Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מסירים כתמי בטון מצבע הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

יום בהיר באתי לרכב וראיתי שהוא כולו מכוסה ונקודות קטנות שנראות כמו צבע לבן/טייח (כנראה מישהו עשה עבודת שיפוצים ועם הרוח זה נדבק לרכב), רואים רק כאשר מתקרבים לרכב, אחרי שטיפה רגילה הנקודות לא יורדות, רק כאשר מפעילים טיפה כוח זה יורד (מה שעשיתי בחלונות של הרכב), צבע הרכב שחור מטאלי.

השאלה שלי האם צריך לעשות פוליש כמה שיותר מהר, האם ככול שהזמן עובר יהיה לכך יותר השלכות? או העיניין יכול לסבול דיחוי? (תקופת מבחנים, אין לי יותר מדי זמן פנוי).

עצות נוספות יתקבלו בברכה.

נסה ען פלסטלינה,

תעבור בעדינות ורק על הנקודות, שלא תגרור אותם על כל הרכב ותעשה שריטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 147
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חודש מאוחר יותר...

עברתי כאן על ההודעות ואני מקווה שאף אחד לא משתמש בסנו 00 לאסלות מכיוון שהוא מיועד לחרסינה ופוגע בפח הרכב.

אסור בשום אופן לשים על הרכב חומצת מלח. היא לא פוגעת בצבע אבל כן פוגעת בפח.

הפתרון: להשתמש בחומר על בסיס חומצה זרחתית שאינה פוגעת בצבע ואינה פוגעת בפח.

בקרוב אנו מוציאים למדפים חומר שעונה על הצרכים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום,

תוך כדי נסיעה ברמת גן, השפריצו על הרכב שלי (CX5 אדומה בת שנה) מים מעורבבים במלט / בטון מאתר בניה (הכל תועד במצלמת דרך). אחרי כמה שעות של שפשופים וגירודים (בעיקר עם הציפורניים כדי לא להרוס יותר מדי) הרכב במצב סביר אבל עדיין יש לכלוכים.

אשמח לדעת אם יש מקום מומלץ באיזור המרכז לעשות בו פלסטלינה, פוליש ווקס כדי להחזיק את הרכב למצב טוב.

אני לא איזה חסיד דיטיילינג, וסך הכל מדובר בCX5. מצד שני, לא רוצה לעשות את זה אצל חובבנים שיהרסו את הצבע לגמרי.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היתה לי את הבעיה.

ממליץ כי תחפ באינטרנט באנגלית ותגלה את התשובה- ערבוב של חצי מים וחצי חומץ לבן, בסמרטוט סופגים מעט מהתמהיל ומחכים דקה שתיים שייספג קצת בבטון, לוחצים עם כפיץ כך שיורדת שכבה דקה של הבטון וחוזרים עד שהכתב יורד. בסוף עשיתי גם פוליש ווקס .

תהליך סזיפי וארוך אך לא פוגע בצבע בכלל ולא דורש לשפשפץ וכך לשרוט אותו. מה לעשות... על טעויות משלמים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום,

צריך בבקשה המלצה לניקוי עצמי (ידני) של כתמי(טיפות) בטון על השמשות והפח של האוטו.

מהפח של האוטו הצלחתי פחות או יותר להוריד עם סקוטצ' (מודע לשריטות שאני משאיר-הרכב לא חדש).

תודה רבה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להתייחס לדפים הראשונים שמוזכרים שם חומרי ניקוי אסלות ושאר מטעמים

שבינם לבין פורום דיטיילינג אין שום קשר. בטח לא לבריאות של הרכב/צבע.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?301587-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%9E%D7%A1%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%AA%D7%9E%D7%99-%D7%91%D7%98%D7%95%D7%9F-%D7%9E%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D7%94%D7%A8%D7%9B%D7%91/page4&highlight=%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99+%D7%91%D7%98%D7%95%D7%9F

לפני פלסטלינה תנסה למזער הנזקים (חיכוך) על ידי שטיפה עם מים חמים בתנועות ליטוף עדינה עם Optimum Power Clean או אפילו מעט חומץ. (לא לקרצוף חלילה) שים לב שתהיה חייב פוליש אחרי תהליך זה כי פעולה זו תיצור סווירלים עדינים מעל פני הלכה.

לעולם לא לגרד עם הציפורניים למרות האינסטינקט החייתי שגורם לנו לעשות את זה באופן בלתי נשלט.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

אהלן חברים,

חבר מהעבודה סיפר לי שהשבוע הוא עבר ליד אתר בניה ומשום מה עף לו טיפות של בטון על גג הרכב.

לאחר שהבטון התייבש - הוא ניסה לנקות את זה בכל דרך אפשרית כדי להסיר את זה וזה לא יורד.

האם מישהו נתקל בבעיה ויש לו פתרון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

הרכב של זוגתי (יאריס 2013) חטף שפריץ של בטון, כל הרכב מכוסה בריסיסים קטנטנים.

עבדתי משהו כמו 3 שעות על הגג עם פלסטלינה ובאמת הצלחתי להוציא משם 95% מהדרק, אבל אפסו כוחותי.

בינתיים הציעו לי לנקות את זה במכון שטיפה עם חומצה, בעלות של 1500 ש"ח (כולל פוליש, אוטם וכולי), רק שלא התלהבתי מהרעיון.

מצאתי את החומר של Romix אבל אני לא מצליח להזמין אותו מUS, ומאסטופ טוענים שהם לא יכולים לייבא נוזלים משם.

החלקיקים נכנסו לכל חור, ככה שפלסטלינה לא תעבוד לגמרי.

איפה ניתן לקנות בארץ (או בחו"ל) חומר שלא מבוסס על חומצות למיניהן שיכול להמיס את הבטון?

מכירים מקום שיוכל לעשות עבודה מקצועית באזור חיפה והצפון? סדר גודל של כמה כסף זה יכול לעלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב של זוגתי (יאריס 2013) חטף שפריץ של בטון, כל הרכב מכוסה בריסיסים קטנטנים.

עבדתי משהו כמו 3 שעות על הגג עם פלסטלינה ובאמת הצלחתי להוציא משם 95% מהדרק, אבל אפסו כוחותי.

בינתיים הציעו לי לנקות את זה במכון שטיפה עם חומצה, בעלות של 1500 ש"ח (כולל פוליש, אוטם וכולי), רק שלא התלהבתי מהרעיון.

מצאתי את החומר של Romix אבל אני לא מצליח להזמין אותו מUS, ומאסטופ טוענים שהם לא יכולים לייבא נוזלים משם.

החלקיקים נכנסו לכל חור, ככה שפלסטלינה לא תעבוד לגמרי.

איפה ניתן לקנות בארץ (או בחו"ל) חומר שלא מבוסס על חומצות למיניהן שיכול להמיס את הבטון?

מכירים מקום שיוכל לעשות עבודה מקצועית באזור חיפה והצפון? סדר גודל של כמה כסף זה יכול לעלות?

א.יש כמה חברי הפורום שאפשר לפנות אליהם,אם יש להם ניסיון והם מאזור הצפון

ב.1500ש,אם כמו שאתה חושב שזה יצא ברמה טובה אז זה לא הרבה

מצרף שני וידאו של עבודות שלי 1-לפני 2-אחרי

type=2&theater

ג.יש כמה אפשרויות,כולל לא חומצתיות,שאלה כמה זמן אתה רוצה להשקיע,איזה ציוד,אביזרים ו חומרים יש לך ולאיזה רמת גימור אתה רוצה להגיע בהשוואת התקציב והמחיר שאתה רוצה להוציא

רוצה לדבר איתי בנייד,גם בבקשה

0544257236

יעקב,בהצלחה בכל דבר אשר תבחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להרטיב לא עזר, הנחתי חתיכת סמרטוט והרטבתי אותו היטב ואחרי כחצי שעה

ניסיתי שוב וזה לא עזר..

אם אני מפעיל כוח עם הציפרניים זה יורד לאט לאט, האם יש דרך אחרת לנקות את האוטו בלי

לפגוע בצבע?

הגודל הממוצע הוא של כמילמטר קוטר וגובה +-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...