Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלילה לנהג חדש עקב תאונה| כמה שאלות

Golom14
שימו לב! השרשור הזה בן 5281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אני רושם על אירוע שקרה לחבר שהוא נהג חדש ולדעתי ההתנהלות לא הייתה נכונה:

חברי נסע בכביש 75(מי שיודע מקרית טבעון לכיוון יוקנעם) שם יש סיבוב מסוכן, הוא נסע כל הדרך כשהוא לוחץ על הברקס ולקראת הסיבוב שם לב לשלט "סיבוב מסוכן" ולכן בדק את המהירות 40-50 קמ"ש ולחץ על הברקס כדי להאט.

באותו יום היה גשום והרכב לא האט אלא החליק ולכן הוא לחץ על הברקס חזק וכתוצאה מכך הופעל הABS ובעקבות החלקת זנב הרכב פגע בבטונדה והתהפך.

לנהג שלום, אף אחד לא נפגע והרכב טוטאלוס.

באותו יום שוטרים שהגיעו למקום לקחו לנהג את רישיון הנהיגה ונקבע לו פגישה אצל בוחן תאונות.

הוא הגיע לבוחן תאונות ושם סיפר את האירוע שלא היה כלום והשוטר אמר לו שכנראה ישללו לו את הרישיון ל60 יום + בסופו של דבר הוא יעמוד למשפט.

לבסוף הוא הגיע לקצין שכפי שהוא כבר ידע שלל לו את הרישיון ל60 יום ואמר לו שבערך עוד חצי שנה הוא יזומן למשפט!!!

לחבר אין שום עבר תעבורתי, הוא בחיים לא נעצר על ידי שוטר, יש לו שנה וחצי רישיון (נהג חדש).

לפי מה שאמרו לו הוא קיבל פסילה רק כי זה נחשב תאונה קשה והוא נהג חדש - למרות שאין נפגעים!!!

1)מה אתם ממליצים לעשות?

2)מה הולך להיות במשפט? ולמה משפט?

3)כדאי לו לקחת עורך דין ולערער על הפסילה "המנהלתית"?

4)האם יהיה לו רשום משהו על האירוע? איפה יהיה רשום? כמה זמן עד שזה ימחק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבר שלך הוא נהג חדש, שגרם לרכב להתהפך בזמן נסיעה.(פעם ראשונה שאני שומעת שרכב יכל להתהפך ב 40 קמ"ש, וכאשר הרכב בזמן האטה).

בוחנים רשאים לשלול רשיון נהיגה לתקופה של צינון לפרק זמן של 30-60-90 יום.

אם החבר קיבל 60 יום כנראה שהתאונה היתה חמורה ביותר,והבוחן החליט לצנן אותו יותר זמן ללא רשיון(רכב הפוך, ומושבת).

על איזה סעיף בדיוק הוא יכל לערער בפסילה המנהלתית?

כל שנותר לו לעשות זה לקחת עורך דין ולקוות שיצא מכל הארוע הזה "בזול", מה שלא נראה סביר, כי שופטים מחמירים עם נהגים חדשים.

הרישום יופיע לו במסוף המשטרתי, שהוא היה מעורב בתאונת דרכים (לא נמחק) כמו שכל דוח שאתה מקבל משוטר לא נמחק מהמסוף.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבר שלך הוא נהג חדש, שגרם לרכב להתהפך בזמן נסיעה.(פעם ראשונה שאני שומעת שרכב יכל להתהפך ב 40 קמ"ש, וכאשר הרכב בזמן האטה).

אני חוזר הכביש היה רטוב והרכב החליק, הוא אומר שהוא ראה אחרי איזה חצי שעה שגם אוטובוס החליק בדיוק באותו מקום ושבר את המשולש אזהרה שלו הוא לא אמר את זה האם זה יכול להשפיע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזו לא אשמת הבחור. זו אשמת המורה הנהיגה שלו שכנראה לא לימד אותו כלום ושל הטסטר שהעביר אותו טסט.

If there is a car in front of you, you are going too slow... :-D:drinking:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר הכביש היה רטוב והרכב החליק, הוא אומר שהוא ראה אחרי איזה חצי שעה שגם אוטובוס החליק בדיוק באותו מקום ושבר את המשולש אזהרה שלו הוא לא אמר את זה האם זה יכול להשפיע?

אם הכביש היה רטוב, ויש סיבוב מסוכן, והוא נהג חדש שלא מיומן בנהיגה, הוא היה צריך להתאים את עצמו לתנאי הדרך (הדרך לא יכולה להתאים את עצמה לנהג).

אני מכירה את הכביש המדובר, מידי פעם אני נוסעת בו, לא זיהיתי ליקויי בטיחות, הכל תלוי בנהג במקרה הזה, מהירות שאינה מתאימה לתנאי הדרך.

*זה שנהג האוטובוס גם איבד שליטה זה לא יוציא את החבר "בסדר" מהאירוע.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתנצל מאוד!!!!!!!!

שכחתי לציין שהקטע כביש הזה הוא צר (רוחב של לא יותר מ5 מטר) נתיב אחד ומשני צידיו ישנם מעקות בטון.

מה שכנראה נגרם זה דבר שנקרא החלקת זנב שבגללה הזנב שלו פגע בבטון וזה הדבר שהפך אותו.

הוא שואל מה יכול לתת שופט במצב כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כבר יכולים לתת לו?

במקרה הכי גרוע, יקבל שלילה והוצאה להורג בסקילה בכיכר העיר.

במקרה הטוב, שלילה וקנס.

לא סוף העולם... טוב שלא היו נפגעים בגוף אלא רק ברכוש. פח אפשר לתקן, את גוף האדם קשה לתקן.

תגיד את זה לחבר שלך, אולי הוא ילמד מזה משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל, בנאדם שואל שאלה פשוטה וכל הפורום נהיה פתאום הבן של ראם סמואל ושר התחבורה ביחד.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלילה זה החלק הקטן שבתחום הענישה.

החלק העיקרי בענישה הוא מאסר שנתיים או קנס עד 67,300 שקלים.

את הקנס יש לשערך מתאריך החקיקה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי כל השאר, אבל הנה טיפ קטן לנהגים החדשים.

לחיצה ממושכת על הברקסים מחממת אותם והופכת אותם לבלתי יעילים, במידה ואתם רוצים להאט בירידה הישארו בהילוך נמוך.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...