Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לימוד אקסל

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 5310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתקלתי בצורך לעבוד עם אקסל, יש המלצה לאיזה מדריך בעברית לתוכנה הזאת?

מעולם לא עבדתי איתה ואני צריך לבנות מסד נתונים קטן שיעשה לי חישובים

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2003 עברית

מצאתי משהו והתחלתי לפי זה לבנות את מה שרציתי ונראה לי שהבנתי קצת את העניין, אבל יש כמה נקודות שלא מצליחות לי והוא נותן שגיאה.

כמו למשל אני כתוב לו =SUM(F20:F28), כשמילאתי רק את F20 ואת F21, ולכן בתוצאה הסופית הוא נותן לי שגיאה כי לא מילאתי לו עד F28 נתונים

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2003 עברית

כמו למשל אני כתוב לו =SUM(F20:F28), כשמילאתי רק את F20 ואת F21, ולכן בתוצאה הסופית הוא נותן לי שגיאה כי לא מילאתי לו עד F28 נתונים

למיטב זכרוני הוא לא אמור לתת שגיאה על זה, אבל נסה לתת שם ערך 0 עד שיהיו לך נתונים למלא, כדי שהוא יוכל להתייחס אליהם כ"נתון" ולא כ"נעלם".

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם נתון 0 באמת אין בעיה.

יש אפשרות להכניס נתונים שהוא ישמור אותם, ואז ליצור תיבה נפתחת ושם אני אבחר בשם מוצר וכל הנתונים שלו יופיעו?

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל בלינק הראשון שנתנו לך על הפונקצייה VLOOKUP.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מה שהתכוונתי.

אני רוצה להכניס מידע שלא יהיה גלוי לעין.

זאת אומרת שבעמוד אחד אני רושם סבון מתחת לזה שמן מנוע ועוד שלל מוצרים. בעמודה הבאה אני כותב את המחיר שעולה לי כל קרטון של אותו המוצר. בעמודה הבאה אני מכניס כמה פריטים יש בכל קרטון של אותו המוצר ואז בעמודה הבאה אני מקבל תוצאה של כמה עולה לי כל פריט שנמצא בתוך הקרטון. ככה גם קל לי לעדכן מחירים אם אני קונה את זה ביותר זול או יותר יקר.

בעמודה שאחרי זה אני כותב כמה פריטים אני רוצה לקחת מכל קרטון, ובעמודה שאחרי זה כותב לי את המחיר של מספר הפריטים שלקחתי מהקרטון. זאת אומרת שכל פריט עולה שקל ולקחתי 10 פריטים מהקרטון, אז העלות שלהם היא 10 שקלים.

בסופו של דבר למטה יהיה לי חישוב עלות של כל הפריטים שהוצאתי מהקרטונים השונים, מהקרטון של הסבון לקחתי פריטים בעלות של 10 שקלים, מהקרטון של השמן לקחתי פריטים בעלות של 5 שקלים וביחד זה 15 שקלים.

ככה יהיה לי אפשרות לדעת כמה עולה לי נטו אותם הפריטים שהלקוח מזמין ואני יודע כמה לגבות. למעשה אני יוצר ככה חבילות של פריטים שונים כשמה שמעניין אותי זה העלות הכוללת של כל חבילת פריטים.

כדי לייעל את העניין, חשבתי שכל המידע הזה יהיה מוסתר, ובעצם בעין מה שאני אראה זה פשוט מאוד כמו בחשבונית שמפורט איזה מוצר נקנה (אני אבחר מרשימה נגללת מוצר אחר כל פעם), איזו כמות ממנו נקנתה ומה העלות של אותה הכמות ובסוף יהיה מחיר טוטאל של כל המוצרים.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון, מלמידה של אקסל בהתכתבות לא תגיע רחוק.

אם הדבר חיוני לצורך עבודתך, או שתתן למישהו שכן מבין בזה לעשות את זה בשבילך (ועל הדרך שב לצדו ונסה להבין מה הוא עושה), או שתשקיע ותעשה קורס.

אחד הקורסים המועילים ביותר שהיו לי במסגרת התואר שלי היה באקסל, והיום אני רואה כמה הידע הזה משמש אותי. הבעיה שלי היא שמאז יצאה גירסת 2007 הארורה, ואיבדתי את הידיים ואת הרגליים שלי בתוכה :x

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...