Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור בעלי המקצוע של קארזפורום

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 1312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברוכים הבאים לשרשור בעלי המקצוע הגדול של חברי קארזפורום.

ראשית אומר, שהרעיון לשרשור נלקח מחברי מועדון הרודסטרים ועל כך להם התודה.

השרשור הזה מיועד לנצל את אלמנט הרשת החברתית בפורום הזה, כלומר העובדה שהפורום מרכז שלל פלחי אוכלוסיה ומגוון בעלי מקצועות ומיומנויות - לא בהכרח בקשר ישיר לתחום הרכב.

המטרה היא, בפשטות, להיעזר אחד בשני. בין אם מדובר בעבודה בתשלום מבעל מקצוע הכותב בפורום, או עזרה בחינם מאדם טוב בעל מיומנות בנושא זה או אחר.

יש כללים, כמובן (אי אפשר בלי כללים בפורום הזה (-; ). קראו אותם לפני שאתם מחליטים לכתוב הודעה בשרשור, כדי למנוע בלגן.

כללי שרשור בעלי המקצוע (נא לקרוא לפני כתיבת הודעה!):

1. רק חברי פורום רשומים בעלי גישה לאוף טופיק רשאים לכתוב בשרשור בעלי המקצוע. נא לא לפרסם את השכנים שלכם, דודה שלכם או החבר הכי טוב שלכם.

2. יש לפרסם הודעה אחת בלבד ואין להגיב להודעות בשרשור. המגיב פעם אחת - הודעתו תימחק. המגיב פעמיים - יקבל הערת משתמש. אם נורא מתחשק לכם להגיד כמה הרעיון נפלא, להביע אושר ולשלוח לנו כסף - בה"פ (אלי אם מדובר בכסף, לשלומי בכל מקרה אחר).

3. נא לא לפרסם את המכולת של אבא שלכם, את החנות של גיס שלכם או את מועדון הלילה של דוד שלכם (אלא רק אם הוא מכניס את כולם בחינם והמשקאות על חשבון הבית). השרשור מיועד לבעלי מקצועות חופשיים, לא לפרסום עסקים משפחתיים. אם אינכם בטוחים אם מותר או אסור לכם לפרסם את העסק שלכם - שלחו אל אחד המנהלים ה"פ והוא ידריך אתכם.

4. שימו לב שהשרשור לא מיועד רק לבעלי מקצוע, אלא גם לאנשים בעלי מיומנויות. אם מישהו מבין במחשבים, בקולנוע ביתי, בעיצוב פנים, במוזיקה, בטיפולים רפואיים וכן הלאה - הוא מוזמן לכתוב.

5. נסו לשמור על מתכונת קבועה להודעה. שם מלא, פרטי המקצוע/המיומנות (כולל באיזה אופן אתם מוכנים לבוא לקראת חברי הפורום בהנחות וכיו"ב), דרכי יצירת קשר ומיקום בארץ אם יש צורך.

6. שימרו על יחס הוגן לחברי הפורום הנעזרים בשירותיכם. זיכרו שמדובר בפורום פתוח - אם אתם מציעים את עזרתכם דאגו שיהיה זה שירות טוב, לא שירות דב. באם מישהו נפגע מחבר פורום אחר, במציאות כמו באינטרנט - ה"פ לאחד המנהלים.

7. ההנהלה רשאית (כמובן) למחוק הודעות שאינן מתאימות לכללים. טענות/מענות וכולי, כרגיל בה"פ למנהל החביב עליכם שהוא לא אני.

8. אולי יהיו כללים נוספים בעתיד. נראה כמה תהיו טובים.

בהצלחה לכולנו.

ההנהלה

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתחיל, כדי לתת לכם דוגמה.

רוני שטרן

כתב במגזין אוטו נכון להיום. יכול לעזור בנושאים רבים בתחום הרכב, ולייעץ בנושאי רכישת רכב חדש/משומש.

ניתן למצוא אותי בפורום, כמובן. זמין גם בה"פ לשאלות (אבל עדיף שתשאלו בפורום הייעוץ ברכישה, אם בזה מדובר).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמי צביקי

עו"ס המתמחה בתחום הזקנה והנכויות.

אשמח לסייע בייעוץ בכל הקשור לקשישים, מרכזי יום, סיעוד, עובדים זרים, ביטוח לאומי, מיצוי זכויות, ניצולי שואה, מחלות דמנטיות ואחרות וכו'.

כמובן ללא תשלום.

ניתן לפנות בה"פ. אני מבקר בפורום מדי יום.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שביט חזן, 28

עובד תפ"י בחברת הייטק, בעל תואר ראשון במנע"ס.

מוכן לעזור למי שרוצה לכתוב קורות חיים ולא יודע איך, או למי שמעוניין לתקן את קורות החיים הקיימים שלו.

פנייה במייל תתקבל בברכה.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילי לפיד

מומחה רשתות ותקשורת, מתמחה במערכות פתוחות (linux, apache, mysql וכו').

ארכיטקטורה, בניה והקמה של רשתות לארגונים קטנים, בינוניים וגדולים.

אשמח לעזור בכל בעיה בתחום, ניתן לפנות אלי בה"פ או בהודעות בפורום הרלוונטי (עוף בגריל)...

שנה טובה לכולם/ן

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

שמי רז. אני אדריכל.

מתעסק בעיקר בבניה חדשה של בתים פרטיים ללקוחות פרטיים באזור השרון ות"א. (תכנון אדריכלי מלא, החל משלב הרישוי מול ועדות, ועד לעיצוב פנים של הבית שתכננתי).

מתעסק גם בתכנון אדריכלי כולל עיצוב פנים בדירות גדולות, ובמשרדים.

אשמח לעזור לחברי הפורום בייעוץ בתחום בניה / שיפוץ מעל דפי הפורום (אוף טופיק) או בה"פ. הנה דוגמא טריה מהיום:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=282946

בנושאים שמעבר לרק מתן עצה - ניתן לפנות בה"פ.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמי מאור בן 23.

עובד כרגע בבוקר בשיפוצים עם האבא {יתפרסם אחרי שאני יקבל אישור}.

בערב עובד בתור ברמן במסעדת בשרים ארגנטינאית שנקראת דוניה רוסה , מסעדה מעולה! שנמצאת בכפר האמנים עין-עוד.

מה שאני יכול לתרום זה לא הרבה כמו הבחורים מעליי, אבל מי שצריך עצות בנוגע לשיפוץ דירה הצעות מחיר שהוא קיבל אשמח לעזור וגם כמובן בתחום האלכוהול, שאלות כמו איך מכינים מה, כמה עולה מה וכו'... אשמח לעזור.

אפשר ליצור קשר או בה"פ או במייל [email protected]

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לי אסף, אני בן 28 מראשון.

אני בעלים-שותף של האתר הבא: www.reltronics.co.il , אנחנו מוכרים אביזרים לסלולרי, נגנים, גדג'טים , סוללות (למחשבי כף יד, מחשבים ניידים, מצלמות ועוד), אביזרים ל PS2 ל WII ל PSP ועוד. הכל מופיע באתר. בנוסף אנחנו מספקים שירותי מעבדה לטלפונים סלולריים (גם תיקונים וגם סים-פרי, צריבת שפות וכו').

כרגע יש 2 חנויות :

לילינבלום 22 בת"א (קומה א')

הרצל 138 רחובות (צמוד למוסך אופנועים של פריצל)

אשמח לעזור לחברי הפורום גם בתיקונים, יעוץ ועזרה במכשירים סלולריים וגם במוצרים הנמכרים באתר (ובחנות). הנחה מובטחת לכל משתמשי הפורום. :wink:

ניתן להשיג אותי ב 08-9350351 במשך שעות הפעילות של החנות או במייל דרך האתר.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמי אורן,

אני מנהל רשת (System Administrator ) ברשת מפעלי פלסטיקה (8 בארץ ועוד 11 בכל מיני חלקים בעולם),

אשמח לעזור בכל שאלה לגבי רשתות, שרתים, התקנות, הטמעות, פתרונות תקשורת מכל מיני סוגים, חומרה, ותוכנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי פרנקוס.

אנתרופולוג, סוציולוג.

מתרגם מאמרים וחומר אקדמי עברית-אנגלית-ספרדית.

עורך עבודות סמינריוניות במדעי החברה.

הבעלים (החדש) של הבאולינג בכרמיאל.

נותן שיעורי באולינג בסיסיים למתחילים ביחידים וקבוצות (בעיקר תיאוריה ועמידה נכונה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב לכולם, אני פבל, בן 22

כרגע ברמן במקצועי, ומעבר מתעסק בפוטושופ לבניית עיצובים.

יכול לעזור לכל מי שרוצה בנושאים של אלכוהול ועיצוב גרפי (יצא לי לבנות כמה לוגואים לעסק כלשהו כבר)

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביעד, מתמחה בלשבת על הברזלים עם החבר'ה.

סתם, סתם.

סטודנט למדעי המחשב, מה שאומר שהידע שלי בעיקר תיאורטי. לכן אני (עדיין) מתעסק בהקמת אתרי אינטרנט. ניתן להתייעץ (ללא תשלום כמובן) בכל מה שקשור בה"פ.

נ.ב אם אתם מכירים חברה שמחפשת סטודנטים שנה שלישית למשרת סטודנט - אני אשמח לדעת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב

בעל חנות חיות בזכרון יעקב המתמחה בחיות אקזוטיות וזוחלים.

ככה שאם אתם מחפשים איגואנה, דביבון, טוקאן או איזה פיתון ענק, אני הכתובת.

אשמח לייעץ על כל השאלות (בה"פ) בנוגע לגידול בע"ח.

פרטים נוספים ניתן לראות באתר הבית שלנו : http://www.reptilez.co.il/index.asp

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק עבו, עוסק בתחום כיבוי אש, (עסק משפחתי) מומחים בפתרונות לכיבוי אש במבנים, מטפים גילוי עשן ומתזי מים.

העסק נמצא בטבריה,אשמח לעזור ביעוץ לגבי ציוד לרכב ולבית.

mercdes-benz E350,jaguar xj, audi a3 sortback, seat leon 1.8tsi. gmc sonoma 92- my sweets

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...