Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

AUDI A4 1.8T VS PASAT 1.8T

HAKKO
שימו לב! השרשור הזה בן 5197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם !

שמי יקי אני קורא ותיק מאוד של הפורום אך זו די ההודעה הראשונה שלי

אני לפני רכישת רכב והאופציות שלי הן אודי A4 1.8T שנת 2000 לבין פולקסווגן פאסאט 1.8T שנת 2001

השאלה שלי היא - למרות שהנתונים די שווים (150 כ"ס) ושני הרכבים הם בני אותו קונצרן, הייתי מעוניין לדעת איזה

מביניהם יהיה עדיף מבחינת אמינות ועלות חלפים וטיפולים בהנחה ואני מטפל באחד המוסכים המומלצים פה באתר.

יצויין כי הרכב ינהג בעיקר בידי אשתי שמודעת לנושא הטורבו (השהייה בסוף נסיעה וכו') ויהיו בו גם שני כיסאות ילדים

אחד לבתי בת השלוש ואחד לבני בן השבוע וחצי.

אשמח לשמוע תגובות ודעות

תודה רבה מראש :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקי - קודם כל ברוך הבא וכמובן - מזל טוב על הולדת הבן!

לעניות דעתי 2 הרכבים די דומים מבחינת עלויות התחזוקה - בניגוד לשמועות, האאודי אינה יקרה יותר מאשר הפולקסוואגן והטיפולים זהים למעשה לאור הזהות המכאנית שבין הדגמים.

מעשית, האאודי יותר יוקרתית אבל צפופה יותר ויתכן שאף פחות בטוחה - כשיש אישה וילדים ברכב, שיקול הבטיחות צריך להיות הראשון במעלה, לפחות לדעתי...

הפאסאט כאמור מרווחת יותר ובעלת תא מטען עדיף, דבר בעל משמעות כאשר מדובר ברכב המסיע ידלים. השוק שלה עדיף מבחינת שמירת הערך (האאודי אינה מצטיינת, בלשון המעטה) ושמעתי שלאאודי בעיות בנעילה מהרכזית שיקרות מאוד לתיקון.

אישית, הייתי מחפש פאסאט 2 ליטר משנת 2002 ואילך, קרי לאחר מתיחת הפנים (אם אני לא טועה גם ב-2001 היו רכבים "מתוחים" - ניתן להבדיל לפי הפרונט והפנסים האחוריים) - היא איכותית ומצויידת יותר, ולדעתי מגיעה עם 6 כריות אוויר כסטנדרט. מנוע ה-2 ליטר מספק (בהנחה שאתה לא גר בבית ג'ן...) ואני סבור שלאשתך לא תהיינה תלונות. הוא גם נחשב אמין מאוד.

אופציות טובות אחרות הן המונדאו (מחירים זולים, רכב מרווח נוח ומפואר), הסיטרואן C5 (מרווחת מאוד, דלת אחורית שימושית, בטוחה מאוד, מחירים זולים מאוד עקב מוניטין בעייתי שאינו תמיד נכון), פיג'ו 406 (נוחה, מפוארת ובטוחה. שוק בעייתי).

עוד אפשרות היא ללכת לכיוון של רכב בקטגוריה נמוכה יותר, שלאו-דווקא יהיה נחות - פיג'ו 307 בגרסת 2 ליטר תהיה מפוארת, נוחה ומרווחת מאוד ובאם יש צורך- גרסת ה-SW מאפשרת 7 מקומות או תא מטען ענקי וגג זכוכית שהילדים פשוט אוהבים.

בכל מקרה, אני לא הייתי קונה משהו יפני מכיוון שבשנים הללו המדובר ברכבים פשוטים ובסיסיים מאוד, שאינם מצטיינים אף בתחום הבטיחות. אמינות טובה יותר היא לא תירוץ במקרה של תאונה חו"ח, ועל איכות החיים ברכב יפני נראה שאין צורך להרחיב...

בהצלחה!

מיקי

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה

האמת היא שגם אני ןגם אשתי חובבי נהיגה ובגלל זה חשבנו על הכיוון הזה , הפאסאט יכולה לתת משני העולמות

ולכן זו הייתה האופציה העדיפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני על פאסאט דיזל (החזק) זוהי אינה מכונית מהנה לנהיגה (אולי ה-1.8T שונה), האודי תתן מענה טוב יותר בתחום ההנאה ופחות טוב בתחום המשפחה.

הפיגו 406 שהוזכרה מהנה משתיהן .

בהצלחה,

חי

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק לגבי ה 406. בנוסף, מכמה מכונאים במוסכי רשת של לובינסקי, שמעתי לא פעם שמבחינת אמינות ואיכות זה הרכב הכי מוצלח של הקונצרן.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...