Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוחי רכב לעובדי מדינה

evyatar11111
שימו לב! השרשור הזה בן 5226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבא שלי עובד מדינה וקיבל מיכתב שבו מצוין שהסתיים מיכרז החשב הכללי וניתן הנחות לביטוחי רכב,

ולסעיף שמעניין אותי

"סעיף "5: רכבים מתחת לשנת ייצור 1994 יבוטחו בביטוח חובה וצד ג' בלבד(ולא בביטוח מקיף), בחברת הביטוח הראל, כאשר הפרמיה לתשלום הינה בסך של 1848 ש"ח . הפרמיה הינה אחידה לכל הדגמים ושנות הייצור וכוללת כיסוי ביטוחי עבור כל נהג. ביטוח חובה וצד ג' מעניק זכאות לשירותי גרירה ודרך בלבד."

סוף ציטוט.

כיון שאני נהג חדש ואני נמנעתי עד היום מלקנות רכב עקב הביטוח היקר, האם אפשר לראות מכאן שהביטוח שלי יעלה(אני צריך לרשום את הרכב על שם אבי) 1848 ש"ח בלבד במידה ואני יקנה רכב עד שנת 94' .?

יש למישהו ניסיון , ?

תודה לכל העוזרים!

ואהבת לרעך כמוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד היתרונות של ביטוח לעובדי המדינה (מי ששייך לקטגוריה) בחברת " הראל" (מחוז ישירים) , כבר שנים, זה כיסוי ביטוחי לכל נהג ללא תוספת משמעותיות לנהג חדש\ צעיר. וזה לא רק לרכבים ישנים.

גם הביטוחים לרכבים יותר חדשים (כולל מקיף) ניתנים בתנאים עדיפים, במיוחד כאשר מדובר בנהגים חדשים.

גם במקרים של תביעות , ההפסד פרמיה ב 3 השנים הבאות הוא קטן (אם בכלל).

בקיצור, מי שיכול - מומלץ.

אבל גם כאן צריך להשוות מחירים ותנאים מול חברות ביטוח אחרות - ישנם דגמים עם מחירים זולים במיוחד, אבל, מסיבה שלא ברורה לי, דגמים מסויימים יקרים יותר מאשר בחברות אחרות (התייחסתי לביטוח מקיף).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר כאן פשוט על ביטוח חובה וצד ג' בלבד. המשמעות היא שאתה מבוטח לנזקי גוף ולנזקים שאתה גורם לאחרים בלבד. כלומר, אם תהרוס רכב של נהג אחר שעולה מיליון ש"ח, חברת הביטוח תפצה אותו. לעומת זאת, אם תהרוס את רכבך, או אחרים יעשו זאת עבורך (גניבה/ תאונה / שריפה) לא תהיה מכוסה כלל. לשיקול דעתך - אם נגרמה תאונה באשמת נהג אחר וניזוקת, תוכל לתבוע אותו. אבל אם הנהג האחר הוא גנב רכב שבדיוק בורח מהמשטרה, סביר להניח שאין לו ביטוח. לכן בדרך כלל בוחרים בביטוח כזה עבור רכבים שערכם נמוך. אתה יכול לעשות את זה לכל רכב בכל חברה, וזה תמיד יהיה זול בהרבה מביטוח הכולל ביטוח מקיף. הכוונה של המשפט הוא שאם יש בידך רכב משנת ייצור כזו, חברת הביטוח לא מסכימה לבטחו בביטוח מקיף. הגבלות לגיל וותק הנהג בכל מקרה מתייחסות לביטוח מקיף בלבד.

התנאים בביטוח עובדי המדינה טובים יותר מהתנאים בשוק החופשי, גם בביטוח חובה +ג בלבד וגם במקיף. אבל אם הרכב לא רשום על שמו של עובד המדינה, לא תוכל להשתמש בו.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

עובד מדינה הוא מי שמקבל את שכרו באמצעות משרד האוצר.

אפילו אנשי קבע אינם נחשבים לצורך זה כעובדי מדינה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לבדוק את ביטוח עובדי המדינה של שירביט, זול מאוד, פוליסה מעולה (במקיף) והחברה לא גרוע כמו שמספרים.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה כך, מדוע אבא שלי קיבל מיכתב רק עכשיו,ועשינו תמיד עד היום ביטוח רכב רגיל כמו כולם?

אני שואל כדי לדעת, אולי יש כאן עוקצ מסוים.?

עריכה:

מה אפשר לראות מקטע זה , האם זה כולל שנת 94 או לא?

"""

5. ביטוח לרכבים מתחת לשנת ייצור 1994:

רכבים מתחת לשנת ייצור 1994 יבוטחו בביטוח חובה וצד ג' בלבד (ולא בביטוח מקיף), בחברת הביטוח הראל, כאשר הפרמיה לתשלום הינה בסך של 1,848 ₪. הפרמיה הינה אחידה לכל הדגמים ושנות הייצור וכוללת כיסוי ביטוחי עבור כל נהג. ביטוח חובה וצד ג' מעניק זכאות לשירותי גרירה ודרך בלבד. """"

קישור: http://www.ag.mof.gov.il/AccountantGeneral/StaffSalary/StaffSalaryTopNav/SSCarInsurance/

ואהבת לרעך כמוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מחיר הביטוח נראה לכם נוח, אל תשאלו שאלות קיטבג ונסו לבטח את הרכב. הצלחתם - הרווחתם. לא הצלחתם - לא קרה דבר.

לענין סעיף 5 - כתוב מתחת לשנת יצור 94.

כמו שאני מבין את זה, אפשר היה לכתוב רכבים משנת 93 ומטה, כלומר שנת 94 אינה נכללת.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי עובד מדינה וכבר שנים ביטוח הזה דרך המדינה.

הביטוח זול משמעותית (בחצי מחיר!) אני עכשיו ביטחתי את המיצובישי שקניתי במקום ב 4 אלף ב 2200 חובה וצד ג' לכל נהג שזה כלום!

אגב גם למגלאים עובדי מדינה מגיעה ההנחה.

עריכה: שהיתי אל הסוכן ביטוח וא אמר שאפשר לבטח את המיצובישי 93' שלי בביטוח מקיף רק צריך להוסיף כסף. (וזה עדין לא יקר)

בדוק מול הסוכן ביטוח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1800~ שקל זה מחיר סטנדרטי.

אני משלם את זה בביטוח רגיל לחלוטין .

1200 שקל חובה+600~ ג' כולל גרירה וחלונות.

אבל לכל הנהגים כולל נהג צעיר? לא ניראה לי. בביטוח לעובדי מדינה ההסדר הוא לרוב ביטוח לכל נהג, ז"א גם מי שמוציא עכשיו בן 17 רשיון יכול לנהוג על האוטו.

ראה את הדוגמה על המיצובישי שלי. (חצי מחיר) בדקתי והשוותי להרבה חברות ביטוח וגם בהראל שאני עכשיו ביטחתי בהלאחד שעובד מדינה ואחד שאינו עובד מדינה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...