Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת ליונדאי אקסנט 2003 - אנא תשובתכם בהקדם

outback-2008
שימו לב! השרשור הזה בן 5217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאל היא לגביי יונדאי 2003 רוצים להתקין מערכת חדשה וטובה ככל האפשר. התקציב הוא 1500 ש"ח כולל התקנה כאשר יש לי מגבר קיים. והנה השאלות.

1. המליצו לי על HU של LG דגם 5900N. איך הוא יחסית לפאיוניר 2150 ?

2. מבחינת הקומפוננטיים הקדמיים כמה שאלות, הגודל המתאים לרכב הוא 5.25 אינטצ' מה עדיף להשתמש במתאם לגודל 6.5 אינטץ או לא? מבחינת סוג הרמרקולים, מצד אחד המליצו לי על מורל טמפו. מצד אחר המליצו לי על פלאנט אודיו, סריו וגה סדרת סטרייק, לייטנינג אודיו. מה הכי עדיף? מתוך הנחה שכרגע אין תקציב לסאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שהתקנה סבירה היא בסביבות ה300שקל וקצת.

רדיו דיסק:http://www.p1000.co.il/Sales/SaleDetails.aspx?AuId=7729216&came=177

קומפוננט:http://www.ninja-polo.info/index.php/morel-tempo-6.html

יוצא לך בדיוק989 שקל. אז ככה שנישאר לך כסף להתקנה,אם אתה מעוניין גם באחוריים 6X9 תימתח מעט את התקציב ונכניס לך משו.כי בסכום הזה כולל התקנה רדיו דיסק וקומפוננט טוב יכנס לא יותר. אלה אם כן אתה פתוח ליד 2 ותוכל לקבל אולי אפשרויות יותר גדולות. תעבור אל המיפרט ותחזור עם תשובה ובקש למתיחת ההתקציב או משו אחר.

אבל בכל זאת אם אתה רוצה תחכה לגבוהים ממני ואולי תקבל הצאות שיותר תוהב.

ג'ינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע.

חשוב לי שתהיה כניסת USB למכשיר לכן רציתי את ה - LG 5900 אשמח להפניה היכן ניתן לרכוש הכי זול.

יש לי מגבר 4 ערוצים ששימש אותי ברכב אחר והיה בסדר גמור. למערכת שאני אתקין הוא די והותר. הוא של חברת רד בוקס.

איזה סאב כדאי להתקין שיהיה זול וייתן את הבס החסר? אני מעדיף סאב ולא רמקולים 6X9.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...