Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלילה עקב שכרות ותהייה לגבי המשפט.

אלעדיקו
שימו לב! השרשור הזה בן 5328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם קודם כל אני רוצה להגיד שהשתמשתי בחיפוש אך לא מצאתי תשובה מתאימה.

נהג חדש נבדק על ידי ינשוף ויצא שיכור. קיבל שלילה מנהלתית של 30 יום.

במהלך זמן השלילה קיבל מכתב לחידוש הרישיון (נגמר הנהג חדש, חלפו שנתיים)

ללא עבירות קודמות וכו'. המשפט יהיה בדצמבר השנה. הנהג יחדש את הרישיון לפני המשפט וכבר לא יוכתר כנהג חדש.

האם במשפט ישפטו אותו בתור נהג חדש ו/או רק בתור נהג צעיר?

אשמח לתשובות ממנוסים ולא מכאלה שיבואו להגיד "אני שמח שתפסו אותו" או "החוק מחייב על שלילה של שנתיים"

אנא, תענו רק בהתאם לשאלה - זה נורא חשוב. תודה, אלעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי אותו מצב כמו שלך רק שאותי תפסו על מהירות , בסופו של דבר העורך דין שלי אמר שהם לא מתייחסים אלי כאל נהג חדש במשפט .

ד"א - אל תצפה לצאת מזה בזול , ידפקו אותך כמו שצריך גם אם אתה חדש וגם אם אתה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...