Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על קניית מוצרח חשמל לבית (מקרר,תנור בילד אין וכו')

erga25
שימו לב! השרשור הזה בן 5264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב אני צריך לקנות מספר מוצרי חשמל כגון :

1) מקרר

2) תנור אפייה - בילד אין .

3) כיריים חשמליות .

4) מכונת כביסה(פתח חזיתי)

5) מייבש כביסה .

מה שחשוב לי שהמכשירים ישמשו אותי לאורך זמן , אני יודע שהמוצרים של היום לא מחזיקים כמו פעם אבל בכל זאת .

במקרר חשוב לי שיהיה שקט , חסכוני בחשמל .

חשוב לי איכות במחיר סביר .

אשמח לקבל הכוונה בנושא .

תודה מראש ,אמיר .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרר - LG או SAMSUNG

תנור אפייה - SIEMENS BOSCH

כיריים חשמליות - SIEMENS BOSCH גם באיקאה אפשר להשיג KUPPER במחיר טוב

מכונת כביסה SIEMENS BOSCH או MILLE אם ידך משגת תקציבית

מייבש - אין צורך להשקיע יותר מדי - חשוב שפתח יהיה מרובע ושרק הדפנות יזוזו אם אני לא

טועה קריסטל מביאים כזה

כבר חודש בלי קיק דאונים - ככה מתמודדים עם מחירי הדלק:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לתנור, אם אתה לא אחד שמשתמש בו הרבה, קח תנור עם איזה 5 או 6 תוכניות, ככה הוא יעלה לך יותר זול מתנור עם 10 תוכניות למשל. שתדע גם שכמה שהתנור יותר דיגיטלי, ככה הוא יותר יקר ומניסיון שלי הדבר הדיגיטלי היחידי שצריך בתנור זה טיימר. כל השאר שיהיה מכאני.

יש לי בבית תנור של בוש, דע לך שהם יקרים יותר משאר החברות וגם התבניות (אם תרצה לקנות עוד עוד להוסיף אביזרים שונים) שלהם יקרות יותר. יש לי את התנור כחצי שנה, בנתיים אני נהנה איתו מאוד ביחס לתנור הישן. לגבי אמינות אני לא יודע להגיד לך, אבל לא שמעתי על הבוש הרבה תגובות רעות ביחס לאחרים וזאת גם אחת הסיבות שקניתי את הבוש.

מקרר יש לי אמנה עם פריזר למטה, אני לא יודע איך הם ביחס למתחרים מבחינת מחיר, אבל הוא תוצרת ארה"ב ומראה אמינות כמו האמנה הישן שהיה לי.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי: תנור סאוטר 7 שנים ללא תקלות

מקרר אמנה פריזר עליון הפשוט ביותר בזמנו - ללא תקלות, מלבד מדחס ומאוורר שנשרפו בגלל בעיות ברשת החשמל והוחלפו ע"ח חברת חשמל

מכונת כביסה ספקטרה - 7 שנים ללא תקלות, הפלסטיקה לא משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חיסכון בחשמל, יש לך כיום דירוג של יעילות מ-A עד F, כש-A הוא המכשיר החסכוני ביותר.

נפוץ בעיקר במקררים ובמזגנים. בדרך כלל מכשיר בדרגה A או B יעלה יותר ממכשיר בדרגות

הנמוכות יותר, אבל החיסכון בצריכת חשמל במשך השנים משתלם, כנראה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדירוג אנרגיה זה גימיק שיווק נטו.

במכונת כביסה לדוגמא, השוני בין דירוג A לG(הגרוע ביותר וכמעט ולא קיים) זה בין 7-13 אגורות לפעולה ארוכה.

כלומר אם בשנה מכונת כביסה עושה כ200 פעולות ארוכות מלאות(4 מכונות בשבוע), ההבדל יהיה 14-26 ש"ח בשנה לטובת דירוג A מול דירוג G.

העניין הוא, שהעלות בקנייה היא לפחות במינימום 1000-1500ש"ח יותר על מכונה מאותו יצרן רק בדירוג A, מול דירוג G.

אפילו אחרי 10 שנים של שימוש זה לא יצדיק את ההשקעה.

לכן, זה ממש לא משתלם וסתם נועד לדחוף את המוצרים היקרים יותר.

כנ"ל גם במקררים וכו', ההפרשים פשוט לא מצדיקים את העלויות.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...