Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו 19 עזרה [מבקש נתונים לגבי רנו 19- הכותרת נערכה בהתאם לכללים]

dudi05473
שימו לב! השרשור הזה בן 5243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש.

השאלה שלך היא "הרמה להנחתה", כך שאני מתנצל מראש.

כן, אם יש לך מנוע 1400 וגיר ידני, והאוטו שמור ולא מפורק, זה (היה בזמנו, בכל אופן) אוטו לא רע בכלל.

לא הכי אמין, לא הכי פשוט ולא הכי זול לטיפול, אבל נוח, מרווח, וגם נוסע בסדר גמור, גם עם מנוע 1400.

לטעמי, גירסת 5 דלתות אפילו נראת בסדר גמור, גירסת 4 דלתות נראית לא מי יודע מה.

תכונות - למה בדיוק אתה מתכוון ?

זה רכב משפחתי מתוצרת חברת רנו הצרפתית, יוצר בין השנים 1989 - 1996.

בשנה שלך היה לו מנוע 1.4 80 כ"ס או 1.8 90 כ"ס. היה גיר ידני או אוטומט בשתי הגירסאות.

היה מרכב 5 דלתות או 4 דלתות .

בלוח שעונים יש שעון, שמראה את מהירות הרכב, שעון, שמראה את מהירות סיבובי המנוע, שעון שמראה שת כמות הדלק בטנק, שעון, שמראה את טמפרטורת המיים במנוע, שעון שמראה את מפלס השמן. בקונסולה המרכזית יש שעון, שמראה את השעות והדקות.

בנוסף, יש בלוח שעונים נוריות ביקורת, לחיווי על מערכות שונות של הרכב.

אם תוכל להשקיע קצת יותר בשאלה, תקבל תשובה נורמאלית יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם נגיד לך שהאוטו לא טוב, מה תעשה?

נהוג להתייעץ לפני שקונים ולא אחרי בייחוד אם לא מכירים את הרכב.

מה בדיוק יכול להיות לא מובן בלוח המחוונים?

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עוד שאלה על רנו 19 שנת 94 ידנית האם היא עושה בעיות כמו גיר מנוע אוכלת שמן והאוטו במצב בסדר ומה אני יכול לעשות כדי להפסיק את העשן הלבן שיוצא מהאגזוז... תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודי, אתה בחור קצת מוזר.

אנשים כאן נכנסים, שואלים שאלות, מתייעצים, טוחנים את אותם הדברים עוד ועוד, לפני שקונים מכונית, במיוחד ישנה וזולה.

אתה קנית, בלי לבדוק, בלי לשאול אף אחד, לא יודע בדיוק מה קנית, ועכשיו אתה מספר, שהאוטו מעשן.

אם זה עשן ללא ריח, שנראה בבוקר, בדקות הראשונות אחרי התנעה, מדובר באדי מיים, שהצטברו באגזוז, וזה שום דבר.

אם זה עשן, שיצא כל הזמן, ואתה גם צריך כל הזמן להוסיף מיים לרדיאטור - זה גרוע, ופירוש הדבר הוא, שאתה עומד לפני הוצאה, ששווה פחות או יותר למה, ששילמת על האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום יש לי רנו 19 שנת 94 והילוכים שאני בהילוך חמישי ואני מגיע ל120 קמש אני על כמעט 40 בטורים אני רוצה לדעת אם אפשר להנמיך את הטורים וגם כמה יעלה לי לתקן מד של הדלק כי נראה לי המצוף תקוע תודה ושדבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת

כל הנתונים נמצאים פה

http://www.autoevolution.com/engine/renault-19-5-door-1992-14-80-hp.html

3500 סל"ד הם בהילוך חמישי כ 120 קמ"ש

נשמע סביר

שא ברכה

אמר אחד מחכמי הפורום: המשותף לזול, זוגלובק, וזבל

הוא: הנקניקיה

MARIN MOUNT VISION 5.8

"אם לא תיתן לזה למות זה לא יתן לך לחיות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...