Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

toyo t1r vs s-drive yokohama

shahar1
שימו לב! השרשור הזה בן 5269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ולי יש רביעיה SDRIVE ואני מאוד מרוצה. נו ו-? איזו אינדיקציה זה נתן לפותח השירשור? הוא רצה השוואה! (ולא בא בקטע של להעליב או לרדת עליך חלילה, פשוט זה לא כלכך קשור).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה סליחה, על האיביזה הקודמת היו לי S-DRIVE, ביציאה מהמקום היה נדמה כאילו הם מפרפרים פחות,

אבל בסיבובים הטויו מרגישים דביקים יותר לרצפה.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת פידבק ורגש בהגה לדעתי היוקו

מבחינת אחיזה וצפי לעל המגבלות ביחס למחיר טויו

היום אני נועל T1R טריים ומרוצה,אבל בכיף הייתי הולך על הS אם היה בנמצא במחיר סביר או אפילו הADVAN (מעל הS)

וד"א הטויו רועשים יותר

מי שמפחד מאחד לא מפחד מאף אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רגע, מי אוחזים טוב יותר (על רטוב\יבש)?

FITCH, אפשר לינק לאתר?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ביקורות שקראתי והמלצות של אנשים ה-S DRIVE יותר טובים מה-TOYO.

אם אני ימצא S DRIVE במחיר טוב אני אלך עליהם בלי לפזול לכיוון ה-T1R.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

toyo t1r

http://www.1010tires.com/tire.asp?tirebrand=Toyo&tiremodel=Proxes+T1R

יוקוהמה S דרייב

http://www.1010tires.com/tire.asp?tirebrand=Yokohama&tiremodel=S%2EDrive

הציון הכללי זהה, לפי הציונים היוקו אוחז מעט טוב יותר ביבש, הטויו ברטוב.

אישית בגלל ההבדלים במחיר אני הייתי הולך על הטויו כי הוא הרבה יותר משתלם ומציג אחיזה לא פחות טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סומך על אתר שרושם ביקורות על צמיגים, מדעות וניסיון של אנשים שאולי לא מבינים דבר וחצי דבר מהחיים שלהם.

אם יוקוהמה ישלמו לי אני אדרג שם את הצמיג שלהם 5 בכל סעיף. ויחזור על זה כמה פעמים.

אני חושב שצריך דעה של מקצוען אמיתי.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן של caranddrive של צמיגים ספורטיביים.

לצערי היוקוהמה לא נוכח במבחן, הטויו כן.

http://www.caranddriver.com/reviews/comparisons/05q4/tire_test_the_quick_and_the_tread-comparison_tests/goodyear_eagle_f1_gs-d3_page_12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של רביעיית S Drive , אפשר לנהוג על רטוב כמעט בידיוק כמו על יבש.

האחיזה לא משתנה כמעט.

או שאתה נוהג כל כך לאט על כביש יבש שאתה לא קרוב למגבלות ובכך על כביש רטוב אתה יכול להכנס באותה המהירות, או שאתה עילוי בתחום הנהיגה ואני מתכוון למשהו שאפילו הליצן מיכאל שומאכר לא מתקרב אליו, הרי גם הוא נוהג לאט יותר על כביש רטוב ועם צמיגי גשם שטכנולוגית אמורים להיות טובים יותר מה S DRIVE, או שבאמת טכנולוגית ה S DRIVE מציגים מהפכה שלא נשמעה עד עכשיו שגורמים לצמיגים לאחוז בגשם כמו על כביש יבש, או ששינית את כיול הרכב למשהו מטורף ששום מהנדס עוד לא עלה עליו והצלחת לגרום לרכב לאחוז בצורה פסיכית על רטוב, או ששינית את כיול הרכב למשהו מטורף רק לכיוון השלילי שעל כביש יבש אתה אוחז גרוע כמו על כביש רטוב, או שהרכב שלך ספציפית זה אחד הרכבים האוחזים ביותר בעולם, או שהרכב שלך הוא אחד הרכבים הכי פחות אוחזים על רטוב, או שאתה חיי בסרט.

בכל מקרה, אין מצב בעולם שאתה יכול לאחוז על כביש רטוב כמעט כמו על כביש יבש בעוד אתה על סט-אפ נורמלי.

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...