Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו 2003 1.2 - רצועה או שרשרת תזמון?

Hovav
שימו לב! השרשור הזה בן 5281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

הרכב עשה 120K ק"מ. במורשה טוענים שהגיע העת להחליף רצועת טיימינג, עבודה הכרוכה בקנס על סך 2500 ש"ח. האם במנוע 1200 סמ"ק יש רצועת תזמון או שרשרת תזמון אשר אינה מחייבת החלפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שלך יש שתי שרשרות טיימינג. יש להחליפם במידה שהן רועשות.

בועז.

מאיפה השטויות האלה ?

ברכב של פותח האשכול קיימת שרשרת תיזמון אחת בלבד ושרשרת המניעה את משאבת השמן.

לא מחליפים שרשרת תיזמון או שרשרת משאבת שמן מנוע לפי בדיקת שמע אלא לאחר בדיקה יסודית של השרשרת והמירווחים.

בדיקת שמע זו אבחנה בסיסית ביותר ואין להסתמך עלייה לשם החלטה האם להחליף שרשרת או לא.

פותח האשכול !

אנא ציין את קוד המנוע כפי שרשום ברישיון הרכב בכדי שתוכל לקבל מידע לגבי עלויות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך מרק היקר.

אתה צודק רק בחלק ממה שכתבת.

אכן יש שתי שרשרות. אחת טיימינג והשניה מ. שמן.אבל כאשר פותחים את הטיימינג מחליפים את שתיהן.

אתה מוזמן לבוא ולקבל הסבר מהבוס שלי במוסך בו אני עובד. במקרה יש במוסך מנוע פתוח.

לא פותחים טיימינג, אם השרשרות לא רועשות.

את כתובת המוסך תקבל בהודעה פרטית אם תחפוץ.

בועז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...