מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: AUDI A4 1.8T VS PASAT 1.8T

חדש בפורום (< 41 הודעות)

AUDI A4 1.8T VS PASAT 1.8T

שלום לכולם !

שמי יקי אני קורא ותיק מאוד של הפורום אך זו די ההודעה הראשונה שלי
    אני לפני רכישת רכב והאופציות שלי הן אודי A4 1.8T שנת 2000 לבין פולקסווגן פאסאט 1.8T שנת 2001
    השאלה שלי היא - למרות שהנתונים די שווים (150 כ"ס) ושני הרכבים הם בני אותו קונצרן, הייתי מעוניין לדעת איזה
    מביניהם יהיה עדיף מבחינת אמינות ועלות חלפים וטיפולים בהנחה ואני מטפל באחד המוסכים המומלצים פה באתר.
    יצויין כי הרכב ינהג בעיקר בידי אשתי שמודעת לנושא הטורבו (השהייה בסוף נסיעה וכו') ויהיו בו גם שני כיסאות ילדים
    אחד לבתי בת השלוש ואחד לבני בן השבוע וחצי.

אשמח לשמוע תגובות ודעות

תודה רבה מראש

נהג שודים (> 1000 הודעות) הסימלון של msigal

בעניין: AUDI A4 1.8T VS PASAT 1.8T

יקי - קודם כל ברוך הבא וכמובן - מזל טוב על הולדת הבן!

לעניות דעתי 2 הרכבים די דומים מבחינת עלויות התחזוקה - בניגוד לשמועות, האאודי אינה יקרה יותר מאשר הפולקסוואגן והטיפולים זהים למעשה לאור הזהות המכאנית שבין הדגמים.

מעשית, האאודי יותר יוקרתית אבל צפופה יותר ויתכן שאף פחות בטוחה - כשיש אישה וילדים ברכב, שיקול הבטיחות צריך להיות הראשון במעלה, לפחות לדעתי...

הפאסאט כאמור מרווחת יותר ובעלת תא מטען עדיף, דבר בעל משמעות כאשר מדובר ברכב המסיע ידלים. השוק שלה עדיף מבחינת שמירת הערך (האאודי אינה מצטיינת, בלשון המעטה) ושמעתי שלאאודי בעיות בנעילה מהרכזית שיקרות מאוד לתיקון.

אישית, הייתי מחפש פאסאט 2 ליטר משנת 2002 ואילך, קרי לאחר מתיחת הפנים (אם אני לא טועה גם ב-2001 היו רכבים "מתוחים" - ניתן להבדיל לפי הפרונט והפנסים האחוריים) - היא איכותית ומצויידת יותר, ולדעתי מגיעה עם 6 כריות אוויר כסטנדרט. מנוע ה-2 ליטר מספק (בהנחה שאתה לא גר בבית ג'ן...) ואני סבור שלאשתך לא תהיינה תלונות. הוא גם נחשב אמין מאוד.

אופציות טובות אחרות הן המונדאו (מחירים זולים, רכב מרווח נוח ומפואר), הסיטרואן C5 (מרווחת מאוד, דלת אחורית שימושית, בטוחה מאוד, מחירים זולים מאוד עקב מוניטין בעייתי שאינו תמיד נכון), פיג'ו 406 (נוחה, מפוארת ובטוחה. שוק בעייתי).

עוד אפשרות היא ללכת לכיוון של רכב בקטגוריה נמוכה יותר, שלאו-דווקא יהיה נחות - פיג'ו 307 בגרסת 2 ליטר תהיה מפוארת, נוחה ומרווחת מאוד ובאם יש צורך- גרסת ה-SW מאפשרת 7 מקומות או תא מטען ענקי וגג זכוכית שהילדים פשוט אוהבים.

בכל מקרה, אני לא הייתי קונה משהו יפני מכיוון שבשנים הללו המדובר ברכבים פשוטים ובסיסיים מאוד, שאינם מצטיינים אף בתחום הבטיחות. אמינות טובה יותר היא לא תירוץ במקרה של תאונה חו"ח, ועל איכות החיים ברכב יפני נראה שאין צורך להרחיב...

בהצלחה!

מיקי
    נערך לאחרונה על ידי msigal : 03/01/10 ב-20:58
    מנטה 81, קורסה GSI 88, קדט 89 GT, אסטרה93 GSI, גולף קבריו 97, 156 98 + 01, סיטרואן 02 C5 V6, אודי A6 01+03, טוסון 08, S60 09, גולף GT 08, מגאן קופה 11, אינפיניטי G37, סורנטו 13. סאאב קופה 75', קרמן גיאה 63, 850 ספיידר 71, מרצדס 190 56, גולף קבריו 86

חדש בפורום (< 41 הודעות)

תודה על התגובה המהירה
    האמת היא שגם אני ןגם אשתי חובבי נהיגה ובגלל זה חשבנו על הכיוון הזה , הפאסאט יכולה לתת משני העולמות
    ולכן זו הייתה האופציה העדיפה

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של soli

מנסיוני על פאסאט דיזל (החזק) זוהי אינה מכונית מהנה לנהיגה (אולי ה-1.8T שונה), האודי תתן מענה טוב יותר בתחום ההנאה ופחות טוב בתחום המשפחה.
    הפיגו 406 שהוזכרה מהנה משתיהן .

בהצלחה,

חי
    סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

נהג שודים (> 1000 הודעות) הסימלון של nepet

מחזק לגבי ה 406. בנוסף, מכמה מכונאים במוסכי רשת של לובינסקי, שמעתי לא פעם שמבחינת אמינות ואיכות זה הרכב הכי מוצלח של הקונצרן.

חדש בפורום (< 41 הודעות)

תודה רבה על התגובות המהירות
    אבדוק את נושא ה 406

יקי

נושאים דומים

1. Audi A4: 1.8T VS 2.0/2.4
    By G.Z.A.3 in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 13/06/05, 13:49
  2. Audi A4 1.8T Vs. Volvo S70 T5
    By t.e.s in forum ייעוץ ברכישת רכב