להוציא תוצאה.

המוצר: Scholl Rim HD.

מוצר מסוכן מאד!!! חובה עבודה עם מיגון עינים, עור ומערכת נשימה!!!

המוצר הזה נועד להוריד פיח ואבק בלמים ולכלוך כביש ברמה הקשה ביותר שיש.

במקרה, המוצר הזה גם ממסיס בטון כאילו זה סוכרזית. זה ליטרלי נראה בדיוק ככה.

הדרך היחידה לשחרר בטון היא להתיז את המוצר על מברשת עדיף כמה שיותר רכה ואז לעבוד בתנועות מעגליות על הלקה. לאחר שאתה ממיס את כל החלק חובה לשטוף עם מים את האזור!

עבודה זאת תגרום למיקרו שריטות בגלל החלקיקי בטון שנתפסים בתוך המברשת. אין מנוס מביצוע פוליש לאחר מכן. זאת הדרך היחידה שאפשר להוציא בטון ב - 100%.

להלן הדגמה:

מימין - דלת קדמית עם סווירלים וחתיכות אפורות קטנות שזה הבטון (הגג היה אפילו נורא יותר)

משמאל - דלת אחורית אחרי ביצוע עבודה עם Rim HD + פוליש גס מספר מעברים ואז פולישים בדרגות יורדות עד לקורקציה המתבקשת.

20170617_155609.jpg

כך הפאנל היה נראה לפני העבודה לשם השוואה:

20170617_144126.jpg

עריכה אחרונה על ידי nfsmw31
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע אם אני זכאי לתבוע את קבלן הבניין?

אם זיכרוני לא מטעה אותי הדרך היחידה שדבר כזה יתקבל היא שתהיה לך הוכחה שהיית במקום הספציפי הזה בזמן שיצקו בטון אחרת הקבלן פשוט יתנער ממך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההוכחה היחידה שיש לי, היא שאני גר מרחק 20 מטר מהבניין..

גר בקרבת אתר בניה.

חניה יחידה היא באזור פתוח ליד האתר.

תבדוק באיזה שעה הם עשו את היציקה ותצליב את זה עם הזמן שאתה עדיין בבית - מצלמות אבטחה, החתמת שעון בעבודה, אם צילמת תמונה של האוטו אז בתמונה מופיע זמן הצילום עם שעה מוטבע בתוך הקובץ עצמו.

בום - עילה לתביעה (תביעות קטנות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון של חבר, שהשתמשתי בו בהצלחה: ערכה לניקוי בקיטור שהשאיל לי לדוגמא-

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=806263

5-10 "ווישים" עם הקיטור, וניגוב חזק במטלית (או ציפורן...) להסרה - נקודות קטנות של בטון ירדו בהצלחה :)

1.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון של חבר, שהשתמשתי בו בהצלחה: ערכה לניקוי בקיטור שהשאיל לי לדוגמא-

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=806263

5-10 "ווישים" עם הקיטור, וניגוב חזק במטלית (או ציפורן...) להסרה - נקודות קטנות של בטון ירדו בהצלחה :)

תתחדש על הסווירלים :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הסווירלים :D

אבדוק, אבל מוכן נפשית... אגב, ניסיתי להתמקד בלנגב רק על סביב הנקודות. וזה היה בעדינות רבה...

חוצמזה, סווירלים כמעט שלא רואים בעיין בלתי מזויינת, נקודות כן... icon_wink.gif

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעקב אלטר - חיפוש

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכותו של כל אחד לנסות לעשות לבד ולבחור אצל מי שהוא מוכן לעשות עבודה ובתקציב משלו,אני רק בעד ובהצלחה.

(עבודה שלי אחרי וכמו כן וידאו לפני עם בטון העל כל הרכב אני מצרף מי שלא מכיר עבודות שלי)

לפני-

אחרי-https://www.facebook.com/ALT.D.S/videos/vb.186091968159908/826040324165066/?type=2&theater

תודה לכולם

עריכה אחרונה על ידי יעקב אלטר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה בארץ?

שלח לי טלפון בפרטי. אולי אעזור לך לפתור את העניין.

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...