Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לדוד חשמל

nikitales
שימו לב! השרשור הזה בן 5244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים!

אני רוצה להתקין דוד חשמלי + קולטי שמש בבית. מבדיקה שערכתי עבור הנושא, ראיתי שישנן הרבה חברות (פאר, גרומגן וכו'..), שמציעות את שירותן. אין לי מושג מי טובה מביניהן, והמוצר שהן מוכרות עולה פחות או יותר אותו דבר (סטייה של 300-500 ש"ח) עם תקופה אחריות זהה. הנה מספר שאלות שאני רוצה לברר:

1. איזו חברה עדיפה? למי דודים הכי טובים, שירות טוב ורצוי שהמחיר יהיה סביר.

2. איזה סוגי דודים קיימים ולמה יש לשים לב בעת רכישה/התקנה של מערכת חימום?

תודה לכולם ושבת שלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיראה, בעיקרון כול השמות הגדולים הם באותה הרמה, פחות או יותר. לי יש ניסיון טוב עם כרומגן, וגם בגלל השירות שלהם שדי מכסה את הארץ. הדוד שלהם איכותי והקולטים גם כן.

בעת ההתקנה שים לב: אם יש אפשרות לעקוף את מערכת המים ה"מתפזרת" אל הבית, עשה זאת והזן את הדוד ישירות מאיזור שעון המים.

דבר שני: במקום לחצן דלוק/כבוי, התקן שעון שבת איכותי (לא תוצרת סין!). אינני יודע מהיכן אתה בארץ, אבל אם אתה מהמרכז, בדוק עם חשמל ז'בוטינסקי בבני ברק. אם אין אפשרות לכך, לחץ על החנות המקומית שלך שתביא לך כזה, באם אין לו.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי דוד חשמלי של אמקור, כבר שנתיים, 60 ליטר. ממליץ, ומסכים עם מה שנכתב מעליי. (ובקשר לקולטים, יש קולטי שמש, שבמידה וירד ברד הם לא יישברו, גם שלא אמקור, זה מה שיש אצל הוריי - בדוק את העניין..).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טובים ללא ספק כרומגן עולים יותר אבל שווים יותר.

אם ההפרש רק כ 300-500 ש"ח אין מה לחשוב רק כרומגן.

שים לב דוד שמש שהוא גם חשמלי מתחיל ב 80 ליטר.

בהתקנה רק תשים לב שאתה מקבל תעודות אחריות אורגינליות של החברה.

יש עוד חברות טובות את אמקור ניתן בתור דוגמא שנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...