Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 15000

tamar sade
שימו לב! השרשור הזה בן 5206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי!

אני סטודנטית ומחפשת רכב עד 15000 ש"ח שישמש אותי בעיקר לנסיעות עירוניות אך מדי פעם גם בינעירוניות (ז"א שאני לא רוצה רכב "צעצוע" שההתנהגות שלו חלשה בדרכים בינעירוניות או הרריות). כמובן שאני מחפשת רכב בעל צריכת דלק נמוכה ככל הניתן והאמינות חשובה לי מאוד!

יש המון פיאט פונטו ורנו קליאו בטווח הזה אך הבנתי שעדיף להתרחק מהם (בעיקר מבחינת אמינות) חשבתי על סיאט איביזה/קורדובה או דייהו לאנוס.

אשמח לשמוע חוות דעת על רכבים אלו בשנתונים נמוכים יחסית (98-2002) ואם יש לכם המלצות נוספות גם יתקבלו בשמחה :-P

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להוסיף לאחר בדיקות מעמיקות ביד 2 צימצמתי את האפשרויות שלי:

פיג'ו 306 1400 ידני 150000 ק"מ שנת 2000 יד 3 במחיר 14000

אופל קורסה 1200 ידני שנת 98 יד 3 במחיר 13000

דייהו לאנוס 1500 ידני ְֲֲֵ150000 ק"מ שנת 99 יד 3 במחיר 14000

פיאט פונטו 1250 שנת 2000 יד 2 130000 ק"מ במחיר 11000 (החלטתי לחשוב על פונטו כי למרות שאומרים להתרחק ממנה דוקא ראיתי הרבה המלצות עליה פה בפורום, במיוחד לסטודנטים)

אשמח לשמוע חוות דעת על כל אחד מהאופציות, בעיקר בנוגע לאמינות, עלויות אחזקה/חלקי חילוף, צריכת דלק, רכב שיוכל להתמודד גם אם נסיעות בינעירוניות והרריות אחת לשבועיים בערך, ובגדול כמה שיותר ראש שקט (אני בכל זאת בחורה ולא כל כך יודעת להתעסק עם רכבים ולבדוק אותם כל שני וחמישי :oops:

אשמח לתגובה מהירה כי אני רוצה לקנות כבר רכב :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפונטו רכב לא רע אבל גם לא הכי חסכוני.

מהדייהו תתרחקי, מיותר לומר למה! פשוט בזיון של רכב ובזיון של חברה!

מה שכן יכול להמליץ מנסיון על יונדאיי אטוס, דווקא דגש על הגירסה הידנית. חסכוני מאוד בסביבות ה-1 ל-16, רכב נוח מאוד וניכנס בכל חנייה וחלפים לא יקרים במיוחד. ממליץ בחום. מה גם שהשוק שלו עדיין חזק וימשיך להיות חזק שביום מין הימים אם תרצי למכור אותו לא תהיה שום בעיה והוא ייחטף.

:)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגעת לפונטו מודל 2000 כדאי שתגרדי עוד כמה שקלים לתקציב ותעלי למודל 2001. במודל 2001 התחיל השיווק של הפונטו ספייס, שהיא מכונית הרבה יותר מודרנית ונוחה לשימוש.

האטוס היא מכונית עירונית ופותחת השרשור ביקשה במפורש רכב שאינו עירוני במובהק.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגעת לפונטו מודל 2000 כדאי שתגרדי עוד כמה שקלים לתקציב ותעלי למודל 2001. במודל 2001 התחיל השיווק של הפונטו ספייס, שהיא מכונית הרבה יותר מודרנית ונוחה לשימוש.

האטוס היא מכונית עירונית ופותחת השרשור ביקשה במפורש רכב שאינו עירוני במובהק.

אני נוסע עם האטוס 90 אחוז מחוץ לעיר והרכב עושה את עבודתו נאמנה ביותר! אמינותו מצויינת! העירוניות אצלי באה לידי ביטוי למען האמת רק בחניות הקטנות שהוא מסוגל להיכנס אליהם בשיא הקלות. אז חבל לפסול סתם את הרכב ולהגיד שהוא עירוני בלבד.

:)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים :)

לגבי האטוס, היא באמת מוצאת חן בעינימאוד אבל אני מתקשה למצוא כאלה בטווח מחירים שלי וגם בכלל. ובאמת, חשוב לציין שהנסיעות הבינעירוניות שלי יהיו לאיזורים הרריים, נפח המנוע 1000 של האטוס סוחב טוב בעליות?

מהדייהו באמת כבר ירדתי, מה לגבי רנו קליאו ופיג'ו 306?

כרגע האמת שהאופציה העיקרית שלי היא סיאט איביזה 97, 160000 ק"מ, שמורה מטופחת ומטופלת ב 15k, על האיביזות שמעתי רק דברים טובים מכל הבחינות, השאלה אם עדיף לי להתפשר על שנתון נמוך וק"מ קצת גבוה בשביל רכב שמור וטוב ואמין, או שעדיף לי לעלות בשנתון ולרכוש רכב כמו הפונטו או רינו...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע עם האטוס 90 אחוז מחוץ לעיר והרכב עושה את עבודתו נאמנה ביותר! אמינותו מצויינת! העירוניות אצלי באה לידי ביטוי למען האמת רק בחניות הקטנות שהוא מסוגל להיכנס אליהם בשיא הקלות. אז חבל לפסול סתם את הרכב ולהגיד שהוא עירוני בלבד.

לידידה טובה שלי יש שיצו גזעי. אחלה כלב, 90% מהזמן מסתובב בחצר ועושה את עבודתו נאמנה ביותר! כלביותו (?!) מצויינת! הביתיות שלו באה לידי ביטוי למען האמת רק בארוחות הקטנות שהוא מסוגל להכניס בשיא הקלות.

אבל בדיוק באותם 10% האחוזים בהם צריך כלב גדול ומתריע שיגרום לגנב לחשוב פעמיים לפני שהוא מטפס פנימה לחצר עדיף לרועה הגרמני המעורב של השכן שלה יש יתרון עליו. זה הMoney time.

אתה לא יכול להמציא מחדש את הכלב. שיצו ישאר שיצו ואטוס תישאר אטוס. היא אולי תיסע מחוץ לעיר ותטפס על ההרים הכי גבוהים בישראל אבל כרכב שצריך לטפס בכבישים בין-עירוניים הררים כל יום? יש אופציות טובות ומתאימות יותר.

תמר, אם באמת מצאת איביזה שמורה ומטופלת בתקציב שלך - לכי על זה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובאמת, חשוב לציין שהנסיעות הבינעירוניות שלי יהיו לאיזורים הרריים, נפח המנוע 1000 של האטוס סוחב טוב בעליות?

הוא סוחב טוב בעליות? אולי בעל הרכב סוחב אותו טוב בעליות, על גבו... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...