Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים מקורס בודקי תוכנה בג'ון ברייס

WarDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 5334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני בוגר קורס בודקי תוכנה בג'ון ברייס רציתי להבהיר כמה הבהרות "שחסכו" ממני לפני שגזלו ממני 18 אלף שקל.

אבל אני יצאתי בתחושה שרומאתי בכול הקורס הזה, במהלך הקורס הובטחו לנו עתיד ורוד ומשגשג, רציתי לידע אותכם שבפועל זה ממש לא ככה. שאני מסתכל אחורה אני רואה פס יצור שזורק לשוק כול חודש 30 "בודקי תוכנה" חדשים מלאים בתעודות שפשוט מאוד לא שוות כלום, סליחה שאני אומר ואני לא ממציא חס וחלילה כלום, אלו דברים שנאמרו לי לא פעם ע"י מגייסים / מנהלים / וראשי צוות. במהלך חיפוש עבודה במשך חצי שנה בצורת אינטסיבית מאוד לא זומנתי ואף לא לראיון עבודה אחד מסיבה אחת - קורס בודקי תוכנה פשוט מאוד לא מספיק להם וחבל שלא אמרתם לי את זה.

לפני שנתבקשתי לשלם 18 אלף שקל, שזה מענק שחרור של לוחם היום, שיכלתי אולי ללמוד איתו משהו שמועיל לי יותר בחיים.

כיום אני עובד בתור טבח בשביל להשיג כסף ללימודים בתקווה שאני לא אכווה שנית. החלומות וההבטחות של ג'ון ברייס התפוצצו לי בפנים, אבל את הבגדים שגיהצתי מבעוד מועד לעולם ההיטק השארתי בארון יחד עם התעודות מה ISTQB

אז לפני שאתם ממהרים לזרוק כסף...

%D7%A9%D7%9C%D7%90%20%D7%99%D7%A2%D7%91%D7%93%D7%95%20%D7%A2%D7%9C%D7%99%D7%9B%D7%9D.jpg

אבי

Polo 16v 6N2 -My Previous ride

EAT SLEEP BOOST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אבי - מצטער לשמוע על האכזבה. אם אשמע על משרת בודק תוכנה אעדכן אותך. לפעמים יוצא לי לשמוע פה ושם.

בתי הספר האלה חושבים שאנחנו נמצאים בתקופת הבועה של שנת 2000 כשכל אחד שיודע ללחוץ ENTER מתקבל למשרת הייטק ב30K משכורת , הם לא מבינים שבמציאות הנוכחית של ריבוי מובטלים וריבוי מכללות שמציפות את השוק במהנדסים (מה שלא היה פעם) שעוסקים במקרים רבים בתפקידים של טכנאים, אין מקום לבוגרי קורסים כאלה אלא אם באמת היה להם הרבה מזל ותזמון טוב בקבלה לעבודה.

18K זה בערך שכר לימוד של שנתיים באוניברסיטה או מכללה מסובסדת ככה שחבל, אבל לא נורא . מה שלא הורג - מחשל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל באמת שלא התייעצת קודם בפורום, לרוב הקורסים הללו הם אמנם מעולים עבור אנשים שכבר עובדים בתחום, אשר מקום העבודה מימן להם את הקורס, והם עושים את זה כדי להרחיב את הידיעות, אבל אין ספק שרק באמצעות ההסמכה הנ"ל אף מעסיק לא יפרוש בפנייך את השטיח האדום...

בכ"א האזהרה שלך היא במקום במידה ונכוותה, ובכ"א תסתכל על הצד החיובי, לכשתגיע לראיון עבודה יהיה לך משהו לרשום מעבר לניסיון הכללי שלך בעבודות גם שעברת קורס ואולי תצליח להתברג ממקום נמוך לאט לאט.

בכ"א אני מאחל לך רק הצלחה, ותשים עין על חברות בסגנון צ'קפויינט, נס, אמדוקס וכו' שמעסיקות כמעט על בסיסי תמידי אנשי QA בעלי ניסיון מועט או בלעדיו בכלל.

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

נכון להיום מי שאין לו לפחות תואר במדעי המחשב יכול לשכוח מזימון לראיון עבודה.

חרשתי וחקרתי לעומק בצורה איטנסיבית ואני לא מאשים את החברות ואת המגייסים, פשוט הידע של בוגרי קורסים לא מספק את הצרכים שלהם והם באופן אוטומטי מדפדפים אלה בקורות חיים, וחסכו ממנו את הפיסת המידע הזאת, בג'ון ברייס.

מכרו לנו הרים וגבעות. בשורה האחרונה נשארתי עם תעודות שמעטרות לי את הכניסה לשירותים, עבדו עליי ואני מעביר את זה אלה בפורום בשביל לחסוך למי שחושב על זה בכלל את הכאב ראש.

גנבו ממני 18 אלף אפילו צ'יפ לא הספקתי להשים :wink:

EAT SLEEP BOOST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו לפחות מהניסיון האישי שלי (תחום שונה אומנם)

אל תתייאש, תתחיל ממשהו, יש לך תעודה וגם אם היא לא שווה ב10 מקומות את הנייר שהיא כתובה עליו אולי במקום אחד זה יתפוס.

אל תפסיק לנסות, תראה מוטיבציה ותמשיך לחפש.

ראיון עבודה זה לראות מי עומד מולך, שכל מה שאתה עושה זה אומר יש לי תעודה זה באמת לא שווה כלום. אבל שאתה מראה שאתה מוכן לתת עבודה ושאתה שונה מאחרים זה מה שעוזר לך להתקבל.

זה באמת עניין של גישה.

לעזוב לגמרי את התחום אחרי שהשקעת כסף והנושא מעניין אותך זה באמת לזרוק לפח, וזה לא באשמת ג'ון ברייס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להתייאש - אין לך מושג כמה פעמיים שמעתי את זה.

קל להגיד את זה, אבל אני אפילו לא רואה את האור בקצה המנהרה שאני יכול להגיד לעצמי לא להתייאש לא מזמינים אותי לראיונות עבודה (ולא , לא התייאשתי ).

אני עדין ממשיך לחפשת והייתי בסדנאות קורות חיים חשבתי אולי משהו לא בסדר אצלי.

זה אצלהם מה שלא בסדר - שהם סתם שרפו לי עשרה חודשים של טירטורים.

פשוט ג'ון ברייס יודעים לנצל טוב את התמימות של האנשים מבטיחים הבטחות ברגע שאתה מסיים את הקורס לא מכירים בך יותר , תן את הכסף ותיהיה בריא

פס יצור = זה בדיוק המילה.

עשו לנו מצגות לפני מבחן המבחן הסמכה של ה ISTQB כאילו זה מינימום דוקטורט שבפועל זה בקושי שווה את הנייר שזה כתוב עליו בית חרושת לפריארים, לא מאמין איזה פאתט הייתי.

EAT SLEEP BOOST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם הייתי במצב דומה אבל בדקתי לפני ששילמתי וקראתי כל כך הרבה ביקורת קוטלת על המקום שפשוט ניתקתי כל קשר. זה היה לפני משהו כמו 4 שנים. (בקורס אחר)

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר תהייה יצירתי

תתארגנו כל אלו שלא מצאו עבודה אחרי הקורס ותדפיסו שלט בד בגודל של לפחות 10 מטר שרשום עליו מה שאתם רוצים להגיד. ותעמדו ביום הרשמה מול הסניף בכניסה ותסבירו לכל מי שנכנס למה אתם שם.

או שימצאו לכם עבודה או שיעשו עליכם כתבה, מצחיק זה יהיה בטוח

ורק שתדע, אם אתה שם בקצה השלט תמונה של אבטיח אני שם 50 שקל בשביל השלט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה לך, לראות אבטיח בלי שום קשר לכלום על השלט שלך יעשה לי טוב וגם ידאג לזה שאנשים יבואו לשאול אותך למה יש שם אבטיח

אני שם 50 שקל על השלט אם אני רואה שיש אבטיח ענק בקצה שלו

ואין לך מה לדאוג, אמרתי תקבל אז תקבל

לך תדע אולי תצליח לגייס כאן עוד ספונסרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדהה עם פותח השירשור.

אני סיימתי קורס בודקי תוכנה ו-SAP ב-NESS באוגוסט 2008. הייתי אמנם בראיונות עבודה (לצערי לא התקבלתי)

אבל אז התחיל המיתון המטורף הזה ופשוט לא הצלחתי למצוא עבודה בתחום עד היום. יש לי חבר מהקורס שהתחתן וגם

לא מצא עבודה ונכון להיום הוא בכלל עובד בשרות לקוחות רק כדי להביא פרנסה הביתה...בהחלט לא הדרך שחשבנו

שנלך בה...:-(

שיהיה לנו רק בהצלחה ושנמצא עבודה במהרה בע"ה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה היחיד שלא מצליח למצוא עבודה מבין בוגרי הקורס?

אם יש עוד כמה באמת תתארגנו מחוץ לבית הספר של ג'ון ברייס עם כרזה ענקית ומגה פונים, בדרישה לקבל את הכסף חזרה, או לחילופין לקבל משרה כמו שהבטיחו.

אולי תנסה גם לארגן תקשורת שתסקר את ההפגנה... וכך תסבירו כיצד מכרו לכם חלומות שלא יתגשמו.

אה ואם יהיה אבטיח אני שם עוד 50 שקל.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי פונה אליהם בשקט קודם. הסיכוי מאוד קלוש אבל אם תפגע בהם כבר מההתחלה עם הפגנות\עגבניות\כלבוטק אז תאבד את קלף המיקוח.

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי קטע שזה לא רק בג'ון ברייס הקטע של "תלמד אצלנו תתקבל לעבודה מובטח!!" גם בשאר המכללות למינהן.

כמו למשל מכללת הייטק שיצאה בקפיין חדש.

מעניין אם הם עומדים בהבטחות שלהן.

http://www.epka.co.il/michlelet/everything/?ToolID=TE2CB1

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציית החיפוש מנוטרלת כרגע, אבל אני די בטוח שבכל השרשורים שנפתחו בנושא עלתה האפשרות הזאת לדיון.

דיברנו על כך שהקורסים אינם מבטיחים כלום, ושאין לצפות לניסים ונפלאות בגלל תעודה שקיבלת ממכללה כלשהי.

טוב להיות חכם בדיעבד, אבל במקרה זה, אני מאמין שאפשר היה גם להיות חכם מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...