Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ רולס-רויס סילבר-שאדו {צללית-הכסף}

בני ל
שימו לב! השרשור הזה בן 4178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

נו סאגה שניה מתחילה :lol:.

קישור לסאגה הראשונה למי שלא יודע :shock:.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=122866&highlight=%D7%A8%D7%A0%D7%95

הסיפור.

יום אחד מיתקשר אלי חבר טוב מהפורום ומספר לי שיש לקרוב מישפחה שלו בארה"ב רולס רויס למכירה.

מיכיון שחברי ידע שאני "זומם" על רולס רויס ישר חשב עלי יצר איתי קשר ושלך לי תמונות כלליות של הרכב.

לאחר מיכן קישר אותי אם בעל הרכב ואני המשכתי מיכאן את הליך רכישת הרכב.

מה שקרה בפועל זה דבר מכוער לגמרי ותיכף תבינו.

ושלא תבינו לא נכון! אני מדגיש שאת מה שאני כותב אכשו החבר שלי לא יודע עד היום וזה לא אשמתו ולדעתי הוא יכעס על מה שקרה ולא עלי!!!

וזה הסיפור .

אחרי ההכרות הראשונה ניהלתי הרבה שיחות טלפון אם המוכר בארה"ב שאגב הוא ישראלי לשעבר מכונאי בפנסיה שהיגר לארה"ב לפני הרבה שנים ואת זה שהוא מכונאי גיליתי רק אחרי שהרכב הגיע לישראל. אגב שמו של המוכר הוא יודה.

מיכיון שקיבלתי הרבה תמונות כלליות על הרכב שעשה רושם לא רע אם פוטנצייל טוב לשיפוץ סגרתי עיסקה ורכשתי את הרכב.

יודה הסביר לי מיספר רב של פעמים שהרכב מבחינה מכנית מצוין הכול תקין הכול עובד צמיגים חדשים מצבר חדש וכו'.

הדברים היחידים שיש לסדר ברכב הם

א] קאליפר של הבלמים בגלגל קדמי ימין תפוס וצריך לשפץ אותו.

ב] צריך לעשות לאוטו פחחות וצבע ואין רקבונות .

ג] יודה הדגיש בפני שהרכב אמנם בניורק אבל לא נסע בניורק ביכלל והגיע מאזור פלורידה היכן שהשמש זורחת כלומר לא סובל מבעיות חלודה מהמלח על הכבשים.

עד כאן הכול טוב ויפה.

קניתי שילמתי והרכב נישלח אחר כבוד אלי לארץ בעזרתו של ליעד התותח אני מדגיש תותח ולא תותחת!!!

לא אכנס לסיפור של המישלוח כי גם המישלוח היה סרט שחור אולי בפעם אחרת.

שיחררתי את הרכב מהמכס והבאתי אותו לביתי .

למחרת היום לקחתי אותו למוסך שלי והרמתי אותו על הליפט לאבחן את הנזק מהבלם קדמי ימין כפי שאמר לי יודה. ובאותו רגע חשכו עיני וואלה איזה חורבה הבן זונה הזה מכר לי! חתיכת רמאי, גנב ,ושקרן ושפשוט לא יאמן!!!

הנזק ברכב עצום! חד משמעית הרכב מבחינה מכנית קטסטרופה והאמת שבארה"ב היה לא נוסע אלה טס לפרוק בקיצור הבן יונה הזה האכיל אותי אים מצקת הר של חרטות וזיבולי שכל.

לי הסביר שקאליפר אחד תפוס והאמנתי לו כי הוא "ישראלי "לשעבר עלק פטריוט אולי פטריוטיזי +

אני נסעתי סיבוב קטן על הרכב והרגשתי שהוא לא נוסע טוב. כאשר ניסנו לדחוף את האוטו לליפט 10 אנשים לא הצליחו להוזיז אוטו,

הדבר היחידי שהוזיז אוטו זה המנוע המיפלצתי שיש לרולס 7000 סמ"ק.

לסיכום כול מערכת הבלמים הרוסה טוטלית מא' ועד ת' הכול משאבות כולם תפוסים ולא אחת כול הצנרת מתכת רקובה עד היסוד ונזק ענק בכול המערכת ההידראולית עקב שימוש בנוזל בלמים לא מתאים ושאסור לשימוש ברכ הזה לפי הורואות יצרן.

בשורה תחתונה אכלתי אותה בגדול וניכנסתי לאין כניסה.

אם היתי יודע את האמת לא היתי קונה את הרולס ביכלל.

נכון להיום אני עומד בפני עובדה קיימת וזה מה יש אין ברירה הולכים על שיפוץ מקיף.

תחילה הערכת נזק.

א] כול מערכת הבלמים

ב] כול מערכת הצנרת בלמים

ג] שיפוץ כול הקאלפרים מלפנים 4 קאליפרים ומאחור 2 כפולים ועוד מערכת בלם יד ניפרדת

ד] כול המערכת ההידראולית של הרכב [דומה לסיטרואן רק יותר חכם ויותר אמין ]

ה] כול המשאבות שקשורות למערכת כולל אקומולטורים שסטומים ווסתי לחץ עסק יקר ומסובך

בנוסף כול החלונות חשמל לא עובדות הכול תפוס מחוסר שימוש וחלודה

הנעילה מרכזית שבורה

מנעולי דלתות שבורים לא ניתן לנעול ולפתוח את הרכב אם מפתח תבינו בהמשך.

אני לא הבנתי ואתם תראו בתמונות למה קשרו חוטים לכפתורי הנעילה של הדלתות , וכמובן שאלתי והתשובה היתה שהמפתחות ברכב והמצבר מנותק ואם חלילה ינעל הרכב לא יוכלו לפתוח . שקרן בן אלף שקרנים הכול שבור בלי שום אפשרות לפתוח אם יטרקו דלת והחוטים הם ההצלה היחידה לשיחרור הנעילה.

חוץ מהמנוע והגיר שעובדים יפה כול הרכב חרבנה אמיתי ואין לי ברירה ואני נעלץ לשפץ את כולו.

אכשו אחרי ששיטפתי אותכם בצורה שהאכילו אותי אין לי ברירה ואני ניכנס לשיפוץ כללי של הרכב , וכמובן זה סיפור בהמשכים

שם הסיפור חסמבה בארץ הרולס.

בתור התחלה תמונות ממצבו הכללי של הרכב.

סתם קוריוז, כאשר התחלתי את מסע חיפוש החלקים באנגליה וארה"ב הגעתי לסוחר חלקי חילוף בארה"ב שתוך כדאי שיחה הוא שואל אותי אם הכב היה שיך למישהוא בשם יודה :shock: מה היסתבר שיודה המוכר ידע את מצבו האמיתי של הרכב למעשה יותר מיזה! אפילו הזמין את כול החלקים שצריך, חברה רשימה מפה ועד החלל וחזרה ובסוף מכר לי את הרכב כלומר הוא ידע בדיוק את המצב האמיתי של הרכב ורימה אותי ביודעין אני אגב שוקל עדיין מה לעשות בנידון.

בברכה בני ל.

IMG_1867.JPG

IMG_1868.JPG

IMG_1864.JPG

Pictures usa 11 odi rollsrots 027.jpg

Pictures usa 11 odi rollsrots 028.jpg

IMG_1853.JPG

IMG_1860.JPG

CIMG7501.JPG

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 306
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בגלל שהוא ישראלי או יהודי היית צריך להזהר ואני אומר את זה ללא שמץ של אנטישמיות רק נסיון מר.

אבל לפחות אתה יכול להיות רגוע שפה בארץ אתה תלוי בעצמך ובעזרה של חברים אמיתיים ואז השיפוץ יהיה קצת יותר קל.

בהצלחה ומחכים להרבה תמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני, בטוח אני שאחרי השיפוץ שהרכב יעבור אצלך,

הוא יהיה במצב הרבה יותר טוב מיום עזיבתו את המפעל....:wink:

יישר כח ובהצלחה בשיפוץ.

עדי גולדנברג 13399

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני, אם שמרת את כל המיילים שהוא שלח לך אז יש לך הוכחות!

תקע אותו עד העצם!!!!

בהצלחה בשיפוץ :wink:

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המציל רולס רויס אחת, כאילו הציל אימפריה שלמה

GOD SAVE THE KING BENNI LEVY

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני הסיפור יבש. תוסיף כמה קללות עסיסיות, איפה הלקסיקון שלך ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני - בהחלט סיפור סופר מרגיז ומאוד מתסכל חוויתי משהו דומה על בשרי רק שלשמחתי היה זול יותר לטיפול אבל גם עלה לא מעט.

תתנחם בעובדה שעכשיו אתה חייב לפרק את הרכב ולהרכיבו מחדש כך שמכאן כבר לא יעבדו עליך יותר מה שאומר שבסוף תצא לך פצצה אמיתית .

אם חלק מההתקשרות היתה דרך מיילים הרי היא מתועדת ואני במקומך ההיתי נוקט באמתעים משפטיים בנוגע לבחור השקרן - בארה"ב העניין הרבה יותר רציני מבארץ ועבירות בתחום הרכב לפעמים נחשבות כעבירות פדרליות!

לא כתבתה על מצב השילדה לכן אני מניח שזאת לפחות אינה רקובה וזאת גם הקלה משמעותית ...

בהצלחה בשיפוץ - שתף אותנו בתמונות

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מתסכל אבל אני סומך עליך שהיא תראה כמו הרנו בסוף,

אגב אני תמיד אמרתי שלא קונים רכב ממכונאי ובטח שלא ישראלי.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני, כמו קודמיי גם אני בטוח שהרכב ייראה חדש לאחר השיפוץ!

שיהיה המון המון בהצלחה. :wink:

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני ,

תגיד תאמת ,

קנית רולס רויס בשביל לשפץ רק קליפרים ועוד כמה דברים קטנים ? :wink:

הרי היה לך משעמם מאוד ......

ככה יש לך הרבה מה לעשות , לשתף אותנו ,

כולנו נתפעל משיפוץ מופלא של הרולס-רויס הראשונה בישראל

ובא לציון גואל :-)

בהצלחה רבה , וסבלנות , הרבה כמו שיש לך .

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי כדאי לך לבדוק את העניין משפטית.

בהצלחה בשיפוץ.

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...